2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hepinize cok cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin arkadaslarim
**isim etiketlemeyi bilmedigim icin isim yazamadim kusura bakmayin

Kanamasi olup progestan kullanan arkadaslar suan nasilsiniz?
Kanamaniz geriledimi-bittimi?
Ne kadar surdu?
Benim hafifledi ama daha kirmizi oldu sanki :KK43:( Rabbim yardimcimiz olsun

İyi bayramlar hamişler. Geçmiş olsun fatihpepe hiç bi iş yapma yat dinlen bol bol arkadaşım o şekilde kurtardı bebişini banada doktorum yorma kendini bayramda annenlere kaynananlara git haldır haldır gezme 3 kilodan fazla kaldırma demişti geçen salı gitmiştim bu salı tekrar çağırdı kesenin büyümesine bakıcak progestan verdi kanamamda yok niye verdi bilmiyom içiyom 1 tane

Simdi drdan geldim
Aksam hafif kahverengi akintim basladi sonra 1-2saat icinde artti.esim hemen çapanin aciline goturdu,dusuk tehlikesi varmis :KK43:( vajinal fitil ve progestan verdi gunde 3defa
cok uzgunum
bugun cok guzel gecmisti aslinda esim iste diye oglumu annemle ben gezdirdim vapura bindirdim sonra babasinin is yerine gittik supriz yaptik.eve gelince o kotu suprizle karsilastim :KK43:(
Dr a ozellikle sordum bugun biraz gezdim ondanmi diye hayir dedi.gecen gunlerde soylemistim akintim var diye iste o enfeksiyon sebep olabilirmis
ne olur kendinizle birlikte banada dua edin.Rabbim bebegimi bize abisine bagislasin :'(
Canım çok geçmiş olsun inşallahh sorunsuz bişekilde tutunur bebişin benim sana bi sorum olcak bnde bayramdan beri inanılmaz yogum il dışına cıktm harıl harıl gezdim ve de akıntım var yanlız çamasırıma direkt olarak bulaşmasada peceteye sildgmde koyu sarı hafif kokulu yoğun bi akıntı bnde ilk kez böyle bşy oldu senin yazını okudugumdada korku aldı bnide senin akıntında bu tarzmıydı

Simdi drdan geldim
Aksam hafif kahverengi akintim basladi sonra 1-2saat icinde artti.esim hemen çapanin aciline goturdu,dusuk tehlikesi varmis :KK43:( vajinal fitil ve progestan verdi gunde 3defa
cok uzgunum
bugun cok guzel gecmisti aslinda esim iste diye oglumu annemle ben gezdirdim vapura bindirdim sonra babasinin is yerine gittik supriz yaptik.eve gelince o kotu suprizle karsilastim :KK43:(
Dr a ozellikle sordum bugun biraz gezdim ondanmi diye hayir dedi.gecen gunlerde soylemistim akintim var diye iste o enfeksiyon sebep olabilirmis
ne olur kendinizle birlikte banada dua edin.Rabbim bebegimi bize abisine bagislasin :'(
Cnm çok geçmiş olsun yorma sakın kendini yat dinlen sürekli geçer inş. Allah`ın izniyle.

BeyazOrkidem BeyazOrkidem yazin bana umut oldu.ama benim kanamam kirmiziya dondu kucucuk kirmizi yumusak parca geldi :KK43:(
Teyzem ebe hemsire simdilik ilacini ic yat dedi artarsa dra gideriz dedi
Elisita Elisita akintim basta var ile yok arasiydi ama heep vardi en son arefe gunu peceteye silecek gibi koyu ve hafif sari renkliydi
ama senin birkere olmus benim surekli vardi
yinede dra gittiginde soyle enfeksiyon varsa onlemini alir

Allah nasip ederse bende mart annesi olucam.dun ogrendim hamile oldugumu.allah hepimizin bebeklerini hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin :KK66:

Amin insallah hayirli olsun canim gozun aydin :)

bende mart annesı olucam Allah nasıp ederse amın canım hepmız saglıklı bır sekilde kucagımıza alalım ınsallah:emir_bebek:

