2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canım:KK3:benim bulantılarım başladı bana yardımcı olun kızlar yaa çok kötü bişey yiyemiyorum :KK43: midem ağrıyor sürekli ve kabızlık sorunu yaşıorum :KK43: tavsiyesi olan varmı o_O
Oglumda dr kuru kayisi ve yesillik yememi soylemisti.kabiz olup kendini zorlama demisti bebegin zarar gormemesi icin

Günaydın canım:KK3:benim bulantılarım başladı bana yardımcı olun kızlar yaa çok kötü bişey yiyemiyorum :KK43: midem ağrıyor sürekli ve kabızlık sorunu yaşıorum :KK43: tavsiyesi olan varmı o_O
gunaydın canım aynı sıkıntılar bende de basladı dun nıyetlendım o da benı cok yordu sanırım mıde yanması bulanma kabızlık ne yapacağım bılmıyorum bende :cry::KK200::21:

Dün bal koydum sıcak suya ılıdıktan sonra içtim kayısıda yiyorum sürekli sabahta 2-3 tane gün kurusu kaysısından yiyip sıcak su içiyorum sanki biraz etkisi oldu gibi ama bulantıya çare yok galiba.2 gün öncesine kadar rahattım bulantım yoktu.yeni başladı inşallah daha çok şiddetlenmez.sabahları işe gelmeden yumurta süt içiyordum.2 gündğr mide bulantısından onuda yapamıyorum.Bebiş beslenemeyecek diye çok üzülüyorum :KK43:

gunaydın canım aynı sıkıntılar bende de basladı dun nıyetlendım o da benı cok yordu sanırım mıde yanması bulanma kabızlık ne yapacağım bılmıyorum bende :cry::KK200::21:
canım bide 3 yemek kaşığı yoğurt 1 tatlı kaşığı pul biber yarım limon karıştır gece yatmadan ye oda çok güzel çalıştırıyor.Normalde ben yapıyordum ondan ama bulantım olunca onuda yapamadım.İnşallah biraz rahatlarsam yapacam yine dene sende bakalım inşallah faydasını görürsün

Dün bal koydum sıcak suya ılıdıktan sonra içtim kayısıda yiyorum sürekli sabahta 2-3 tane gün kurusu kaysısından yiyip sıcak su içiyorum sanki biraz etkisi oldu gibi ama bulantıya çare yok galiba.2 gün öncesine kadar rahattım bulantım yoktu.yeni başladı inşallah daha çok şiddetlenmez.sabahları işe gelmeden yumurta süt içiyordum.2 gündğr mide bulantısından onuda yapamıyorum.Bebiş beslenemeyecek diye çok üzülüyorum :KK43:
cnm bu aylarda bebişi besleyememekten korkma. o senin depolardan alır.

Günaydın arkidişler:KK68:

Ben gelene kadar neler kaynatılmış neler:KK70:Bende perşembe gününe randevu aldım.Malum çalıştığım için vaktinde gidemedim,doktorum p.tesi bekliyordu esasında beni biraz geç olacak ama yapacak bişiy yok:oops:Kesemizi görürüz inş.4+3te karından keseyi görebilen arkadaş cidden çok şanslıymışsın :cool:

Bebek gercekten beslenmeye 3.aydan sonra ihtiyac duyacak
tabii yeme demiyorum ama yiyemedigin icin uzme kendini,bulandi icinde cubuk kraker klasik oneridir yada tuzlu baska kraker midedeki suyu emdigi icin bulantiyi azaltir

Ben gelene kadar neler kaynatılmış neler:KK70:Bende perşembe gününe randevu aldım.Malum çalıştığım için vaktinde gidemedim,doktorum p.tesi bekliyordu esasında beni biraz geç olacak ama yapacak bişiy yok:oops:Kesemizi görürüz inş.4+3te karından keseyi görebilen arkadaş cidden çok şanslıymışsın :cool:
günaydın canım inşallah kesenide bebişinide görürsün tatlım:KK68:

Bebek gercekten beslenmeye 3.aydan sonra ihtiyac duyacak
tabii yeme demiyorum ama yiyemedigin icin uzme kendini,bulandi icinde cubuk kraker klasik oneridir yada tuzlu baska kraker midedeki suyu emdigi icin bulantiyi azaltir
Saol canım yaa normalde hiç tiksinmem yoktu şimdide yok gerçi ama midem bulandığı için yemiyorum tiksinmiyeyim diye sadece meyve yiyebiliyorum.Aldım işyerinde çekmeceye koydum çubuk kraker arada atıştırıyorum.İnşallah çabuk geçer de rahatlarım

canım aklına gelenleri not al doktora gidince unutmazsın, ben öyle yaptım çok işe yaradı, benim aksine her gün tuvalate çıkıyorum onu sordum iyi bişi dedi bulantı için bi hap verdi bi de bana sabah akşam içebilirsin dedi bugün eşim alacak içerim olmazsa kötüyüm çünkü.

hee bu arada özel bölgeye ağda olayını sordum kızlar benim de aklımda soru işaretiydi ve burda da merak edenler vardı, bi sakıncası olmaz dedi doktor bilginiz olsun, denizi de sormuştum havuz kesinlikle yasak ama denizi de ilk 12 hafta önermiyorum ben dedi
canım merhaba banada bulantı ıcın metpamid diye bır ılac verdı dr. ama hamıleler ıcın kullanımında ılacın fetusa gecıcegını yazıyordu o yuzden bır turlu ıcıme sındırıpte ıcemedım. sana ne verdı acaba rıca etsem yazarmısın. bulantılarım o kadar cok kıı. kusmamak ıcın zor tutuyorum. degıl yemek yemek su bıle ıcmek ıstemıyorum

Merhaba, ben de 4+5 te gordum ama doktor demese farketmezdim goruntuden. 23 unde kalp atısları icin gidecegim insallah duyarım :KK68: hem keseyi de daha net gorurum heralde . Nasıl gececek zaman boyle beklemekle, Allah hepimize sabir versin ve saglikla kucagimiza alalim inşallah.

canım merhaba banada bulantı ıcın metpamid diye bır ılac verdı dr. ama hamıleler ıcın kullanımında ılacın fetusa gecıcegını yazıyordu o yuzden bır turlu ıcıme sındırıpte ıcemedım. sana ne verdı acaba rıca etsem yazarmısın. bulantılarım o kadar cok kıı. kusmamak ıcın zor tutuyorum. degıl yemek yemek su bıle ıcmek ıstemıyorum
Premesis diye bi ilaç canım tamamen hamileler için içerisinde folik asit b12 ve bi kaç tane daha vitamin var. dahasını okumak istersen de linki atıyorum gir bak canım
http://files.vademecumonline.com.tr...-tabletlik-blister-ambalaj--pros-17052013.pdf

canım bide 3 yemek kaşığı yoğurt 1 tatlı kaşığı pul biber yarım limon karıştır gece yatmadan ye oda çok güzel çalıştırıyor.Normalde ben yapıyordum ondan ama bulantım olunca onuda yapamadım.İnşallah biraz rahatlarsam yapacam yine dene sende bakalım inşallah faydasını görürsün
yoğurt midemi bulandırıyor canım önceden çok sevıyordum ne zaman yoğurt tuketsem ya aksam ya sabah cıkarıyorum :KK42:

canlarım ya benim hiç belirtim yok gibi sanki sadece bugün hafif kasıklarım ağrıyor bide yorgunluk onun dışında iyiym yarın doktora gideceğiz tekrar dün değerim 611 di bakalım yarın nasıl dua edin bana

X