2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
bilmiyorum canım çok sıkıntılı dönemler geçiriyorum eşim yüzünden.
ne zaman dışarda yemek yiyecek olsak tabağımı yarım bırakıp ağlayarak kalkıyorum yaptıkları yüzünden.
evet kilom var ama onun da var.o herşeyi canı istediği gibi yiyo. bana gelince yeme.
şuan bile ağlayacak gibiyim. bir süre eşimden uzak durmayı düşünüyorum açıkçası. pek görüşmeyelim uzak duralım. sürekli kırıyor sürekli ağlatıyor. bebeğe bişey olacak diye korkuyorum. bunlar yüzünden bebeğime bişey olursa bir daha yüzüne bakmam.
hamile iken diyet yapılmayacagını güzel bir dille soyle tatlım ve takma kafana , eşler malesef duyarlı oldugumuz konulara hassas yaklasamıyorlar mlsf , bu arada lütfen esinin soyledıklerını takma ve dısarıdada yemegını yarım bırakma canım . Kendinide uzme ltf

Aslıcım benim kuzenim lokman hekim gebe kalmayı kolaylaştırıyor yumurta Gelişimini sağlıyor ama hamile kalınca yenmiyor düşüğe sebep oluyor özellikle ilk 12 hafta aynı şekilde maydonoz,limonun fazlası , çomt otunun Yağı,yeşil Çay ve bazı bitki çayları bunlar hep düşüğe sebep oluyor bir arkadaş Zayıflamak için yerken çörek otunu hamile olduğubu bilmiyormuş ve düşük yaptı artık tek sebep omu bilmiyorum ama riske değmez tatlım

Kizlar kacinci bilmiyorum ama benim ikinci hamileligim.evet o merak hic bitmiyor dogana kadar ve dogduktan sonra da.bu sefer ah kirki ciksa ah alti aylik olsa ah bir yuruse.. Ben bu hamileligimi sabirsiz olmadan sindire sindire yasamaya karar verdim bu yuzden :) henuz doktora bile gitmedim düşünün. Insan biraz daha rahat oluyormus ikincide. :)
aynıyız tatlım

canım miden bulanacak olsaydı sımdıye baslardı , bence sen şanslı hamılelerden olacaksın
Benim geç döllenmeymiş sanırım canım henüz bebek oluşmamış. Vajinal baktı doktor ama bebek görünmüyor. Sanırım bu yüzden belirtim yok henüz. Yani inşallah ondandır.

Testleri soran arkadaşlar olmuş benim Dr Um 6. Haftada ekteki testleri istemişti merak eden arkadaşlar için yükledim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 81
  • image.jpg
    image.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 78
  • image.jpg
    image.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 65
  • image.jpg
    image.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 67
  • image.jpg
    image.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 81
canım miden bulanacak olsaydı sımdıye baslardı , bence sen şanslı hamılelerden olacaksın
Benim ilkindede bulanti olmamisti. Sadece kokulara karsihassasiyet olmustu. Bu sefer de henuz bir bulanti yok. Olmaz mi bundan sonra da ? Ben de belirgin tek ozellik asiri yorgunluk ve uyku hali. Ama ilk hamileligimdeki rahatlik yok maalesef surekli ilgi ve bakim bekleyen bir oglum var :)

Canım benim ayın 15 inde 76 dı ilk pozitif duyduğum Gündü birde dün tahlil yaptırdım 24 nde yani 3200 çıktı belki benimki normal değildir Cnm ya dokuz günde nasıl sence yükselişi
Normal canim artışın. 2 gunde 2 katı deniyor biraz daha fazla bekleniyor gundeyuzde 60 civari artmasi gerekiyor yani boylece seninki normal deger. 26sinda karindan kese görünür diye umuyorum cnm. Ben 10 agustosta ogrendim 63.5 di 12si 279.7 20si 11472. Umarim cogul gebeliktir

Kapl atşını duymadım canım ama ultrasonda gördüm . Evet doktorum istedi .[/QUOTE]
tesekkirler cevap icin. basliyim ozaman decavite
bende 3 haftadır kullanıyorum canım bir
Canım bende de decavit çok bulantı yaptı bende kestim ama iştah açılması falan yapmıyor
Bence ilaçla alakalı değildir canım 3 haftadır kullanıyorum şimdiye kadar bulantım olmadı hiç bi değişiklik olmadı bende . Kişiye göre değişir ama yan etkisi belki.

Kizlar kacinci bilmiyorum ama benim ikinci hamileligim.evet o merak hic bitmiyor dogana kadar ve dogduktan sonra da.bu sefer ah kirki ciksa ah alti aylik olsa ah bir yuruse.. Ben bu hamileligimi sabirsiz olmadan sindire sindire yasamaya karar verdim bu yuzden :) henuz doktora bile gitmedim düşünün. Insan biraz daha rahat oluyormus ikincide. :)
merak var ama iyi sağlıklı olsun da başka bşy önemli değil diyorum Bi yandan tadını çıkarmaya çalışıyorum karnımı seviyorum konuşuyorum fln çok güzel oluyo brz daha büyüyünce daha güzel olck inşallah :KK66:

Kızlar selam,

biraz önce tuvalete gittiğimde peçetede bir damladan daha az açık renkli kan gördüm,hemen doktora gitmelimiyim sizce.Çok endişelendim.Tekrar tekrar kontrol ettim bir daha göremedim ama çok korkuyorum.

Benim ilkindede bulanti olmamisti. Sadece kokulara karsihassasiyet olmustu. Bu sefer de henuz bir bulanti yok. Olmaz mi bundan sonra da ? Ben de belirgin tek ozellik asiri yorgunluk ve uyku hali. Ama ilk hamileligimdeki rahatlik yok maalesef surekli ilgi ve bakim bekleyen bir oglum var :)
canım bulanmayabilir benım bulantım 6. haftada basladı . İlk hamıelıgımde hıc olmadı

X