2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canlarım ya benim hiç belirtim yok gibi sanki sadece bugün hafif kasıklarım ağrıyor bide yorgunluk onun dışında iyiym yarın doktora gideceğiz tekrar dün değerim 611 di bakalım yarın nasıl dua edin bana

normal ama canim, aramizda 10 gun var gibi duruyor benim daha yeni bulantım eli kulagında hissediyorum resmen. Ha oldu ha olacak. Psikolojik mi bilmem. Insallah olmaz da. Fırtına oncesi sessizlik gibi geliyor . Aksamustleri kasık agrılarım artıyor genelde ve daha erken uyuyorm ama erken de uyanıyorum, gunboyu da yorgun hıssedıyorum. Baska bi belirtim yok.

normal ama canim, aramizda 10 gun var gibi duruyor benim daha yeni bulantım eli kulagında hissediyorum resmen. Ha oldu ha olacak. Psikolojik mi bilmem. Insallah olmaz da. Fırtına oncesi sessizlik gibi geliyor . Aksamustleri kasık agrılarım artıyor genelde ve daha erken uyuyorm ama erken de uyanıyorum, gunboyu da yorgun hıssedıyorum. Baska bi belirtim yok.
evet canım yaa aslında daha yeni hatta ben adete 4 gün kala öğrenmiş oldum bugünde tam adet gnü

Premesis diye bi ilaç canım tamamen hamileler için içerisinde folik asit b12 ve bi kaç tane daha vitamin var. dahasını okumak istersen de linki atıyorum gir bak canım
http://files.vademecumonline.com.tr...-tabletlik-blister-ambalaj--pros-17052013.pdf
cok sagol tatlım ya bende sımdı ınternette benım doktorun werdıgı ılac hakkında bısıler okudum gercekten ıyıkı ıcmemısım. yan etkısı o kadar cokmus kı bu ılacı ıcıp acıle gıdene bu ılacı cozen panzehır bıle yapıyolarmıs. doktora cok kızdım su anda benı nasıl bırseye surukluycektı.

kızlar bebeğiniz için bir kitap hazırlıyormusunuz yada başka bir şey ben kitap hazırlamıyı düşünüyorum eşime ilk süpriz yaptım onların fotosunu falan çektim çıkarp deftere yapıştırayım diyorum siz neler yapıyosunuz

KIZLAR BENİM 20 MART GÖZÜKÜYO, AMA DOKTORA GİTTİM DÜN KESEYİ GÖREMEDİ, BİR HAFTA SONRA DEDİ :KK43: AMA NORMAL DEDİ, BN YİNE DE STRES YAPYRM

Günaydın canım:KK3:benim bulantılarım başladı bana yardımcı olun kızlar yaa çok kötü bişey yiyemiyorum :KK43: midem ağrıyor sürekli ve kabızlık sorunu yaşıorum :KK43: tavsiyesi olan varmı o_O
Canim ayni sorun bende de var daha yemeden bulanik geziyorum her koku midemi bulandiriyor zaten 3 kg vermisim sanirim bulantilar basladi ve 12. Haftaya kadar surer diye dusunuyorum. Nenguzel 3 -4 gun once boyle biseyim yoktu. Agzimin tadi da cok fena...sadece bulantim yok halsizlik ve gozlerim karariyor bazen

canım merhaba banada bulantı ıcın metpamid diye bır ılac verdı dr. ama hamıleler ıcın kullanımında ılacın fetusa gecıcegını yazıyordu o yuzden bır turlu ıcıme sındırıpte ıcemedım. sana ne verdı acaba rıca etsem yazarmısın. bulantılarım o kadar cok kıı. kusmamak ıcın zor tutuyorum. degıl yemek yemek su bıle ıcmek ıstemıyorum
Ayni durumdayiz ya ...daha c.tesi gunu arkadaslarima soyledim ilk defa hamis oldugumu birde dedim hicbirseyim yok belirti falan bulantim yok defim onlar gitti ben im bulantilar basladi abartisiz evde yemek yapamadim bende kayinvalideme gittim

kızlar slm hepinize bende Allah izin verirse mart annesi olucam.öğretmen oldugum için bu zamanlar hamile kalmayı çok istiyodum.malum ücretli izni kullanma açısından.çok şükür rabbim 2. denememde nasip etti.
cumartesi b-hcg 52 idi , pazartesi 121 olmuş.daha çoook yeni:anneadayı::anneadayı:.ovulasyon testi yapmıştım zaten 30 haziranda yakalamıştım en koyu çizgiyi sanırım geç döllenme cok iyi bilmemekle beraber.bayram sonrası gidicez tekrar. keseyi görebiliriz o zaman dedi doktor.daha 4-4,5 haftalık falan dedi.sizce nasıl degerler???

