2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ah bizim bu kuruntular bende insallah bos gebelik yasamam diye dua ediyorum iki gundur bayramda herkezede soyledik pazartesi olsun diye can atiyorum
Aynen canim ya Allah korusun bizde soyledik herkese duramadik esim simdiden karnimi seviyo yatagini şöyle koyalim diyo bisey olursa mahvolurz cok cok dua etcm ama hem kendime hem size Allahm herkesin bebegini annesine bagislasin ins

C
Aynen canim ya Allah korusun bizde soyledik herkese duramadik esim simdiden karnimi seviyo yatagini şöyle koyalim diyo bisey olursa mahvolurz cok cok dua etcm ama hem kendime hem size Allahm herkesin bebegini annesine bagislasin ins
Aynen canim bizde oyleyiz hergun isten ariyo onu yediniz mi bunu yedinizmi 3ceviz yedin demi diye bide her gece yatinca esimin elini karnima koyup birlikte aytel kursi okuyoruz sizde oyle yapin bebeklerimiz duamizla tutunurlar insallah annelerine

C

Aynen canim bizde oyleyiz hergun isten ariyo onu yediniz mi bunu yedinizmi 3ceviz yedin demi diye bide her gece yatinca esimin elini karnima koyup birlikte aytel kursi okuyoruz sizde oyle yapin bebeklerimiz duamizla tutunurlar insallah annelerine
Ayy insallah canim ya suan icim bi tuhaf oldu zaten heran aglama modundayim hormonlarin yuzunden herald pazartesi senden guzel haberleri alalim ins sonra ben cuma gunu veririm mutlu haberleri iyi dusunelim iyi olsun ins bebeklerimiz nur topu gibi gelsin dunyaya Allahn izniyle

Amin canim insallahhhh pazartesi ve cuma olsun cabucakkk

Bende yasadim aynisini 1hafta sonra tekrar yaptirdim pozitif cikti. Siz sanirim sadece var mi yok mu seklinde ogrendiniz. Bu sekilde 5 10 dakikada veriyorlar sonucu. Ama deger eger 10un altindaysa negatif gozukuyor. Kanda pozitif cikmasi icinde dollenmeden en az 8 10 gun gecmesi lazim. Bebek cok kucuk oldugu icin gozukmemis olabilir.adetin geciktiyse 2 gun sonra tekrar kan testi yaptir. Var mi yok mu seklinde degil ayrintili yaptir ki haftasi hakkindada fikrin olsun :)

Selam.. bebegim bugun 6 haftalik oldu. 3 gun sonra kontrole gidicem. Kalp atislarini duyucam insallah yalniz doktor hic bi tahlil yapmadi yani kan tahlili falan. Folik asit disinda herhangi demir ilaci vitamin magnezyum kalsiyum vs kullanan var mi??? su an sadece folik asit kullaniyorum ve hafif kasik sancimdan dolayida progestan verdi cok sukur tehlike yok ama onlem amacli. Size herhangi bi tahlil yapildimi?? En azindan bu hafta kontrole gittigimde onlarida sorayim cooook merak ediyorummm. Her kafadan bi ses cikiyo iyice kafam karisti. Yok onu kullaniyormusun yok bunu kullaniyormusun. Bu arada en son gittigimde kese yaklasik 8 mm kadardi. Tam bir hafta oldu bugun. Allah hepimize bebegimize sag salim kavuşmayı nasip eder insallah:)

Aynı sey banada oldu. Erken dollenme olabilir. Benim 22 haziranda adet olmam gerekiyordu, gecikti. 26sinda test yaptim 0.23 cikti doktor hic ihtimal yok dedi 6 temmuzda yeniden test yaptırdım 911.76 cikti. En az 6 7 gun bekle. Belki bebegin sana surpriz yapacaktir:))) ve bence aklinda suphe varsa başka hastabeye git. Degerle birlikte sonuç tahminen 40 dakikada cikiyor

Gozun aydın canımm hayırlı olsun hosgeldin aramızaaa :) HAbibte
tofitaa merhaba canımm hayırlı ugurlu olsun insallah saglıkla alırız bebiskoları kucagımıza bende 30 tem kalp atısını duymaya gidicem cok heyecanlıyım :)
Ben folidoce kullanıyorum folik asit+b12 vitamini bi arada baskada birsey kullanmıyorum bence sen her söylenene kulak asma doktorun zaten yönlendirecektir kasık agrısı icinde dr um bunlar normal belirtiler dedi sen yeterki agır kaldırma agır is yapma beslenmene cok cok dikkat et kavrulmamıs kuruyemisle yaz meyvelerini bol bol tüket araögün yap süt yogurt peynir tuket bunları dedi herseyde ilaca basvurmayalım dedi organik beslen tlf laptop hatta wifi olan oda da dahi olmicaksın dedi cig sebze et yeme vs vs bende cok ilac kullanmaya karsıyım cok sükür dr. Umda oyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…