2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kilolar boylarvkac hanimlar benim boyum 1.60 54 kiloyum... Ideal kilo hamilelikte 10_12 kiloymus, ama 30 kilo alan bile var... :)
Boyum 1.68 kilom 58 benim ilk hamileligimde 55 kilo ile hamile kalip 65 kilo ile doguma gittim sadece yararli seyleri yedim oglum 3610 gr dogdu eve geldigimde 5 kilo gitmisti 20gun icinde 57ye dustum sutum az olunca yemiyorsum baskilari ile kilo aldim yememe ragmen sutum azdi hamilelikteki kilo kolay gidiyo ama emzirmediki malesef zor veriliyor

Pudink, seninle Zamanımız aynı gidiyor cnm ben de senden haber bekliyordum ama bu habere üzüldüm inş en kısa zamanda normale döner herşey iyice dinlen

İnşallah canım saol.hiç oturmuyorum çok temizlik yapıyorum koşusturuyorum sürekli.yıllardr çalışmaya alışkın olduğun için duramıyorum.ama dinlenicem hiç bisey yapmıycam

Uzulme arkadasim benim ilk hamileligimdede oldu sukur atlattim oglum saglikla dogdu gene kanamam var kesem duzensiz dusuk riskim var ama inanıyorum bebisim tutuncak sende inan stres cok onemliymis

Uzulme arkadasim benim ilk hamileligimdede oldu sukur atlattim oglum saglikla dogdu gene kanamam var kesem duzensiz dusuk riskim var ama inanıyorum bebisim tutuncak sende inan stres cok onemliymis

Evet sitres çok etkiliyomus. İlk hamileligim olduğu için ne duysam panik yapıyorum.Allaha emanet artık ne diyim

Kilolar boylarvkac hanimlar benim boyum 1.60 54 kiloyum... Ideal kilo hamilelikte 10_12 kiloymus, ama 30 kilo alan bile var... :)
canım benim de 1,60 92 kiloyum. zaten fazlam vardı. ayağım kırılmıştı 10 kilo almıştım yeni iyileştim. daha vermeden bebek geldi. inşallah sıkıntısız bir hamilelik geçiririz

canım benim de 1,60 92 kiloyum. zaten fazlam vardı. ayağım kırılmıştı 10 kilo almıştım yeni iyileştim. daha vermeden bebek geldi. inşallah sıkıntısız bir hamilelik geçiririz
Insalh canım benim bende hamile kalmadan once cok kilo almıştım, seker ve ekmegi kesip 7 kilo verdim... Hersey halolur umarim saglik dolu bebislerimiz olur

Insalh canım benim bende hamile kalmadan once cok kilo almıştım, seker ve ekmegi kesip 7 kilo verdim... Hersey halolur umarim saglik dolu bebislerimiz olur
inşallah canım sağol güzel dileklerin için. çok şükür ki ayağa kalktıktan sonra hamile kaldım ya yatarken olsaydı zaten o dönem deli gibi yiyodum iyice duba olurdum şimdi. çok kızıyorum hala kendime. hem yatıyon hem yiyon insan düşünür. neyse olan oldu canım inşallah bebekler sağlıklı olsun kiloların çaresine bi şekilde bakarız

Boy: 1.63
Kilo: 52
oglumda 53 ile başladım 70 ile doguma girdim. Sonra 48'e kadar kendiliğinden gitti kilom. 1 aydır dikkat ediyorum yememe 51-52 arası oldum cunku cok halsiz düşüyorum. Kilo vermek istemiyorum, sıkılaşmak istiyorum

Merhaba canım. Bende kullanıyorum sabah-akşam iğne olarak. Önceki gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı. Transferden sonra kanda progesteron ve E2'ye bakıldı ve progesteron az çıktı. İğneye geçildi hemen. Kalp atışını görünceye kadar devam edecekmişim. Yinede korkuyorum iğneyi bırakınca sorun olmaz inşallah.

Inşallah canım bende dinleniyorum benimde Öncesinde bir düşüğüm var korkuyorum bir duysam kalp atışını biraz daha rahatlayacağım inşallah

İnşallah duyarsın cnm. Bnm randevu pazartesi günüydü kalp atışını görmek için ama ben dayanamadım ve bugün gittim ve gördüm bebişimin kalp atışını gerçekten çok güzel bir duygu darısı senin de başına pudink, sen de duyyyy şekerim bugün öğrendim ben kalp atışını darısı başına :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…