2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
günaydın arkadaşlardan akşam gelen kan pıhtısından sonra kanamam olmadı. doktor bir arkadaşımızı aradık tedbir olsun protestana başla dedi. eşimde nöbetçi eczaneyi bulup aldı. dün gece yatmadan Başlamış bulundum. Protestan 200 MG. yan etkilerini azaltmak için vajina dan denedim ama beceremedim yapıştı kaldı dışarıdan görünüyordu içeri girmedi çıkarıp attım. ağız yoluyla aldım şu an iyiyim. bugün mümkün olduğunca uzanmaya çalışacağım ama yarın iş günü. gittiğim doktora danışmadan kullanmış oldum ama bana pek güven sağlamadı. sormak istediğim daha önceden ayrı ayrı folik asit ve demir hapı alıyordum. bana onları bırakıp "elevit" kullanmamı söyledi. doktoru "elevit" öneren kullanan başka arkadaşlar var mı?

gunaydin herkese. dun aksam akintimla beraber pembemsi kan geldi benden onceki gun iliski olmustu normaldede gelir benden rahim agzimda yara var cunku oyuzden sakin kalmaya calistim devami gelmedi cok sukur gelseydi gitcektim doktora agrim falanda yok. umarim bebekle alakali degildir. olsaydi devami gelirdi dimi kizlar.

tablomuzun son hali baya kalabalığız
eline saglik canim ins tablomuz bu sekliyle devam eder aramizdan ayrilanlar olmaz.

Günaydın arkadaşlar ben 6+5 hamileyim. Karnımın sağ tarafında bacağıma da vuran ağrım vardı. Dün gece acile gittik. Doktor karından kalp atışını duyamadı vajinal baktı. Bebeğin kalp atışları yavaş böyle durumda genelde kaybedilir dedi.Dakikada kaç dedim.(çünkü çarşamba günü doktorum 130 normal demişti) Saymadım,küçük bir ihtimal takma kafana dedi. Bu doktorlar niye en olumsuzu pat diye söylüyorlar hem nasıl takmam umarım yanlış görmüştür doktor 

Ankara'daki arkadaşlarım niye bu kadar ketumsunuz aceba :) fikir almak adına sormuştum ve tekrar soruyorum hangi dra gidiyorsunuz ve memnun musunuz ben çok kararsızım da ( benobeno sana tşk ederim arkadaşım)

Sağol canım içimi rahatlattın.
Ultrasonu verdi ama ölçüm yapmadığı için yazmıyo

Geçmiş olsun canım.ben de Demir hapı ile folik asiti ayrı ayrı kullanıyordum.Doktor gerek olmadığını söyledi.Demir hapının içinde folik asit varmış.Yaklaşık 20 gündür bu şekilde devam ediyorum.benim kullandığım Elevit değil ama gyneferon

Ben Varım canım ben elevit kullanıyorum ama 2gndür bıraktım çok bulantı yapıyor diye ama folik asiti bırakmadım hem folik asit hem elevit içiyorum Progesteron Dr a danışsanda verecekti zaten rahat ol tatlım

Kizlar ya ultrosanda bu imza yerinde gosterildigi gibi gorunmuyo ki yuvarlsk top ggibi bisi duruyo
daha tam göremiyoruz ya öyle geliyor. dr ultrasonu oynattıkça görüş açısı değiştiği için oval yuvarlak arası değişiyor gibi geliyor. ölçüm yaptığında oval görünüyor gibi geldi benim pirinç tanem

Ankara'daki arkadaşlarım niye bu kadar ketumsunuz aceba :) fikir almak adına sormuştum ve tekrar soruyorum hangi dra gidiyorsunuz ve memnun musunuz ben çok kararsızım da ( benobeno sana tşk ederim arkadaşım)
Canım benim 2Dr Um var biri mesa nun Dr ü ama ben hep özel muanehanesine gittim Müge Aksoy çukurambarda inanılmaz pozitif tatlı bir kadın diğeri de Tolga Ecemiş onunda özeline gidiyorum bestekarda oda live hospital ın Dr ü ben ikisinden de memnunum ikisinde muayene ücreti 325 tl

Bende de aynı durum var canım, kaç kere geriniorumm bilmiorumm dikkat etmeye calısıorum amaaa inşallah zararı yoktur bebişlerimeee

Bende de aynı durum var canım, kaç kere geriniorumm bilmiorumm dikkat etmeye calısıorum amaaa inşallah zararı yoktur bebişlerimeee
Ben de dikkat etmeye çalışıyorum, şöööylee azıcık geriniyim diyorum bi bakmışım kaptırmışım kendimi. Kasıklarımda sancıyı hissedince kendime geliyorum hemen. İnşalla kötü biley olmaz. Yarın doktora gidicem kalp atışları için. Ama içimde hep bi endişe hep bi korku hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…