2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Aynı seyi daha dün ben düsündüm ahh keskeee ne güzel oluurduu ya da evlerde ultrason cihazi olcak o jeli sürüp sürüp incelicen :))
Ben de ultrasonu düşündüm hatta ciddi ciddi araştırdım )) ama radyasyon alıyoruz değil mi her seferinde yoksa bir zararı yok mu olmazsa ben alayım kızlar Ankara'daki arkadaşlar istediği zaman buyursun gelsin ))) hamiş olmayanlara da yumurta takibi falan yaparız

faktörleri tam hatırlamıyorum şimdi:110:
bir tane 20 haftalık kalbi durmuştu :KK61: şimdi de işte buluttan nem kapıyorum. senin kaybın var mıydı
Var canim ne yazikki. Kalbi durdu melegimi n karnimda. Gelişim geriliği de vardı 2 hafta geriden geliyordu hep. 2 gende benim homozigotluk var. Ins. Şifa olur iğneler de Hayirlisyla bu sefer sağlıkla alırız kucaklarimiza

Var canim ne yazikki. Kalbi durdu melegimi n karnimda. Gelişim geriliği de vardı 2 hafta geriden geliyordu hep. 2 gende benim homozigotluk var. Ins. Şifa olur iğneler de Hayirlisyla bu sefer sağlıkla alırız kucaklarimiza
rabbim hepimize hayırlısıyla bebişlerimize kavuşmayı nasip etsin:KK36:. hamile kalmanda sıkıntı yok galiba. ben zor hamile kaldım birde:anneadayı:

rabbim hepimize hayırlısıyla bebişlerimize kavuşmayı nasip etsin:KK36:. hamile kalmanda sıkıntı yok galiba. ben zor hamile kaldım birde:anneadayı:
Kurtajdan sonra hamile kaldim. Ancak Benimde farklı risk faktörleri m var. Paraovarian kocaman bir kıstim var. 2 türlü de riskli gebelik icemiyorum. Ama çok düşünmek istemiyorum. Neticesi güzel olur inş. Burdan hep güzel haberler verelim birbirimize.

Kurtajdan sonra hormonları m ve adet Döngün çok bozulmuştu. Fsh çok yükselmişti. Ama işte Rabbim ol deyince oluyor. Allah kimseyi evlat acisiyla imtihan etmesin. Ins. Bir daha yaşamayız. Şimdi burdaki arkadaslarinda içini karartiyoruz. Bizim endiselerimiz biraz daha yoğun. Kusura bakmayın tatlı hamisler. Hepimiz fire siz dogururuz inş. Saglikla:KK200::anneadayı::emir_bebek:

Kurtajdan sonra hormonları m ve adet Döngün çok bozulmuştu. Fsh çok yükselmişti. Ama işte Rabbim ol deyince oluyor. Allah kimseyi evlat acisiyla imtihan etmesin. Ins. Bir daha yaşamayız. Şimdi burdaki arkadaslarinda içini karartiyoruz. Bizim endiselerimiz biraz daha yoğun. Kusura bakmayın tatlı hamisler. Hepimiz fire siz dogururuz inş. Saglikla:KK200::anneadayı::emir_bebek:
Allah yardımcın olsun.inşaallah hiç kimse üzülmez.:KK43:

Merhaba kizlar. Bende 2gub once ogrendim idrar testinde hamileligimi ama kan testine gitmedim hala.4+6 gibi gozukuyor heseplamama gore sizce yanlismi yaptim hemen gitmem gerekirmiydi. Igne batmasi gibi arada kasik agrim oluyor ve midemde bulanmaya basladi yavastan sizce normal mi bu surec.

Merhaba kizlar. Bende 2gub once ogrendim idrar testinde hamileligimi ama kan testine gitmedim hala.4+6 gibi gozukuyor heseplamama gore sizce yanlismi yaptim hemen gitmem gerekirmiydi. Igne batmasi gibi arada kasik agrim oluyor ve midemde bulanmaya basladi yavastan sizce normal mi bu surec.

Hosgeldin, normal canimm :-) hayirli olsun

tabloda eksik veya yanlışlık varsa düzeltirim :KK49:inşallah
Onceden cag hast gidiyordum ama kapandi simdi orasi erol baytaktar di doktorym super bir doktordur. Henuz bir yerde calismiyor yakinda başlar ins. Simdi turgut ozal da Hülya dede ye gidiyorum. Iyi bir doktora benziyor. Docent perinatolog. Ama ben kadin doktorlardan cok hoslanmiyorum.

Kızlar 5 yasindaki kardesim karnima tekme atti cok fena :KK43: suan o kadar gerginim ki agrim falan yok ama bisey olmusmudur acaba boyle bir sey yasayan var miii :KK43: :KK43:

Çok geçmiş olsun canım bir ağrın varsa mutlaka dra git derim ya da tlfnla arama imkanın varsa ara bence.
Bu arada ne kadar ücreti herhangi bir hastane ile anlaşması var mı

@zeyas haklısın canım, yok bol bol şükrediyorum inşallah böyle devam eder.

Bu arada hastane gezilerimizi yaptık. Bölgeden vazgeçtim, fiyatları hemen şişirmişler. Bir de arkadaşım 3 gün önce Umut ta doğum yaptı. Oraya gittik. Kararımızı Kartal Umut'tan yana kullandık. Doktorum da Şeyma Hanım olacak.

İlgilenenler için Pendik-Bölge Hastanesi SGKlılar için Muayene:60 Normal Doğum: 1400 Sezeryan :1700 İsteğe bağlı sezeryan: 3000.

Kartal-Umut SGKlılar için Muayene :50 Normal Doğum ve Zorunlu Sezeryan:900 İsteğe Bağlı yı sormadık. Benimki zaten zorunlu sezeryan olacak.

mersah22 mersah22 ellerine sağlık canım harikasın. Bu arada boy:155 - kilo:54. En minyonunuz , cücüğünüz benim :-)
Ben de umutta doğum yapmıştım 3 sene önce ilgi alaka da çok iyiydi. Özellikle ebeleri çok yardımcı oluyor. Doktorum da Fatih Bey yine ona devam ediyorum. Diğer doktorlar doğum geceye denk gelirse o gece kim nöbetçiyse ona devrediyor, Fatih Bey kendi geliyor.

X