2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar bel agrisi cekeniniz var mi? Başka hiçbir belirti.m yok (gögüslerim dışında) ancak inanılmaz bel agrım var sanki tutulmus gibi. geceleri altına yastık koymadan uyuyamaz oldum...(
15-20 gün önce ben de inanılmaz bel ağrısı çektim bilirim.kendiliğinden geçti sonra ama Günlerce çektim geçmiş olsun.inşallah bir an önce geçer.Benim de hiç uykum gelmiyor ya gündüz uyumuyorum geceleri de zorla uyuyorum.

Canım Allah'ın izniyle bir şey olmayacak.ben de internette bir Sürü şey okudum canım çok sıkıldı.Doktor bu risk dedi.Biz önlem almalıyız dedi.Benim de 4.29 çıktı.sağlık ocaklarında değer yanlış çıkıyormuş bu arada.hastanede doktor yeniden tahlil yaptırdı.ben ilaç kullanmaya başladım.

Ben de okurum seve seve.. Haftada güzel olur da illa ki okuyamayan olacaktır işler karışabilir sanki.. Ama son kararınız ne olursa yine de bana uyar

Bende katilmak istiyorum zaten evde kendim okumayi dusunuyodum boyle daha super olur

Bizim icin biraz erkenmis oyle diyolar 10-15 icinde baslarmis ama mide bulantilari ins bulanmazda melegimizi guzel besleriz ins.

Bulantisi,basdonmesi,halsizligi olup calisan arkadaslar var mi? Ne yapiyorsunuz bulantili zamanlarinizda?
ilk gebeligimde evdeydim ve zor zamanlarimi yatarak gecirdim.Bu kez napacagimi bilmiyorum.

Neyse biraz icim rahatladi :) gecer insallah...bir de gece uyumama ragmen sabah hic dinlenmemis gibi agrimaya devam...hormonal herhalde.

ölçtü dediğim bana keseyi gösterdi. ondan da bişey anlamadım ya :) dış gebelik yok bunu anlıyoruz dedi. ultrason fotğrafını verdi. sağ alt köşede yazıyordu ben de yorumladım. 5w6d yazıyordu. 5 week 6 day olarak yorumladım ben altında da 26 nisan 2016 yazıyordu. hepsi kendi yorumum. başka bişey olamaz herhalde diye düşündüm. yengemi aradım o da doğruladı. 2 yeğenim var.
yeme içme konusunda benziyoruz. ben bi de süt içiyorum. bebiş için değil kendim için içiyorum. depolardan alıyormuş ya bebek. onun da fazlası zararmış sanırım. kansızlık mı ne yapıyormuş.
çok konuştum :)

ben de okumak isterim ama kuran okumayı bilimiyorum. latin harflerden okuyabilirim.

Bizde kimseye söylemedik doktor iki
Hafta sonra çağırmıştı bir haftam kaldı ama bu süreç çok zor geçiyor gün sayıyorum resmen sitrese giriyorum istemeden kalp sesini duysaydık içim rahatlicaktı :/
aynı duyguları yaşıyoruz. ağzımdan hamileyim kelimesi çıkmıyor :) korkuyorum bişey olacak diye kendime bile söyleyemiyorum. iyi yanından bak senin bir haftan kalmış :)

Kızlar bel agrisi cekeniniz var mi? Başka hiçbir belirti.m yok (gögüslerim dışında) ancak inanılmaz bel agrım var sanki tutulmus gibi. geceleri altına yastık koymadan uyuyamaz oldum...(

4., 5. ve 6. haftada benımde çok yoğun bel ağrım olmuştu.. hatta hep adet öncesı donem ıle karıştırıyordum.. ama sonra gectı..meraklanma

Gunaydin guzel anne adaylari,

Benim 2.hamileligim. Birincisine gore biraz farkli geciyor. Kokulara ekstra hassasim, icim kalkiyor ama her zaman degil.
Birincide cok belim agrirdi, bu sefer de kasiklarim cok agriyor.

Allah hepimize kolaylıklar versin. Hayırlısıyla bebisleri kucagimiza almayi nasip etsin.

Günaydın güzel anneler,

çok farklı bir rüya gördüm.46 haftalık hamileymişim :) doktora gidiyorum annemle birlikte.Doktor artık zamanı geçti hemen doğuma alıyoruz,diyor.Ağrısız,sancısız doğum yapıyorum.Cinsiyetini soruyorum doktora,onun için daha zaman var,diyor.Uyandım o sırada ama çok etkilenmişim.

günaydın kızlar
bu gün seminerler başlıyor okul yolu gözüktü
kanamalarım devam ediyor okula gidince oturacağız yorucu birşey yok ama kararsız kaldım rapor alsam mı

İnşallah görürsün tabi canım. Pıt pıt atacak seninki de :) doğana kadar hep bir merak hep bir endişe sürüp gidecek belki de. Hatta doğduktan sonra daha da artacak. Annelik zor :)
ayyy hadi inşallah canım ya duyarız umarım ahh ahh aynen şimdi hamile kalınca annelerimizin halini daha iyi anlıyorum boşuna demiyolarmış anne olunca anlarsın die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…