2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ilk hamileliği de 50ile başlayıp 68.50 kg ile bitirmiştim ama doğumdan hemen sonra 2ayda geri başa dönmüştüm 50 ye bunda da inşallah böyle olur

Insallah saglikli bi sekilde kucagina almak nasip olur canim

Kubrali5454 hayirli olsun saglikla kucagina al inşallah benim yarin tam 6 hafta oluyor carsamba 6+1 de duyulur mu acaba kalp atışı sabirsizlaniyoruz sorun olmaz inşallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz
Guzel gelistiyse duyulur canim 6+2 de genelde duyuluyomus ama duymazsanda uzulme bazen bebisler naz yapiyo 7 haftanin sonuna dogru anca duyuruyo o tik tiklari

Bende 10 temmuzda keseyi gördüm 24 temmuzda kalp atışı için gel dedi benimde sabahları çok oluyo kusuyorum gün içinde bulanıyo ama öyle öğürme gibi değil ben rahatım ya kalp atışınıda dıyarız minnaklarımızın inşallah Allah hepimizin eline sağlıkla almayı nasip etsin

evde kedisi olan anne adayı var mı aramızda

kız bebeklerin kalbi daha hızlı atarmış :)
Tren gibi tikir tikir calisiyo gogsunde minik bi yer kalkip iniyo surekli doktor iyice yakinlastirip gosterdi :)
bu arada kedi bakiyorsan temas kurmamaya calis internette okudum hamileyken kedi kopek sevmemeye mamayi siz vermemeye calisin yaziyodu

hamileyken dışarıda yediklerimizede dikkat etmemiz lazım kızlar bazı parazitler direk kandan bebeğe geçebiliyormuş güvenmediğniz yerde sakın yemek yemeyin
ben 55 kiloydum 57 çıkıyorum şuanda ama bulantı flan yok bende bu sabah ilk defa hisseder gibi oldum :)

İnşallah canım :) Peki mide bulantıların ne zaman başladı? Ben tabi isterim ki bulanmasın hiçbirimizin ama sanırım normal olan bulanması ondan bu kadar üstünde duruyorum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…