2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar merhaba
Ben de mart annesi olacaktim ama kismet degilmis
suan 7. Haftaya girdim gebelik devam ediyor kese var fakat hcg yavaslamaya basladi yani sagliksiz gebelik 1 hafta düşsün diye beklicez dusmezse kurtaj
umarim bebeklerinizi kucaginiza almak size nasip olur
herkes hakkında herseyin hayirlisini versin Rabbim.
Allah hakkınızda hayırlısını versin üzülmek yok umudumuz her zaman var Rabbim herşeyin en güzelini nasip etsin

Arkadaslar merhaba
Ben de mart annesi olacaktim ama kismet degilmis
suan 7. Haftaya girdim gebelik devam ediyor kese var fakat hcg yavaslamaya basladi yani sagliksiz gebelik 1 hafta düşsün diye beklicez dusmezse kurtaj
umarim bebeklerinizi kucaginiza almak size nasip olur
herkes hakkında herseyin hayirlisini versin Rabbim.
8haftanin dolmasini bekle canim allah buyuk belki gelisir yukselir hcg baska doktorada cik

Bende ilk defa gordum boyle bisey misseste ilk gebeligimde normal bakilmisti ptesiyi bekleyip bildigim yere gidicem teşekkür ederim..

Ya kizlar aranizda idrar tahlili yaptiran var mi ben yaptırdım hastanenin internetsitesinde baktm sonuclara idrar rengi bulanik lokasit 6-8 diyo internette baktm renginin bulanik olmasi enfeksiyon olabilirmis iyice korktm randevum cuma gunune ama p.tesi gitsem mi acaba

fatihpepe fatihpepe cnm bol bol dinlen guzelim hic birsey olmayak insAllah yerlesme kanamasinda bnim oarcalsr geldi bi ara kirmizi geldi tabi adet olamadim dedim bn 10. gunde dedim test yapayim nolur nolmaz testten bi 10 gun sonra gittim dra 20 gun ole gecti hic birsey kullanmadan 20. gun basladim progestana Rabbim yeterki saglikli sihatli nasip etsin nasibi varsa gelecek hic birsey engel degil bundan önce bnm 4 düsük oldu biri kimyasal Rabbim bizim icin hayili olani blir

Ya kizlar aranizda idrar tahlili yaptiran var mi ben yaptırdım hastanenin internetsitesinde baktm sonuclara idrar rengi bulanik lokasit 6-8 diyo internette baktm renginin bulanik olmasi enfeksiyon olabilirmis iyice korktm randevum cuma gunune ama p.tesi gitsem mi acaba
Bende yaptirdim dur sonuca bakayim canim ben pazartesi gidecem 10da siram eger zararli biseyse sana yazarim sende gidersin hemen doktora

2-3 lokasit yaziyo 5-6 eritrosit 7-8 epitel hucresi bulundu yaziyo benimde

Anladm canim benimkinde de epitel bulundu eritrosit yok diyo ne anlama geliyo acaba akintin var mi canim senin
Canim benim bekarken de akintim vardi simdi arada beyaz akintim geliyo bu idrarda iltihap var anlamina gelebiliyomus ama degerlerin 5 ve asagisi normal bi durummus ben yeni evliyim sistit yasadim ilk ay ikinci ay gecti problemler hamile kaldim zaten

Canim benim bekarken de akintim vardi simdi arada beyaz akintim geliyo bu idrarda iltihap var anlamina gelebiliyomus ama degerlerin 5 ve asagisi normal bi durummus ben yeni evliyim sistit yasadim ilk ay ikinci ay gecti problemler hamile kaldim zaten
Benimde her zaman vardi akintim suan da cok az geliyo peceteye sildigim zaman ama yinede korkuyorm bisey olck diye

T

Tsh kac canim o sikinti cikariyomus yuksek olunca
Canim tsh var bende duzenli olarak doktora gidiyrm ilacimi iki katina cikardi p.tesi yine gitcm ama şu idrar tahlilleri cok aklimi karisti bi cuma olsada doktora gitsm kalp atisini falan duysam rahatlicam

Bende ilk defa gordum boyle bisey misseste ilk gebeligimde normal bakilmisti ptesiyi bekleyip bildigim yere gidicem teşekkür ederim..
Kanda mi baktılar idrar da mı eğer kanda imkansız ben hemşireyim benim kanımı en erken 1 saatte çıkarıyorlar 5 dk diye birşey yok

X