2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dün aksamuzeri kanamam başladı bu sabah yazliga yakın diye acıbadem hastanesinde bi doktora gittim ve bebeğin 6 haftalık görünümünde olduğunu yolk saç kesesinin oldugunu ama kalp atışları olması gerekirken yok dedi birde yerinden kopmuş vücudun aticak dedi.ağlaya ağlaya eve döndük .sonra eşimle içimize sinmedi aksamuzeri kendi doktorumu aradım kanamam vardı şimdi kahverengiye döndü diye hemen hastaneye gel dedi apar topar hastaneye geldik iğne vuruldum yarına kadar 2 tane serum yiyicem .yarın öğlen doktorum gelicek.sizlerden dualarınızı bekliyorum hepinizi çok öptüm

kuzumm tüm dualarım seninle... rabbim bebeğini sımsıkı sana tutundursun inşallah...

Kızlar doktorum muayne etti kesenin etrafında kan yok dedi kesede yerinde duruyor bozulmamış dedi ama kese içerisinde anlam veremediğim bişey var kanama gibi dedi.bu gecede hastanede yatıcam yarın tekrar muayne edicek.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim gelişmelerden haberdar ederim ...
Dualarımız sizinle sağ elinizi karnınıza koyup bol bol salavat getirin. bu mübarek günlerde rabbim tüm dar da olana mutlaka yardım edecektir hakkınızda hayırlı olan ne ise o olsun

Ay deli gbi bişeyler almak istiyorum bende ya allahım bu heyecanimizi bize yaşattığı için şükürler olsun :) bi söyle cinsiyet Belle olcak durumu gelsekte bişeyler alabilsek duramiyorum ben :))

Kızlar doktorum muayne etti kesenin etrafında kan yok dedi kesede yerinde duruyor bozulmamış dedi ama kese içerisinde anlam veremediğim bişey var kanama gibi dedi.bu gecede hastanede yatıcam yarın tekrar muayne edicek.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim gelişmelerden haberdar ederim ...

canımm kontrol altında olman daha iyi umarım iyi haberler alırız tatlım kocaman öpüyorum seni rabbim şafi adıyla şifa olsun..

Kızlar dün aksamuzeri kanamam başladı bu sabah yazliga yakın diye acıbadem hastanesinde bi doktora gittim ve bebeğin 6 haftalık görünümünde olduğunu yolk saç kesesinin oldugunu ama kalp atışları olması gerekirken yok dedi birde yerinden kopmuş vücudun aticak dedi.ağlaya ağlaya eve döndük .sonra eşimle içimize sinmedi aksamuzeri kendi doktorumu aradım kanamam vardı şimdi kahverengiye döndü diye hemen hastaneye gel dedi apar topar hastaneye geldik iğne vuruldum yarına kadar 2 tane serum yiyicem .yarın öğlen doktorum gelicek.sizlerden dualarınızı bekliyorum hepinizi çok öptüm

Cnm benim çok geçmiş olsun.. bak çok şükür bebeğin seninle hiç bişey olmiycak inşallh sende hep iyi düşün elini karnına koy bol bol ya mubdi çek rabbim seni ve bebeğini korusun inşallh dualarimiz seninle ..

saol canım bnm 5+1 yaklaşık erken ama pazartesi alttan görünür kendi doktoruma gideceğim transfer 23 haziran

Cnm benimde geçen hafta gozukmemisti karindan cuma günü gözüktü ptesi kendi doktoruna göreceksin inşallah

Kızlar ksr bakmayın elimde serumun iğnesi olduğu için ve yazarken acıdığı için hepinize ayrı ayrı cvp veremedim.bende iyiyim çok şükür ağrım yok denecek kadr az kanamam geçti.sadece bi kaç damla kahverengi geliyor.dün gece saat 2 gibide doktorum geldi bana moral verdi bugün öğlen gibide muayne olucam hem doktorum gelene kadar idrar ve kan tahlillerim de cikicak inş güzel haberlerle dönerim aranıza kızlar hepinizden allah razı olsun iyiki varsınız ...Eki Görüntüle 1580823
canım cok geçmiş olsun Dualarım seninle rabbım seni ve melegını korusun

Merhaba guzel anneler
oncelikle bebisleriniz hayirli olsun Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah
Bende Allah nasip ederse mart annesi olacagim.4.5yasinda bir oglum var bu 2.heyecanim :))
Ama planli bir bebek degildi 2senedir sut kanallarimdaki enfeksiyon sebebiyle kortizon tedavisi goruyordum. Gecip gecip tekrarlayinca dr ameliyata karar verdi
Bu ayin 8inde hastaneye yatip 9unda ameliyat olacaktim kii 7sinde hamile oldugumu ogrendim :))
Tabii hersey yon degistirdi.kac gundur sayfaya bakip bakip cikiyorum sonunda araniza katilmaya karar verdim :))

Surekli uyku istegi ve gaz disinda:/ bi sikayetim yok
yemek yiyemuyorum yiyince sanki gaz oluyor ve cikariyorum :/

Merhaba guzel anneler
oncelikle bebisleriniz hayirli olsun Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah
Bende Allah nasip ederse mart annesi olacagim.4.5yasinda bir oglum var bu 2.heyecanim :))
Ama planli bir bebek degildi 2senedir sut kanallarimdaki enfeksiyon sebebiyle kortizon tedavisi goruyordum. Gecip gecip tekrarlayinca dr ameliyata karar verdi
Bu ayin 8inde hastaneye yatip 9unda ameliyat olacaktim kii 7sinde hamile oldugumu ogrendim :))
Tabii hersey yon degistirdi.kac gundur sayfaya bakip bakip cikiyorum sonunda araniza katilmaya karar verdim :))

aramıza hoşgeldiniz, hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun ... :)

Bi oda bi oda supuruyorum dinlenerek yoksa bel agrisi yapiyo silmede sikinti yok ama yukarlara uzanmiyorum annem ilk aylarinda dikkat et dedi

Ben supurgeyi esime biraktim o yapti ben de dinlene dinlene sildim toz aldim ama arada kasigim batiyor vicdan azabi cekiyorum :KK43: bi yandan da 9 ay ne olacak evin hali diyorum. bi de azcik camasir suyu kullandim banyoda mutfakta azda olsa soludum bisey olmaz dimi :KK43:

Merhaba guzel anneler
Hayırlı olsun ☺

X