2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Karından bakarak duyduk :) hamileliğim süresince daha vajinal ultrasonda bakılmadı

Kese icin erken benimde 9 temmuzda degerim 493 tu ,doktor haftaya carsamba cagirdi ,icini ferah tut.aksi bisey olsa degerin yukselmez

Arkadaslar topikte tup bebekle gebe kalan varmi .yoksa dogal gebelik mi burdaki herkes
24 temmuzda 2 tane 3. gün embriyosu transferim oldu. Bi tanesi birinci kaliteydi. Çok şükür dün keseyi gördük. Tek kese vardı. Acıbademde Bülent Tıraşta yaptrdk tüp bebeği şükürler olsun pozitif sonuç aldk. Progestan iğne kalçadan, hibor iğne göbekten yapılıyorm bide Folic ve estrofem ilaç kullanıyorum. İğneler morarttı heryermi, kalçamın üstüne oturamıyorum ama bebeğim için herşeye katlanırım Senin nasıl durumlar ?

Kızlar merhaba bugün kan tahlili pozitif sonucu ile bende Nisan anne adayıyım umarım bi aksilik yaşamam... Çıkan beta hcg sonucu 75.86
26 yaşındayım 4 yıllık Evliyim 3.ay denememdi umarım bebeğim bana tutunur istanbulda yaşıyorum Avrupa Yakasında doktor tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlarımız var mı
Pazartesi günü randevu için doktor araştırıyorum ama henüz çok yeni bi hafta daha beklemelimiyim kararsızım

Günaydın canlarim iki gündür giremiyorum ne güzel aramıza yeni arkadaşlarımız gelmiş topigimiz büyüyor bnm halimi gormeniz gerek evimde insaat var her yer yenileniyo bn 2kilo kaybetmisim bulantilardan dolayi bu yuzden iki gun hastaneye yaticam bebegim ve kendim icin kilo almamiz icin bebegim iyi cok sukur ama boyle giderse kilo almaz dedi mecbur yaticam aranizda kilo kaybeden varsa doktoruna soylesin canlaar

Canım benimde canım hiç bir şey istemiyor tüm gğn yemesem yemem yani sırf bebek için bende zorla yiyorum ama benim karnım. Sabah a karşı ve sabah uyandığımda çok ağrıyor ishal Değilim regl gibi ağrıyor çok korkuyorum bende 56 ile başladım hep 54 Lerde çıkıyor tartı acaba bir sorun mu var bende Salı günü gideceğim

Günaydın kızlar ya bir şey soracağım. Genel olarak erken mi kalkarsınız yoksa siz de benim gibi hamilelik sürecinde mi erken kalkmaya başladınız. Benim hamilelikte oldu ve yatmak istiyorum ama olmuyor

Günaydın kızlar ya bir şey soracağım. Genel olarak erken mi kalkarsınız yoksa siz de benim gibi hamilelik sürecinde mi erken kalkmaya başladınız. Benim hamilelikte oldu ve yatmak istiyorum ama olmuyor
günaydın canım hamilelik sürecinde erken uykum gelmeye başladı erken yatınca da erken kalkmaya başladım.
bide bende reflü ve gastrit var midemde asit fazlalığı var bu gece midem yüzünden uyuduğumu anlamadım zaten.
daha bismillah midem rahat vermemeye başladı ilerde karnım büyüyüp mideme baskı yaptığında ne yapacağım acaba

canım hoşgeldin aramıza. tahmini doğum tarihlerimiz yakın. bu pazartesi doktora gitme hiç. haftaya pazartesi git keseyi falan görürsün. ben dün gittim ama boşa gitmişim kan sonucuna baktı hamilesin dedi salı tekrar kana baktır dedi cumartesi gel dedi.bu kadar yani.

Selam güzel anne adayları.. Sürpriz bir gebelik oldu benimkisi adetim 9 gun gecikti uç gün önce evde yaptığım testte çıktı ve henüz kan tahlili yaptırmadim ama hamileyim hissediyorum.. Küçük bir bebeğim var sekiz aylık henüz karışık duygular icerisindeyim hepinizin hamileliği hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin mimikleri..

canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. hoşgeldin aramıza. seni anlıyorum süpriz olmuş ama hayırlısı buymuş demek ki deyip önüne bakman lazım. Allah iki evladını da sana bağışlasın.

Evet aynen ya bebiş erken yatırıyor sabahta erkenden ayaktayız o yüzden. Cnm ya çok zor gerçekten daha minnacık ken midemiz böyle büyüdüğünde ne edeceğiz hiç fikrim yok hele senin daha zor ama belki düşündüğümüz gibi olmaz bu hamilelik mideni rahatlatır sana daha ii gelir neden olmasın ki biz öyle düşünelim öyle olsun inş

inşallah canım sorunsuz bir hamilelik geçirelik hep beraber.

Of ya canım çok sevindim inşallah benimki de düzgün artar. Keseyi görmek için ne zaman çağırdı seni? Ya burda en son hamile kalan benim herşeyi en son ben yaşıycam
Saol cnm insallah seninkide artar yarin ilac yazdrmaya gtcem doktora gecen giitgmde iki hafta sonra cagrcam demisti bakalm belki yarin bi bakar gozukcekmi diye ikimizin arasinda fazla fark yok cnm ya

Sibel canim bende oyleyim hele ilk basta 7de aciyodum gozumu simdi zorla 8.5 9 yaptim aciliyo gozlerim dahada uyuyamiyorm oglen ilkindi aradi 1.5 2 saat uyuyorum sonra aksam 12yi zor ediyorm uykum geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…