2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Herkesin derdi aynı...ya düşerse...Allahım hiç birimizinkine bişi olmadan haftaları tamamlayalım...sevinip üzülmek çok kötü...stresle yaşamakta ayrı bi dert...

benim komşularım 2 çocukları var,ne bizim gibi bhcg ölçtürmüşler,ne haftada bir kontrole gitmişler,ayda 1 diyorlar...hiç düşükleri yok,kayıpları yok,tabi bir de istedikleri zaman bebek yapabilme kapasiteleri var....biz çok kafaya takıyoruz sanırım...stresten içimiz içimizi yiyor...

Arkadaşlar ANANAS yiyin. Özellikle düşük riaki olanlar bol bol yesin. Kolay bulunan bişey değil ama mutlaka marketlerde vardır olmadı konservesi olmadı suyunu için. İsterseniz araştırın bebeğin tutunmasına çok faydası oluyor. Hazır yaz aylarına denk gelmişken ilk üç ay aksatmadan yiyin. Ben haftada bi tane yiyorum hergün bi parça yiyorum faydasını gördüm sizlerle de paylaşmak istedim :KK19:

canım vajinali ben beceremedim giriş kısmına yapıştı kaldı içe doğru itsemde Yarısı dışarda kaldı. öyle olunca onu çıkarıp ağızdan aldım. nasıl içeri gitmesini sağlıyorsun ?
@esraa68 bana doktor sadece bunu kullan dedi yani ayriyetten folik asit vermedi. ama elim gitmiyor elevite nedense. bir hafta daha eski usul devam edeceğim herhalde ayrı ayrı demir hapı ve solgarın folik asitini içiyorum.
Canım ellerrini iyice yıka birazcık ittir cok ittirmeye calısma zaten o eriyo içerde merak etme ittirdgının bıraz daha fazlasını dene bıkac denemeden sonra alısrsın zaten

Canim ya senin de kanaman olmus. Cok mu geldi az mi? Benim dün sadece peceteye geldi kirmizi cok az. Simdi kahverengi peceteye cok az geliyo yine. Dün dr kontrolüm vardi kalp atışını duyduk dr dan gelince oldu. Bisey olcak olsa kanama devam ederdi dimi? progesran zaten kullanıyodum. Korkuyorum simdi.
Cnm umarım ciddi birşey yoktur alttan mı muayene etti doktor onunla ilgili olabilir mi diye soru geldi aklıma

Arkdaşlar ben de çok sık adet ağrısı oluyor.var mı yaşayan.geçen de bu ağrı sırasında kahverengi akıntı da oldu.Bugun itibariyle 7. Haftayı bitirdik çok şükür. Ağrı sürekli değil ama sık sık oluyor nerdeyse. Zaten çok üşüyorum.uzun eşofman çorap giyiyorum sürekli bi de bildiğin battaniyeyle yatıyorum gece gündüz. Bu ağrı korkutuyor beni.

Arkdaşlar ben de çok sık adet ağrısı oluyor.var mı yaşayan.geçen de bu ağrı sırasında kahverengi akıntı da oldu.Bugun itibariyle 7. Haftayı bitirdik çok şükür. Ağrı sürekli değil ama sık sık oluyor nerdeyse. Zaten çok üşüyorum.uzun eşofman çorap giyiyorum sürekli bi de bildiğin battaniyeyle yatıyorum gece gündüz. Bu ağrı korkutuyor beni.
Canım ben de oluyordu ama 6.haftadan sonra kesildi yani bir haftadır yok bende pazartesi 7.haftama gireceğim belki bağırsaklarınla ilgilidir korkma

Gerçekten doğrumu ya bnde duymuştum bebeğe kiloda aldiriyormus
Arkadaşlar ANANAS yiyin. Özellikle düşük riaki olanlar bol bol yesin. Kolay bulunan bişey değil ama mutlaka marketlerde vardır olmadı konservesi olmadı suyunu için. İsterseniz araştırın bebeğin tutunmasına çok faydası oluyor. Hazır yaz aylarına denk gelmişken ilk üç ay aksatmadan yiyin. Ben haftada bi tane yiyorum hergün bi parça yiyorum faydasını gördüm sizlerle de paylaşmak istedim :KK19:

daha tam göremiyoruz ya öyle geliyor. dr ultrasonu oynattıkça görüş açısı değiştiği için oval yuvarlak arası değişiyor gibi geliyor. ölçüm yaptığında oval görünüyor gibi geldi benim pirinç tanem:emir_bebek:
Benimki de yusyuvarlak değil oval görünüyodu. Canım sıkıldı ama internetten araştırdım galiba normal

Tatlı anniş adayları yardımınıza ihtiyacım var ben biraz ayıptır söylemesi ishal olmuşum karnım ağrıyo devamlı wc deyim bebişime Bi zararı varmı acaba patates haşlıcm şimdi belki iyi gelir die ama başına gelen oldu mu hiç canlarım :mad:
Canım merak etme hiic bisey olmaz hem su anda depolarindan kullanıyor bebis. Ben bir buçuk ay önce safra kesesi aldırdım hala işgalin devam ediyor her temelden yarim saat sonra lavabodayim yani ve doktor hic alakası yok dedi. Ins bir an once gecer :KK66:

X