2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

mrb herkese ben dun geceyi hastsnede gecirdim aksam kanamam oldu ilk defa oldugu icin beni cok korkuttu cok sukur bebegim iyi bir sorum yok bir an kaybedecgim korkusuna kapildim cok kotu oldum ama cok sukur iyiyz ....insallah sizler yssamazssiniz
Geçmiş olsun. Kanaman kırmızı renkli miydi? Benim de var iki gündür. Eşimin memleketindeyiz. Sabah doktora gittim, kese düzgün ama düşebilir dedi. Kendi doktorumu aradım prolutan depot iğne verdi. Kesilmesini bekliyorum.

Ayyyy insallaaaah :) soyle yazdıklarımı bi okudumda tek derdim kilo olsun hahahahaha daha bebiskomun bi dolu testi kalp atısı var ama yinede ipin ucunu kacırmamak gerek
Sag salim dunyaya gelsinde.. zayiflariz napalim bende vasta cok takiyordum ama simdi tek dusundugum bebegimin sagligi bide kalp atislarini duysaydim iki guncuk kaldi esinle beraber gidersen ilk kalp atisini videoya ceksin kuzum hatira

Geçmiş olsun inşallah kesilir Meryem Suresini okuyun gerçekten önemli dua etmek

Keseyi gördükten sonra başladı bulantılar bence telaş tapma herkesin bünyesi aynı değil bulanmayabilirde..

Benim zaten fazla kilom var artık doğumdan sonra sıkı bi diyete girmeyi düşünüyorum tabi hamileykende dikkat etmek gerek bebişe yiyip kendimize yemeyelim yada bebişler depolardan alsın

Guzel gelistiyse duyulur canim 6+2 de genelde duyuluyomus ama duymazsanda uzulme bazen bebisler naz yapiyo 7 haftanin sonuna dogru anca duyuruyo o tik tiklari

inşallah bu ara bulantı ve kusma başladı hiç iştahım yok birşey yiyemiyorum pek bebeğin gelişimini olumsuz etkilemez inşallah

bulantılar için ilaç kullanan varmı aranızda ben bugün yazdırdım doktora artık dayanamıyorum gücüm kalmadı resmen ilacı kullan olmazsa bir iki gün yatırayım dedi

Arkadaslar ben dusuk yaptim :'( yarin kalan parcalar icin kurtaj yapacaklar
insallah hepiniz saglikla bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz

bulantılar için ilaç kullanan varmı aranızda ben bugün yazdırdım doktora artık dayanamıyorum gücüm kalmadı resmen ilacı kullan olmazsa bir iki gün yatırayım dedi
bana metpamid yazdı ama almadım ilaçlarla ilgili herkes birşey söylüyor kullanacaksanız en az yan etkisi olanı araştırın bence benim de gün geçtikçe artıyor bulantılar Allah hepimize bu süreçleri kolay geçirmemiz için güç bebeklerimize sağlık versin

hangi ilacı yazdı bilmiyorum almadım henüz telefonda yazdırdım reçeteyi ama sanırım kullanıcam çok kötüyüm (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…