2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

:) bende çektim bakalım sonra before & after yaparız ahahah :)) Ama çok güzel duruyo yahuu elim sürekli göbüşüme gidiyo :)

:) bende çektim bakalım sonra before & after yaparız ahahah :)) Ama çok güzel duruyo yahuu elim sürekli göbüşüme gidiyo :)

Aynen ya bi program var Karnım şişerse nasıl olcak diye merak edip karnimi buyuttum çok komik oldu.Arada dene derim.Bu arada sporu bende bıraktım yaglandim.Acele etme doktor kesinlikle 12 haftadan sonra dedi.Günde 15 dk yürü fazla zorlama sakın :))

Güzel anneler bu arada çatlak kremine Başlayan var mı ? Bana hemen başla dediler Biooil aldırdılar ciddi anlamda işe yarıyormuş muşş Önerisi olan var mı ?

Evet yürüyüşleri azaltacağım biraz bugün kendimi çok daha fazla bitkin hissediyorum çünkü benimde yanlarım çıktı

selam nısannn annıslerııı.nasılsınız ?umarım guzel gecıyordur hamılelıkler ? Bız salı gunu gıttıgımızde 5+6 gunluktuk.yarından sonra kalp atısı ıcın gıdecegız ınsallah duyarız.ınsan tedırgın oluyor Rabbım hepımıze mınıgımı kucagımıza almayı nasıp etsınnn.Onlar bızımmm bıtanelerımızz.Buarada benı 5yasında kızım var bu ıkıncı hamıleleıgım kızcem kardesım kardesım dıye olup dırılıyor Rabbım kucagımıza alıp sevmeyı nasıp etsın ınsallah :)

Buarada ben aslında cok aktıf olan bırısı olarak burada konu takıp etmekte zorlanan bırısı oldugum ıcın her zaman ugrayamıyorum ama buralardayım bılesınız

Günaydııııınnn annişleerr. Evime döndüm bir problem olmadan çok şükür. Bugun dr a gidicez bakalım 4+0 iken gitmiştik hiçbir şey göremedik. Bugun 6+0 oldu.İnşallah bebişi görürüz.

Günaydııııınnn annişleerr. Evime döndüm bir problem olmadan çok şükür. Bugun dr a gidicez bakalım 4+0 iken gitmiştik hiçbir şey göremedik. Bugun 6+0 oldu.İnşallah bebişi görürüz.
Canım bende bugün 6+0 oldum )) ben 5+4 de üstten keseyi görüşmüştüm yarında acaba kalp atışı duyulur mu diye gideceğim görürsün canım bugün bebişini belki kalbini bile duyarsın haber ver bize de

çok heyecanlıyım saat 3 é kadar artık yerimde duramam. İnşallah güzel haberlerle döner herkes.

Bugün kontrolümden sonra kesinleşirse artık, bende Nisan annesi olacağım inşallahhh Cuma günü öğrendim, bugün kontrolüm var yine. Çok endişeliyim, ve bi de diyabetli bir anneyim öğrendiğimden beride şekerim anormal gidiyor. endişem sırf bu yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…