2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Merhaba,
SAT ım 20/07/2015 idi ve 18 Ağustos'da evde test yaptığımda çift çizgi çıktı :) hemen gidip kan testi yaptırdık ve aynı gün beta HCG değerim 810 çıktı :) en son geçtiğimiz Cuma doktora gittik ultrason ile bektı fakat kese henüz gözükmüyor..Ne zaman gözükür? Bundan sonraki randevum 5 Eylül.. O güne kadar heyecanla bekleyeceğim.. Umarım kalp atışı duyarız umarım keseyi görürüz. İlk hamileliğim :) Herkese de söyledik o heyecanla umarım bir sorun olmaz...
Troidim yoktu benim,meğerse gizli troid varmış ve hamilelik tetiklemiş..Hamilelik esnasında 2 olması gereken değer 4 çıktı bende..İlaç tedavisine başladık.Troid bebeğin beyin gelişimini etkiliyormuş bundan da korkuyorum.. aranızda benim gibi hamilelikte troidi çıkan var mı?

Aminn inşallahaallahım herkese evladini kkucağına almayi nasip etsin saglicakla ddoktorum da bbulantı lara normal dedi de tek sorun şu içmek onuda ne yapacaksam aartık
Bulantı olması hamileligin normal ilerledigini gösterirmiş.Bol bol su iç ve tuzlu kırakerle başla güne.Hayırlısıyla kucağına almayı nasibetsin rabbim bütün hamilelere.

Ama benim bu adet agrilari hala gecmedi.corap terlik hic cikmiyor ayaktan.ama gecmiyor arkadas. Bebis sökülüp gitmeye calisiyor diye cok korkuyorum.

Aminn inşallahaallahım herkese evladini kkucağına almayi nasip etsin saglicakla ddoktorum da bbulantı lara normal dedi de tek sorun şu içmek onuda ne yapacaksam aartık
Bende ilk haftalarda çok su içiyorum ve sık idrara çıkıyordum özellikle geceleri ama ne zaman bulantım başladı suyu kestim ve bende idrara çıkmıyorum aynı konudan bende muzdaripim su konusundan ((

K kokulucilek123 bu arada benim doktorum bu kadar seyi kimseye aciklamayizda suphemizi de soylemeyiz dedi herseyi bu kadar bildigin icin anlatmak zorunda kalıyorum dedi yani cogu gebenin haberi olmuyormus. Fazla evhama sebep veriyor bilmek ondan aciklamak istemedim canim. Korkuyla beklemektense heyecanla beklemek daha guzeldir.
anladım canım bende sürekli okuyorum mol gebelıgıde duymustum kese var 4+1 de gördük onu ama tabı ıcınde bebek falan yoktu bu persembe tekrar randevu aldım bakalım kalbını duyabılcekmıyız 5+2 olucam perşembe günü biraz erken belki kalp atısı ıcın ama vajınal duyulur belki inşallah duyarızda rahatlarım senın kontrolun ne zaman ? bendede sabahları hafıf bulantı oluyor ama oyle dayanılmıcak gıbı degıl genelde 6. haftada baslıyormus bakalım nasıl olcak.. acaip halsızım ben 2 saattır uyuyorum mesela ancak güç topladım

Evet git doktora canım bende önemsemedim 4 gün sonra düşük yaptım 5+5günlüktü.Herkeste aynı olacak diye bir şey yok ama en azından önlemini almış olursun.

arkadaşlar kahverengi akıntı geliyor leke şeklinde. Doktora gitmem gerekir mi
Doktara git canım bende önemsemedim nasıl olsa kontrolüme az kaldı dedim kontrol günü söylerim doktora dedim kekelenmenin 4ncü günü acillik oldum kanama ve sancıdan ve eve geldim düşük yaptım. Herkeste aynı olcak diye bişey yok ama en azından önlemini almış olursun için rahat eder.

Merhaba kızlar,

ben son 3 gündür oldukça kötüyüm.Neredeyse 13-14 saat uyuyorum,uyumadıığım zamanlarda da sürekli halsizim ve kusuyorum :KK43: sadece çorba içebiliyorum o kadar.

cumartesi günü bebeğimizi gördük çok şükür ama hala kalp atşını duymadık.Doktor çok küçük daha bu haftada da duyamayız dedi.Doktorun hesabına göre daha bugün 6.haftaya giriyorum ama benim hesabıma göre 6+5 :)
doktor endişelenme gayet normal diyor ama aradaki farklılık aklıma takıldı.

Tüm sayfaları okuyamadım,herkes iyidir umarım.

Merhaba,
SAT ım 20/07/2015 idi ve 18 Ağustos'da evde test yaptığımda çift çizgi çıktı :) hemen gidip kan testi yaptırdık ve aynı gün beta HCG değerim 810 çıktı :) en son geçtiğimiz Cuma doktora gittik ultrason ile bektı fakat kese henüz gözükmüyor..Ne zaman gözükür? Bundan sonraki randevum 5 Eylül.. O güne kadar heyecanla bekleyeceğim.. Umarım kalp atışı duyarız umarım keseyi görürüz. İlk hamileliğim :) Herkese de söyledik o heyecanla umarım bir sorun olmaz...
Troidim yoktu benim,meğerse gizli troid varmış ve hamilelik tetiklemiş..Hamilelik esnasında 2 olması gereken değer 4 çıktı bende..İlaç tedavisine başladık.Troid bebeğin beyin gelişimini etkiliyormuş bundan da korkuyorum.. aranızda benim gibi hamilelikte troidi çıkan var mı?

Merhaba tatlım seninle tarihlerimiz aynı :)
Benim de SAT 20 temmuz. Ben 15 ağustosta çift çizgiyi görmüştüm.
Geçtiğimiz cuma günü vajinal muayenede keseyi gördük biz 5 eylülde kalp atışı için doktora gidicez kısmetse..
Troid hakkında bir bilgim yok ne yazık ki. Gittiğim doktor herhangi bir test tahlil yapmadığı için varsada haberim yok.

arkadaşlar kahverengi akıntı geliyor leke şeklinde. Doktora gitmem gerekir mi
Kırmızıya dönerse renk düşügun başlamış oluyor.kahverengi leke den 1 gün sonra düştü benimki.kahverengi leke gelince doktora gittim iğne vurdu ilaç verdi hastaneye alacaktı kabul etmedim 1 gün sonra sınavım vardı cunki. Ama sınav gecesi düşük yaptım sabahına o halde sınava girdim. Ihmal etme lütfen yat bol bol dinlen yorma kendini hiç bi şekilde ve biran önce doktora git. Bazı lekeler normal de oluyor telaş etme ama.

Kızlar mrb kaç gündür giremedim siteye.Son bir kaç gündür berbat durumdayım. Halsizlik , uyuklama, mide bulantısı derken 2 gündür kemiklerim sızlamaya başladı. Geceleri ağlayarak uyanıyorum ağrılardan sinirlerim bozuldu.Üstüne bir de açlık olunca sinirlerim yıprandı :KK43: bir an önce geçsin şu haftalar

X