2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canimm doktoruna sor öncelikle tabiki sonuçta yorulabilirsi n bende çarşamba günü eşimin memleketine gitcez arabayla 4 günlüğüne yolculuk sıkıntı olur mu dedim doktora doktor dediki hamilelik bi hastalık değildir sen sadece dikkat et ama normal hayatina devam et yoksa bişey olcagi varsa pamukta da yatsan olur dedi. O yüzden sen gene de doktoruna danis canım seni takip eden o bi sıkıntı olup olmayacağını o soyleyebilir
doktorum çok tatmin edici bir cevap vermedi zaten pek sevmedim kendisini sırf hastanesine para kazandırmak için saçma sapan gereksiz tahliller istedi. değiştircem doktorumu

kızlar hepinizi tebrik ederim. şu an yaşadığınız şu heyecan şu mutlululk var ya çok güzel. bir kez yaşadım ama kursağımda kaldı. yeniden yaşamak gelip aranıza katılmak istiyorum inş. 4-5 güne kadar belli olur nş durum. hepiniz için sağlıklı gebelikler dilerim.
ins canım bu mübarek günde sende yavruna kavuşursun Allah hepimeze sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

selamün aleyküm arkadaşlar düzenli adet görüyordum ve testlere göre ovulasyonda oluyordu ki ultrason ile de doktorum teyid etti ama haşimato teşhisi kondu anti tpo diye bişey yüksek çıkıyor tsh vs normal olsa bile sanırım benim beebğime engel olan bu duanızı istiyorum hanımlar bu güzel günlerde.. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Herkese gÜnaydınnnn...

Arkadaslar bişi sorucam kahverengi lekelenmem var diyenler. Acaba bu nası bi kahverengi koyu kahvemi yoksa böyle sütlü kahve gibimi

Kızlar kahverengi bi akintim oldu benim niye ki bi sorun mu var acaba çok değil az ama çok korktum. Araştırdım biraz kahverengi akintidan korkmayın pembe kırmızı olunca korkun diyor ama stresten bu gece öyle rüyalar gördüm ki anlatamam çok Üzgünüm şu an randevum haftaya normalde ama biraz sonra gidicem baksın doktor bi sorun mu var ben daha 5 haftaligim :KK43:

Allah hepinizin sağlıklı bir biçimde bebeklerinizi kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah.
benim için günler Geçmek bilmiyor ki hamilemiyim değilmiyim yumurtlama tarihim 6 Temmuz du. bat ımda 19 Temmuz. Erken öğrenen arkadaşlar ne zaman ve nasıl öğrendiniz ?
canım ben adete 4 gün kala test yaptım maşallah koyuydu ertesi gün bidaha yaptım yne pozitif dünde doktora gittim değerim 611

Günaydın canım:KK3:benim bulantılarım başladı bana yardımcı olun kızlar yaa çok kötü bişey yiyemiyorum :KK43: midem ağrıyor sürekli ve kabızlık sorunu yaşıorum :KK43: tavsiyesi olan varmı o_O

Kabızlık için bol bol kayısı ye üstüne ılık su iç beni o kurtardı. diğerleri için bişi söyleyemiyorum bilgim yok yanlış yönlendirmeyeyim ama mide yanması için dr unla görüş belki bi ilaç falan verir

Günaydın canım:KK3:benim bulantılarım başladı bana yardımcı olun kızlar yaa çok kötü bişey yiyemiyorum :KK43: midem ağrıyor sürekli ve kabızlık sorunu yaşıorum :KK43: tavsiyesi olan varmı o_O
mide bulantısı benimde aşırı canım ve ne yazık ki ne yesen etki etmeyen cinsten benim ki doktor bi ilaç vermişti ona başladım akşam yine azda olsa bi azalma oldu

X