2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ayy gerçkten mi canım.. Allh razı olsun ferahlattın beni yaa.. Nette 5 gun içinde kanda çıkar diyince umutlanıp yaptrdım ama sonucu gorunce çok uzuldum.. Ama içimden bir his bnce hamileyim dio.. Çunku onceki gebeliklerimle birebir aynı sonuçlar var.. İnşllh senin dediğin gibi olur..
peki negatif çıktığında kaç gun olmuştu ovulasyon olalı canım..
ya muhtemel 2 ilişki var ilkinde olduysa 5 gün 2. si ise 3 gün sonraydı test yaptırdığımda

Merhaba
Dr dan geldim çok şükür bebişi gördüm kalp atışını çok çok derinden duyduk ama net değil dedi Dr pazartesi akşam yeniden görmek istedi gerçekten geriden geliyor şuan 7+2 ama usg de 6+0 içeride kanama varmış progestan ilaca ek iğnede verdi bekleyelim dedi umutsuz değildi dikkatli ol yorma kendini dedi bu kadar Rabbim hayırlı ise pazartesi kalbini duymayı nasip etsin inşallah bana desteğiniz için çok çok teşekkür ederim :) inşallah pazartesi güzel haberlerle dönerim inşallah dualarınızı eksik etmeyin nolur

Erken gebelik testleri var onlardan dene istersen biraz daha doğruluk oranı fazla diğerlerine göre.ben adetim2gün geçince yapmıştım çift çizgiyi gördüm.adet belirtiside hiç yaşamadım
Bekliycem artık bugün negatif gordum bugün u saymazsak 2gun var zaten inşallah olmam hayirlisiyla hamileyimdir :)

Cnm bende kullanıyordum bi aydır azaltmıştım arada abartsamda içmemeye çalışıyordum hamile olduğumu öğrendiğim gün bıraktım inş tez vakitte sende hamiş olur Bebeğin sigarayı bırakmana vesile olur kafana birşeyi takınca olumsuz düşününce çağırıyoruz olay beyinde ama biz telaşlı meraklı anne Adayları herşeyi kafaya takıyıruz sen azaltmaya başla gönlünü ferah tut :KK66:
Evet öyle yapiyim :) azaltmaya başladım aslında Allah herkesin gönlüne gore versin inşallah sizlerinde hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Allah :emir_bebek: inşallah bende araniza gelirim 2 gün var regle :110:

Merhaba
Dr dan geldim çok şükür bebişi gördüm kalp atışını çok çok derinden duyduk ama net değil dedi Dr pazartesi akşam yeniden görmek istedi gerçekten geriden geliyor şuan 7+2 ama usg de 6+0 içeride kanama varmış progestan ilaca ek iğnede verdi bekleyelim dedi umutsuz değildi dikkatli ol yorma kendini dedi bu kadar Rabbim hayırlı ise pazartesi kalbini duymayı nasip etsin inşallah bana desteğiniz için çok çok teşekkür ederim :) inşallah pazartesi güzel haberlerle dönerim inşallah dualarınızı eksik etmeyin nolur
Ayy canım guzel haberlerle gelmene cok sevındım belkı gec döllenmedir bebek ondan geri gelıyodur korkma ıns ıyı olucak hersey

Ptesi kan verdim sali sonuc cikti 251 di hcg degerim. Tam regl olmam gereken gundu bu arada. 2 hafta sonra dr a git kese icin dendi saglik ocaginda ama ben merakdan öluyorum deger yukseldimi diye endisede ediyorum ne yapmaliyim bu sekilde bekleyen varmi arkadaslar aranizda

Bende enox igne vuruyorum hergun gobegim mosmor oldu ,bacagima denedim iki kere ama daha cok aciyo ,siznerden vuruyosunuz
Göbek ten vuruyorum ben. Bir tanesinde morarma oldu. Ama dr hepsinde bile olabilir normal dedi.bence sorun yoktur sizin içinde. İlk kutu enox tu ikinci clexane aldım ama tekrar enox a dönücem.vurulması daha rahat geldi.

Göbek ten vuruyorum ben. Bir tanesinde morarma oldu. Ama dr hepsinde bile olabilir normal dedi.bence sorun yoktur sizin içinde. İlk kutu enox tu ikinci clexane aldım ama tekrar enox a dönücem.vurulması daha rahat geldi.
Kola da vuruluyomus ama cesaret edemedim kola yanlis yere vururum diye

Kola da vuruluyomus ama cesaret edemedim kola yanlis yere vururum diye
Gobekte yer kalmadi morluklar
Gobekte yer kalmadi ,etrafina yayildi morluklar o yuzden vuramiyorum yoksa aci falan yok sertlesmedide

Merhaba
yaa bak canım biz dedik sana üzme kendini diye çok şukur dahada iyi olacaksınız inşallah bebişinle gönlünü ferah tut çok fazla takma kafana yat dinlen tatlım kalp atışı da duyulur Allahın izniyle ♥♥

Merhaba
Canım çok sevindim içini ferah tut tatlım herşey güzel olacak

X