2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

HAbibte aynen öyle hadi bakalım insallaaahhh hemen gitsene ben yerimde duramamıstım cift cizgi görünce :)
yurtdisindayim arao ulkelerinfe suanda bayram.herkes yatiyor o yizden bekliycemm canimm.
cift cizgi hemen cikti ve baruz bir sekilde.insallah sorun olmaz ikinci gebeligim.allahim isteyen hetkese nasio eder dunden beri uyuyamadim

yurtdisindayim arao ulkelerinfe suanda bayram.herkes yatiyor o yizden bekliycemm canimm.
cift cizgi hemen cikti ve baruz bir sekilde.insallah sorun olmaz ikinci gebeligim.allahim isteyen hetkese nasio eder dunden beri uyuyamadim

Bir sorun olmaz bence o testler pek yanılmıyor :) bekliyoruz haberleri
Benim hep ilk gebeligim hemde süpriz istemiyorduk aslında :)

Arkadaşlar bende hem yeni üyeyim hem de mart annesi olacağım..3.defa tabi..ama hepsinde ayrı heyecanlanıyor insan..

Masallah :) allah 3. Bebeginizide saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin
Demek ki heyecan ilk yada degil farketmiyor hep aynı sadece tecrübe var :)

gözün aydın canım. ben hala kan vermdim. ikinci idrar testi yaptım sadece. o da pozitif gibi bir şeydi. bu arada wifi den telefondan uzak durmak mümkün değil gibi. biz kapatsak on tane ağ görüyor bilgisayar sağdan soldan. Allah korusun hepimizi ve miniklerimizi.

Günaydın herkese. Ben bugüne istifra ederek başladım. Sizde bulantılar nasıl?
Benim minik isteksiz uyandimmi bulandiriyo bu sabah babasina kapi acayim dedim sekizde kalktim midem alt ust oldu tekrar yattik uykuyu aldim oyle kalktim daha yeni simdi hic bisey yok cok uykucu olacaz biz

cnm çok geçmiş olsun.. Rabbim sağlık versin.. gerçekten çok üzüldüm..

Hepinize iyi bayramlar cici mart anneleri Ben 2015 mart annesiyim çok şükürr kızım yanımda ve artık 4 aylık oldu, geçen yıl tamda bu gün hamile olduğumu öğrenmiştim ve burdan yazışmaya başlamıştım diğer annişlerle bu duygu tarif edilemezdi burdan çok güzel paylaşımlarımız oldu çok şey öğrendik birbirimizden. İnşllah sizlerde hayırlısıyla sağlıkla kavuşursunuz yavularınıza ve o mis kokulaını içinize çekersiniz Hepinize hayırlı doğumlar Allah yar ve yardımcınız olsun

Merhaba arkadaşlar kısmet olursa ben de mart annesi olacam :) ama kaygılarım var. size de danışmak istiyorum. bat 6 haziran. 8 temmuzda kan değerim 0 çıktı,15 temmuzda da 133,30 çıktı.Doktor gebelik var ama her şey olabilir dedi.Sizce geç döllenme midir?Değerin 1 haftada böyle artması beni umutlandırdı.Ama doktor geçen hafta sayısına göre değer düşük dedi.Ama geç döllenme de olabilir , dış gebelik de dedi.Keseyi göremedik ama rahimde bir düzensizlik var,bebek oluşuyor olabilir dedi.23 temmuzda tekrar gideceğim bakalım.Benimle aynı durumda olan biri var mı veya bu konuda bir fikri olan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…