Herkese Merhaba;
Dün apar topar tatilden döndük. gece 1 de sabah soluğu doktorumda aldım, didimdeki hastanedeki dr kese boş demişti
Ama kendi doktorum kesem dolu 2.1 cm lik embriyon var dedi :) dünyalar benim oldu bugün bayram üstü diye çok kalabalıktı muayenehanesi, 23 temmuzda tekrar kontrole gidicez dualarınız için teşekkür ederim mübarek gecede edilen tüm dualar inşallah kabul olur..

canlarım ya benim hiç belirtim yok gibi sanki sadece bugün hafif kasıklarım ağrıyor bide yorgunluk onun dışında iyiym yarın doktora gideceğiz tekrar dün değerim 611 di bakalım yarın nasıl dua edin bana
Herkese Merhaba;
Dün apar topar tatilden döndük. gece 1 de sabah soluğu doktorumda aldım, didimdeki hastanedeki dr kese boş demişti
Ama kendi doktorum kesem dolu 2.1 cm lik embriyon var dedi :) dünyalar benim oldu bugün bayram üstü diye çok kalabalıktı muayenehanesi, 23 temmuzda tekrar kontrole gidicez dualarınız için teşekkür ederim mübarek gecede edilen tüm dualar inşallah kabul olur..
Ya hepimiz seni cok merak etmistik oh ne guzel haber verdin oyle...Rabbim herkesin kucagini bebisiyle doldursun...dinlen yinede kendini yorma ayaklarini uzat yat.

Herkese Merhaba;
Cok sukur canim gozunaydin

kızlar slm hepinize bende Allah izin verirse mart annesi olucam.öğretmen oldugum için bu zamanlar hamile kalmayı çok istiyodum.malum ücretli izni kullanma açısından.çok şükür rabbim 2. denememde nasip etti.
cumartesi b-hcg 52 idi , pazartesi 121 olmuş.daha çoook yeni:anneadayı::anneadayı:.ovulasyon testi yapmıştım zaten 30 haziranda yakalamıştım en koyu çizgiyi sanırım geç döllenme cok iyi bilmemekle beraber.bayram sonrası gidicez tekrar. keseyi görebiliriz o zaman dedi doktor.daha 4-4,5 haftalık falan dedi.sizce nasıl degerler???
Hosgeldin aramiza hayirli olsun degerin yukselmeye baslamis bayram sonnrasi da hayirli haberlerini bekliyoruz canim

Canim belirtin olmamasi normal bizlee aranda 20 gun var bak bizim bulantilar yeni basladi baskalarinin yorumunu okurken altindaki gebelik haftadina dikkat et cunku 1bhafta bile farkli belirtiler yapiyor mesela benim 3 gun oncesine kadar bulantim bile yoktu kendi gunune yakin olana bak bu sadece senin icin soylemiyorum her anne bile farkli farkli hamilelik gecirirken kimseninki birbirine uymayabilir bunu unutma...daha cok yeni tabi ...bir iki hafta sonra seninde bulantilarin baslar diye dusunuyorum o ilk haftalarda bizde hic belirtimiz yok diye uzuluyorduk

Canim ayni sorun bende de var daha yemeden bulanik geziyorum her koku midemi bulandiriyor zaten 3 kg vermisim sanirim bulantilar basladi ve 12. Haftaya kadar surer diye dusunuyorum. Nenguzel 3 -4 gun once boyle biseyim yoktu. Agzimin tadi da cok fena...sadece bulantim yok halsizlik ve gozlerim karariyor bazen
Kendi kendimize nazar değdirdik heralde :-)bende öyleydim hiç sıkıntım yoktu 2 gün önce başladı bende de inşallah çok uzun sürmez:KK36:

X