2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Annelik böyle bişey sanırım canım bundan sonra hep bi endişeyle yaşıcaz aman bebeklerimiz saglıklı olsun da her şeye katlanırızz. Sen kalbini ferah tut canım yarın her şey güzel olucak inşallahhh. Gerinmenin zararı var mı diye de sormayı unutma doktora canım, öpüldünnnüzzp

Kızlar şimdi soylicem leri mi lütfen yanlış anlamayın. Çok ikilemde kaldım söylesem mk diye. Ama şu an mecbur hissediyorum kendimi. Herkesin kendi hür düşüncesi görüşü ben söyliyim de gerisi size kalmış. Elevitte domuz katkısı var kızlar ne yazikki. 2015 Kasım annelerin de bu konuyu deginmistik. Eleviti yapan firma da kabul etmiş durumda. Bu konuda araştırma yapın hepsi gerçekten doğruluğunu kanıtlıyor. Şöyle diyebilirsiniz ilaçlarda kullanılıyor diye. Dedigim gibi size kalmış. Elevit e benzer dacavit var ben onu kullanıyorum.

Kızlar sırf bu son olay değil internette bir Sürü olumsuz yorum var o hastaneyle ilgili. Bence iyi araştırın. Benim Hatırladığım bir tane var mesela. Normal doğum yapabilecek durumdayken ve normal doğum isterken zorla sezeryan yaptırılmış bir kadına. Çok üzülmüştü o hissi yaşayamadığı için ve hemşireleri falan da çok kötülüyordu.

Ankara'daki arkadaşlarım niye bu kadar ketumsunuz aceba :) fikir almak adına sormuştum ve tekrar soruyorum hangi dra gidiyorsunuz ve memnun musunuz ben çok kararsızım da ( benobeno sana tşk ederim arkadaşım)
Canim yeni okudum mesajını. Ben batikent te ilk umut tip ta rumeysa hanim a gidiyorum ama doguma girmiyor kendisi. 62 tl muayene ücreti. Birde tobb etu de mehmet serdar beye gittim 1 kez. Ama orası biraz tuzlu. Ben kan pıhtılasma sorunum olduğu için fikir almak istedim kendisinden

Hadi inşallah. Ben de öptüm

Ne yaptın canım inşallah kötü bişey yoktur
mesajını yeni farkettim canım çok teşekkür ederim benim için endişelenmişsin. dün akşam çok korktum ancak sonrasında kanama ya da bi rahatsızlık olmadı. Protestana başladım. inşallah tekrarlamaz.

çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için. P pelinirmak peki Protestan kullanıyormusun? kullanıyorsan bu üç hapı gün içinde nasıl alıyorsun ?

Nisan anneleri okuyabildiyseniz dün ilk doktor randevum vardı sorunsuz geçmişti. akşamında kan pıhtısı geldi. ben korkudan protestana(200mg) başladım. kanamam olmadı. böyle devam ederse Cumartesi günü gideceğim doktora haftaiçi çalışıyorum. o zamana kadar tedbir olsun diye yatmana 1 defa Protestan kullanayım diye düşünüyorum. acaba az mı olur günde 1 ?

Slm kizlar. Bu sayfayı yeni gördüm. Nisan annislerindeydim hep.
Dün 6+4 tüm. Dr kontrolüm vardi kalp atışını da duyduk çokşükür ama dr dan geldikten sonra peceteye koyu degil ama kirmizi renkte leke geldi. Simdi kahverengiye dönüştü ve cok az peceteye geliyo sadece. Daha önce de küçük akıntıyla karışık lekeler gelmisti zaten progestan kullanıyorum ama 1 haftadir hersey yolundaydı. Simdi korkuyorum aranuzda aynı seyleri yasayan var mi hersey yolunda mıdır nolur cvp?

Hayır canım az degıl ben dıger gebelıgımde gunde bır defa 100 mg vajınal alıyordum bunda da doktora sordum kanama veya lekelenme baslarsa progeatana baslıyımı gunde kac kez kullanıyım gunde bır defa vajınal kullanırsın dedı yanı yeterlı bır tane ama agızdan alımla vajınal bır degıl agızdan alımda daha cok kullanman gerek canım

Canım uzan dınlenmeye calıs kahverengı akıntılardan doktorlar cok korkmayın dıyor ama kırmızı gelınce bence yarın tekrar doktoruna ugrasan daha iyi olur en aZından kanamanın nerde oldugına bakar senın de ıcın rahatlar ona gore tedavı uygular sana

Bnde aynı durumdayım diken ustundeyim salı günü randevum var bide düşük riskim dinlenmeye çalış dikkat et

cnm elevit'i bende kullandım ama bana baya yan etki yaptı içinde ağır demir vitamini varmış afedersn ishal yaptı iyice doktor kesti o yüzden şuan sadece folbiol kullanıyorum

tabloda eksik veya yanlışlık varsa düzeltirim inşallah
Canim ya senin de kanaman olmus. Cok mu geldi az mi? Benim dün sadece peceteye geldi kirmizi cok az. Simdi kahverengi peceteye cok az geliyo yine. Dün dr kontrolüm vardi kalp atışını duyduk dr dan gelince oldu. Bisey olcak olsa kanama devam ederdi dimi? progesran zaten kullanıyodum. Korkuyorum simdi.

Tatlı anniş adayları yardımınıza ihtiyacım var ben biraz ayıptır söylemesi ishal olmuşum karnım ağrıyo devamlı wc deyim bebişime Bi zararı varmı acaba patates haşlıcm şimdi belki iyi gelir die ama başına gelen oldu mu hiç canlarım

Bnde aynı durumdayım diken ustundeyim salı günü randevum var bide düşük riskim dinlenmeye çalış dikkat et
Bana dün dr 2 hafta sonraya randevu verdi. Eger daha kanama leke felan gelmezse daha erken gitmeme gerek olur mu sence? Bisey olcak olsaydi devam etmez miydi lekeler? senin devam ediyo mubir kere mi geldi kanama?

canım vajinali ben beceremedim giriş kısmına yapıştı kaldı içe doğru itsemde Yarısı dışarda kaldı. öyle olunca onu çıkarıp ağızdan aldım. nasıl içeri gitmesini sağlıyorsun ?
esraa68 bana doktor sadece bunu kullan dedi yani ayriyetten folik asit vermedi. ama elim gitmiyor elevite nedense. bir hafta daha eski usul devam edeceğim herhalde ayrı ayrı demir hapı ve solgarın folik asitini içiyorum.

cnm elevit'i bende kullandım ama bana baya yan etki yaptı içinde ağır demir vitamini varmış afedersn ishal yaptı iyice doktor kesti o yüzden şuan sadece folbiol kullanıyorum

Bana dün dr 2 hafta sonraya randevu verdi. Eger daha kanama leke felan gelmezse daha erken gitmeme gerek olur mu sence? Bisey olcak olsaydi devam etmez miydi lekeler? senin devam ediyo mubir kere mi geldi kanama?
Bi kere kanamam oldu ama lekelenme progestan a rağmen devam ediyor.gebelik kesesi nde çatlama var bnde.bnce lekelenme devam ederse ihmal etme . Rabbim bebislerimizi bize bağışlasin inşallah

Kullanıyorum canım sabah 8.30-9 gibi iğnemi bebek aspirinini ve folibolu alıyorum.sabbah 7 gibi Progesteranu alttan fitil gibi yapıyorum yatmaya devam ediyorum. Öğlen elevit akşamda sadece Progesteranu yatmadan hemen önce alttan fitil gibi atıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…