2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba kızlar,

ben son 3 gündür oldukça kötüyüm.Neredeyse 13-14 saat uyuyorum,uyumadıığım zamanlarda da sürekli halsizim ve kusuyorum :KK43: sadece çorba içebiliyorum o kadar.

cumartesi günü bebeğimizi gördük çok şükür ama hala kalp atşını duymadık.Doktor çok küçük daha bu haftada da duyamayız dedi.Doktorun hesabına göre daha bugün 6.haftaya giriyorum ama benim hesabıma göre 6+5 :)
doktor endişelenme gayet normal diyor ama aradaki farklılık aklıma takıldı.

Tüm sayfaları okuyamadım,herkes iyidir umarım.
Geç döllenme olabiliyor.benim 1 hafta var doktorun dediği ile benim hesapladigim arasında gayet normal bir durum.

Selam kızlar.. Mutlu haftalar olsun inşallah hepimize ..
Bu hafta minnakının kalp sesini duymak için randevu alan var mı acaba aranızda ? ben perşembe günü gidicem inşallah.

Merhaba nur,

Cumartesi gidicem bende kalp atışını duymak için. Duyabiliriz inşallah, çok merak ediyorum ya, randevu günü yaklaştıkça gün sayıyorum resmen :)

Perşembe günü güzel haberlerini bekliyorum :)

Slm arkadaşlar bisey sorcam doktor bazı testler yazdı onları yarın sabah sağlık ocağından yaptiricam ama aç karınlamı gitmem lazım bilmiyorum. Yaptıranlar cvp yazabilirlermi

Kırmızıya dönerse renk düşügun başlamış oluyor.kahverengi leke den 1 gün sonra düştü benimki.kahverengi leke gelince doktora gittim iğne vurdu ilaç verdi hastaneye alacaktı kabul etmedim 1 gün sonra sınavım vardı cunki. Ama sınav gecesi düşük yaptım sabahına o halde sınava girdim. Ihmal etme lütfen yat bol bol dinlen yorma kendini hiç bi şekilde ve biran önce doktora git. Bazı lekeler normal de oluyor telaş etme ama.
Hemen doktora geldim bekliyorum. Inşallah kötü bir durum yoktur. Bu hafta kalp atışlarını duyacaktım bebeğimin :KK43:

Slm arkadaşlar bisey sorcam doktor bazı testler yazdı onları yarın sabah sağlık ocağından yaptiricam ama aç karınlamı gitmem lazım bilmiyorum. Yaptıranlar cvp yazabilirlermi
canım ben henuz yaptırmadım , ilk hamılelıgımıde hatırlamıyorum , sen yinede doktoruna sor derim

Ben açken gidip yaptırdım canım.Şekere de bakılıyor muhtemelen açlık şekeridir zaten.Çünkü ilerde şeker yüklemesi falan da Yapılıyor.aç gitmek mantıklı

Merhaba tatlım seninle tarihlerimiz aynı :)
Benim de SAT 20 temmuz. Ben 15 ağustosta çift çizgiyi görmüştüm.
Geçtiğimiz cuma günü vajinal muayenede keseyi gördük biz 5 eylülde kalp atışı için doktora gidicez kısmetse..
Troid hakkında bir bilgim yok ne yazık ki. Gittiğim doktor herhangi bir test tahlil yapmadığı için varsada haberim yok.

merhaba,
çok memnun oldum :)
biz de 5 Eylül de kalp atışı için doktora gideceğiz.Geçtiğimiz Cuma doktor karnımdan baktı ultrasona,orada henüz kese yerini gördü. Bir de 19 Ağustos'da kan ve idrar testi yaptırdık o zaman çıktı troid.

X