2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kizlar
@sezenorhan yasadiklarina cok uzuldum cnm.Her serde bir hayir vardir.Allah en kisa zamanda yeniden saglikli bir hamilelik nasip etsin ins

Benim bugun 14:30 da randevum var.İns pit pitlari duyarizda bayram hediyesi olur.Bu arada benim bulantilarda basladi.Umarim fazla surmez.
hadi inşallah canım.Allah'ında izniyle bayram sevinci yaşarsın.Bende bayramdan sonra gidecem.İnşallah hepimiz güzel haberler alırız:KK68:

Yerleşme kanaması olabilir korkmaya gerek yok için rahat etsin diye git doktora bende dün keseyi gördü ama minnacık dedi seninki ni girmemesi pek normal

selamlar güzel anneler,

size 4 gün içerisinde başıma gelenleri anlatmak istiyorum. daha önce de yazmıştım belki okuyanlar olmuştur, öncesinde kendi doktorumun hastanesinde 4. haftalıkken bhcg testi yaptırmış ve 190 değerini görmüştük, o an dünyada en mutlu insan belki bendim :) üzerinden tam 14 gün geçti o arada karından ultrasona girdim minicik kesemi gördüm ve 2. kez inanılmaz mutlanmıştım. geçen cumartesi günü bhcg takibi için başka bir hastaneye gittim ve kan verdim, sonuç 1504'tü. 2 günde 2 katına çıkması gereken değer 190dan hesaplayınca en az 20000 olması gerekirken sonuç 1500 dü ve başımdan aşağı kaynar sular döküldü. içimdeki bu şüpheyle duramıyordum ve bugün tekrar kendi hastaneme gittim. 1500ün üzerinden 3 gün geçti sadece. 2 saat 2 gün gibi geçti bana sonucu beklerken ve sonuç nihayet geldi, 49563 :) yani esas olması gereken değer.

sonrasında doktorla konuştuğumda her hastanenin ve laboratuvarların kitlerinin farklı olduğunu ve takip için sürekli aynı laboratuvar sonuçlarını karşılaştırmam gerektiğini söyledi. bunu sizinle paylaşıyorum ki belki olur ya sizin de böyle dramatik farklar olan sonuçlarınız olabilir ve bunlar hiç bir şekilde sizleri olumsuzluklara kapılmanıza sebep olmasın.

umarım güzel bebeciklerimizi kucaklarımıza alırız.

sevgiler, :)

kızlar slm hepinize bende Allah izin verirse mart annesi olucam.öğretmen oldugum için bu zamanlar hamile kalmayı çok istiyodum.malum ücretli izni kullanma açısından.çok şükür rabbim 2. denememde nasip etti.
cumartesi b-hcg 52 idi , pazartesi 121 olmuş.daha çoook yeni:anneadayı::anneadayı:.ovulasyon testi yapmıştım zaten 30 haziranda yakalamıştım en koyu çizgiyi sanırım geç döllenme cok iyi bilmemekle beraber.bayram sonrası gidicez tekrar. keseyi görebiliriz o zaman dedi doktor.daha 4-4,5 haftalık falan dedi.sizce nasıl degerler???
Hayırlı olsun öncelikle.Ben de öğretmenim:) 4. Hafta içersindeyim,değerlerin iyi bence.Bebeğini sağlıkla kucağına almanı diliyorum:)

Merhaba kizlar
@sezenorhan yasadiklarina cok uzuldum cnm.Her serde bir hayir vardir.Allah en kisa zamanda yeniden saglikli bir hamilelik nasip etsin ins

Benim bugun 14:30 da randevum var.İns pit pitlari duyarizda bayram hediyesi olur.Bu arada benim bulantilarda basladi.Umarim fazla surmez.
Canim bende zeynep yesim hanimdan yarin aldim randevu sen de ona mi gideceksin birde vajinal muayene mi eder acaba mauyene cikisinda yazarsan sevinirim canim senin tavsiyenle gidecem bu doktora bir arkadasimda kadriye hanimi tavsiye etti yine erdemde

Benim kesem geçen hafta göründü haftaya gitcem bebek oluştu mu diye. Doktora gittim biraz önce progestan verdi bana. Düşük tehlikesi olmasın diye ay allahım ya inşallah hevesim kursagimda kalmaz

Bende mart annesi olacaktim..8 temmuzda hamile oldugumu ogrendim.Dun dusuk yaptim..Allah hayirlisini versin diyorum ama icim aciyor hala. .
Allah sizleri hayirlisiyla kavustursun yavrulariniza.
Hoscakalin Mart anneleri

Selam güzel anneler ben dün gittim doktora kese oluşmuş. Bende mart annesiyim inş hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi aliriz kucağımıza ve benim ilk gebeligim ve cok telasliyim sizde oyle misiniz anneler

