2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Arkadaslar kalp atışı tam olarak 6. Haftada mi görünüyor. Gören arkadaşlar ? Ben yarin bi daha kan verecem degerim artmissa direkt altıncı haftada gideyim diyorum doktora. Dayanabilirsem
Canim biraz erken gibi. Belki vajinal gozukur ancak karindan çok zor. Değerinin 5000 e yakın olması gerekiyor. Sabredebilirsen azıcık daha sabret derim

Canm yoktur inşallah bişeyi öyle düşünme bnde de karın ağrısı oluyodu hafif iltihap varmış ondan oluyormuş ama zayıflamani kesin doktoruna de çünkü ilerde bebek yoksa kilo alamazmis bana öyle dedi iki gün serumla bbesleyecekler beni kilo almam için kilolarımizda aynıymis bu arada

Canım yarın 6.haftam Salı tekrar gideceğim Dr a inşallah kalp atışlarını duyarım kilo olayını da söyleyeceğim Dr Uma teşekkür ederim

Kızlar şişlik bende de var çok aşırı değilse de artıyor. Bide ara ara hafif karın ağrım var doktora dedim normal dedi ama insan merak ediyo.

Ben ben ben Bide ben çok şişim sanki 4 aylık hamile gibiyim Benim gibi karnı şiş olan var mı ?
Ben de gaz sancısı yok canım ama dediğin gibi dört aylık hamile gibiyim. Normalde hiç karnım yoktur ondan mı acaba dedik ama yine de daha erken karnımızın çıkması için sanırım, heralde gazzz var

Ben de gaz sancısı yok canım ama dediğin gibi dört aylık hamile gibiyim. Normalde hiç karnım yoktur ondan mı acaba dedik ama yine de daha erken karnımızın çıkması için sanırım, heralde gazzz var

Aynen benimde göbeğim minnacıktı alt göbek o da Şimdi hem mide hem göbek şiş
Aman mercimekciğim sağlıklı olsunda g*t göbek çıksın napak

Cnm ,bendede hic belirti yok ,eskiden daha istahliydim ,aksine uykuda tutmuyo ,gece falan karnim acikirdi simdi acikmiyo ,gerci findik ceviz falan yiyorum ,onlar tutuyo herhalde

Aynen canımmm yaa bende yarın ilk defa gidicem doktora keseyi de görürüm inşallah dua et bana da :) seninle de tarihlerimz yakınmış bu arada

Bi de karın şişliği dediğiniz gibi. Daha 6 haftalık ama 4-5 aylık gibi göbeğim var. Normalde de göbeğim falan yoktur yani. Doktor durumun geçici olduğunu söyledi. Vücudun alışma süreciymiş

Alın şekerim size g*t göbek. Bir gram göbüşüm yoktu şimdi 5 aylik geziyorum ortada.Cinsiyetini soran oldu gecen Bunlar güzel göbüşler kızlar. Her hafta fotoğraf cekiliyorum. İlk kez göbeğim çıktığı için mutluyum

Eklentiler

• 2015-08-16 23.39.15.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 94
Merhaba kızlar hamilelikleriniz hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı naip etsin inşallah bebişlerinizi .haftalarınıza baktım aynı haftalardayız bişey soracaktım
cuma günü doktora gittim kese 19 mm bebek 3 mm hamilelik 5+6 çıktı kalp atışı duyulmadı.
Sizin nasıl kalp atışını duyabildinizmi gelişmesi nasıl
Cuma gününden beri paniğim doktor kalp atışını duyabilirizde duymayabilirizde hazırlıklı ol dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…