Gozun aydin canim hayirli olsun :)

Iyi bayramlar kizlar benimde akintim var ama koyu renkli degil cok sikta degil normalde hep olan yumurtlama donemlerindeki gibi beyaz bi akinti normal mi acaba ya 2 gundur var yogun degil ama ara ara

Simdi drdan geldim
cok uzgunum
Simdi drdan geldim
cok uzgunum
Canim cok gecmis olsun Allah yardimcin olsun benimde akintim var korkmaya basladim:KK17:

Arkadaslar yardima ihtiyacim var mart annesi olma durumum var ama kafam karisti adetim gecikeli 2 gun oldu bugun bi klinikte kanda gebelik testi yaptirdim ama haftasi degilde varmi yok mu gebelik bakiyolarmis isin ilginci 5 dk icinde belli oluyo dediler 5 dk sonra negatif dediler butun umitlerim soldu sizce ne kadar guvenilir boyle bir test fikirlerinize ihtiyacim var

Arkadaslar yardima ihtiyacim var mart annesi olma durumum var ama kafam karisti adetim gecikeli 2 gun oldu bugun bi klinikte kanda gebelik testi yaptirdim ama haftasi degilde varmi yok mu gebelik bakiyolarmis isin ilginci 5 dk icinde belli oluyo dediler 5 dk sonra negatif dediler butun umitlerim soldu sizce ne kadar guvenilir boyle bir test fikirlerinize ihtiyacim var

Bilmem ki ben hic duymadim boyle birsey.. Bence klasik kan testi yaptir icine sinmiyorsa canim

Ben yine dra gitti yarim saat once geldim
surekli yat dedi dusuk tehlikesi var ama kese bozulmamis dedi. 3pedi gecerse kanama gel dedi
dusuk olursa yada kese falan bozulursa kurtaj yapicaz dedi :'(
Allah yardimcim olsun
oglum beni gorup uzulmesin diye goz yaslarimi icime akitiyorum icim cok dolu :'(

Ben yine dra gitti yarim saat once geldim
surekli yat dedi dusuk tehlikesi var ama kese bozulmamis dedi. 3pedi gecerse kanama gel dedi
dusuk olursa yada kese falan bozulursa kurtaj yapicaz dedi :'(
Allah yardimcim olsun
oglum beni gorup uzulmesin diye goz yaslarimi icime akitiyorum icim cok dolu :'(
Yapma canim oyle sen iyi ol ki bebeginde iyi olsun sakin ol yat dinlen dua et iyi seyler düşün ins bian once gecer kanaman senin icin dua edelim bebegin ve sana Allahm bol bol şifa versin

Arkadaslar merhaba
Ben de mart annesi olacaktim ama kismet degilmis
suan 7. Haftaya girdim gebelik devam ediyor kese var fakat hcg yavaslamaya basladi yani sagliksiz gebelik 1 hafta düşsün diye beklicez dusmezse kurtaj
umarim bebeklerinizi kucaginiza almak size nasip olur
herkes hakkında herseyin hayirlisini versin Rabbim.

Yapma canim oyle sen iyi ol ki bebeginde iyi olsun sakin ol yat dinlen dua et iyi seyler düşün ins bian once gecer kanaman senin icin dua edelim bebegin ve sana Allahm bol bol şifa versin
Allah razi olsun Allah dualarimizi kabul etsin insallah
Tuvalete gitmeye korkuyorum
Rabbim

Arkadaslar merhaba
Ben de mart annesi olacaktim ama kismet degilmis
suan 7. Haftaya girdim gebelik devam ediyor kese var fakat hcg yavaslamaya basladi yani sagliksiz gebelik 1 hafta düşsün diye beklicez dusmezse kurtaj
umarim bebeklerinizi kucaginiza almak size nasip olur
herkes hakkında herseyin hayirlisini versin Rabbim.
Ayyy nasil bir mart ayiymis bu yaa ilk defa bi topikte bu kadar cok problemli gebelik gordum
Rabbim hepimizin yardimcisi olsun insallah

X