2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben adete 4 gün kala test yaptım maşallah koyuydu ertesi gün bidaha yaptım yne pozitif dünde doktora gittim değerim 611
büşra hamile misin çok sevindim ben de yanlışlıkla buraya mesaj yazmışım bana da dua eder misin haşimato imiş benim sorunum prolaktini de o yükseltir dedi doktor

canım ben adete 4 gün kala test yaptım maşallah koyuydu ertesi gün bidaha yaptım yne pozitif dünde doktora gittim değerim 611
maşallah canım buradan öğrendiklerime göre çok güzel değerin. teşekkür ederim çok bende Yarını bekleyip yarın test yapmaya karar verdim. yarın benimde adete 4 gün kala olucak. Olursa çok yakın olucak bebişlerimiz

merhaba kızlar benımde bugündü doktor randevum çok şükür bebeğide kalp atışınıda duyduk mucızevı bı andı rabbım ısteyenn herkese yasatsın ınsallah..6+3 günlük tam gününde ılerlıyor dedı bıde bı kac test verdı bayramdan sonra yıne çagırdı

Merhaba kizlar bende daha dün öğrendim hamile oldugumu ve sabah kalkar kalkmaz doktora gittik keseyi icinde bebisimi gordük çok mutlu olduk Allahm saglikla sihhatli bebeklerimize kavustursun ins.
Hosgeldin canim hayirli olsun bebisin kalp atislarini da duydun mu bende kismetse yarin gidicem

merhaba kızlar benımde bugündü doktor randevum çok şükür bebeğide kalp atışınıda duyduk mucızevı bı andı rabbım ısteyenn herkese yasatsın ınsallah..6+3 günlük tam gününde ılerlıyor dedı bıde bı kac test verdı bayramdan sonra yıne çagırdı
canımmm gözünaydınnn:anneadayı:

gözün aydın canım ne güzel :anneadayı::KK200: darısı bize ay şu kalp atışlarını duysaydım da bi rahat etseydim yaa.. cumartesi doktor 5+5 demişti şimdi ona göre 6+1 oldum bugün 2 hafta nasıl dayancam bi devlet hastanesine gidip baktırsam mı napsam :KK45:

gözün aydın canım ne güzel :anneadayı::KK200: darısı bize ay şu kalp atışlarını duysaydım da bi rahat etseydim yaa.. cumartesi doktor 5+5 demişti şimdi ona göre 6+1 oldum bugün 2 hafta nasıl dayancam bi devlet hastanesine gidip baktırsam mı napsam :KK45:

bence başka doktora gitmeyin, bu sadece macera olur ve farklı yorum ancak kafa karıştırır :) sanırım en güzel şey de sabretmeyi öğreneceğiz bu 40 haftalık dönemde :)

büşra hamile misin çok sevindim ben de yanlışlıkla buraya mesaj yazmışım bana da dua eder misin haşimato imiş benim sorunum prolaktini de o yükseltir dedi doktor
canımcım evet şükür hamileyim yarında gitcem inşallah güzel sonuç alırım dua et bana benimde dualarım sizinle haşimato neymiş kız bilmiyorum ben

X