Selam güzel anneler ben dün gittim doktora kese oluşmuş. Bende mart annesiyim inş hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi aliriz kucağımıza ve benim ilk gebeligim ve cok telasliyim sizde oyle misiniz anneler
benimde öyle zaman geçsin bir an önce kalp atışlarını duymak için sabırsızlanıyorum

cok sagol tatlım ya bende sımdı ınternette benım doktorun werdıgı ılac hakkında bısıler okudum gercekten ıyıkı ıcmemısım. yan etkısı o kadar cokmus kı bu ılacı ıcıp acıle gıdene bu ılacı cozen panzehır bıle yapıyolarmıs. doktora cok kızdım su anda benı nasıl bırseye surukluycektı.
sen ayrıyeten folık asıt kullanıyonmu pekı canım
hangi doktor verdi canım bunu sana? evet folik asitte kullanıyorum canım doktor kullanıp kullanmadığımı sordu 9 ay boyunca kullancaksın dedi
kızlar bebeğiniz için bir kitap hazırlıyormusunuz yada başka bir şey ben kitap hazırlamıyı düşünüyorum eşime ilk süpriz yaptım onların fotosunu falan çektim çıkarp deftere yapıştırayım diyorum siz neler yapıyosunuz
evet bende düşünüyorum, hazır anı defterleri var çok güzel detaylar çok güzel dizayndalar hemde en yakın arkadaşıma ablası almıştı 2 sene önce, bende öyle bir şey alıp doldurmayı düşünüyorum
Herkese Merhaba;
Dün apar topar tatilden döndük. gece 1 de sabah soluğu doktorumda aldım, didimdeki hastanedeki dr kese boş demişti
Ama kendi doktorum kesem dolu 2.1 cm lik embriyon var dedi :) dünyalar benim oldu bugün bayram üstü diye çok kalabalıktı muayenehanesi, 23 temmuzda tekrar kontrole gidicez dualarınız için teşekkür ederim mübarek gecede edilen tüm dualar inşallah kabul olur..
çok sevindim hadi gözünüz aydın :anneadayı:

Gunaydinnn yarina dr randevusu aldim hayirlisinla inslh keseyi gorurum
Canım bn doktordan geliyorum keseyi gördüm şükür alttan da değil direkt üstten baktı hersey yolunda ddi 5bucuk haftalık adet tarihinle doğru ilerlemiş ddi biraz kilom var bundan dolayı en fazla 7kilo alma hakkım varmş diyetisyene yönlerdi ki bnm için daha iyi oldu aşırı olmasada zayıf bi hamile dglm çünkü bu bmi düşündürüyodu kalp atışı için daha sınra iki hafta sonra gel dedi bi dolu test yazdı onlarıda yaptıcm öyle gtcm ilaç olarakda folik asit ve coraspin verdi şimdlk digerleri testten snra ddi

hangi doktor verdi canım bunu sana? evet folik asitte kullanıyorum canım doktor kullanıp kullanmadığımı sordu 9 ay boyunca kullancaksın dedi

evet bende düşünüyorum, hazır anı defterleri var çok güzel detaylar çok güzel dizayndalar hemde en yakın arkadaşıma ablası almıştı 2 sene önce, bende öyle bir şey alıp doldurmayı düşünüyorum

çok sevindim hadi gözünüz aydın :anneadayı:
Amin teşekkürler

Bende mart annesi olacaktim..8 temmuzda hamile oldugumu ogrendim.Dun dusuk yaptim..Allah hayirlisini versin diyorum ama icim aciyor hala. .
Allah sizleri hayirlisiyla kavustursun yavrulariniza.
Hoscakalin Mart anneleri
Canım çok geçmiş olsun..İnşallah hayırlısıyla bir sonraki sefer bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın.

Canım bn doktordan geliyorum keseyi gördüm şükür alttan da değil direkt üstten baktı hersey yolunda ddi 5bucuk haftalık adet tarihinle doğru ilerlemiş ddi biraz kilom var bundan dolayı en fazla 7kilo alma hakkım varmş diyetisyene yönlerdi ki bnm için daha iyi oldu aşırı olmasada zayıf bi hamile dglm çünkü bu bmi düşündürüyodu kalp atışı için daha sınra iki hafta sonra gel dedi bi dolu test yazdı onlarıda yaptıcm öyle gtcm ilaç olarakda folik asit ve coraspin verdi şimdlk digerleri testten snra ddi
Canim cok sevindimmm 2 hafta hemen gecsin pit pit lari da duy bende yarin gidicem insallah bende gorurum az once cok hafif lekelenme oldu kasiklarim agridi endiselendim :KK43:

hayırlı olsun cnm. coraspin ne acaba?

Canim cok sevindimmm 2 hafta hemen gecsin pit pit lari da duy bende yarin gidicem insallah bende gorurum az once cok hafif lekelenme oldu kasiklarim agridi endiselendim :KK43:

canım geçmiş olsun kanamamı :110:

X