2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ksr bakmayın elimde serumun iğnesi olduğu için ve yazarken acıdığı için hepinize ayrı ayrı cvp veremedim.bende iyiyim çok şükür ağrım yok denecek kadr az kanamam geçti.sadece bi kaç damla kahverengi geliyor.dün gece saat 2 gibide doktorum geldi bana moral verdi bugün öğlen gibide muayne olucam hem doktorum gelene kadar idrar ve kan tahlillerim de cikicak inş güzel haberlerle dönerim aranıza kızlar hepinizden allah razı olsun iyiki varsınız ...
2015-07-12 06.30.16.jpg

Merhaba arkadaşlar ben de mart annesi olucam inşallah.sat a göre 5 mart ama ben çift çizgiyi adetim 10 gün geçince silik 15 gün geçince net gördüm .sanırım geç döllenme söz konusu.

Kızlar ksr bakmayın elimde serumun iğnesi olduğu için ve yazarken acıdığı için hepinize ayrı ayrı cvp veremedim.bende iyiyim çok şükür ağrım yok denecek kadr az kanamam geçti.sadece bi kaç damla kahverengi geliyor.dün gece saat 2 gibide doktorum geldi bana moral verdi bugün öğlen gibide muayne olucam hem doktorum gelene kadar idrar ve kan tahlillerim de cikicak inş güzel haberlerle dönerim aranıza kızlar hepinizden allah razı olsun iyiki varsınız ...Eki Görüntüle 1580823
Umarım herşey yoluna girer. Adet kanaması gibi kanaması olup doğum yspan çok kişi var. İçini ferah tut ve hayırlı haberler ile dön inşallah.

Kızlar ksr bakmayın elimde serumun iğnesi olduğu için ve yazarken acıdığı için hepinize ayrı ayrı cvp veremedim.bende iyiyim çok şükür ağrım yok denecek kadr az kanamam geçti.sadece bi kaç damla kahverengi geliyor.dün gece saat 2 gibide doktorum geldi bana moral verdi bugün öğlen gibide muayne olucam hem doktorum gelene kadar idrar ve kan tahlillerim de cikicak inş güzel haberlerle dönerim aranıza kızlar hepinizden allah razı olsun iyiki varsınız ...Eki Görüntüle 1580823
Çok geçmiş olsun cnm çok kanamanın olmaması ve et parçaları şeklinde parçalar düşürmemen bebeğinin senle olduğunu gösterir. Üzülme sakin seninki biraz naz yapıo o kadar. Ama bol bol dinlen. Mümkünse yerinden kalkma hiç. Tüm dualarımız seninle

Merhaba kizlarr bende mart annesi olucam insallah :) rabbim hepinize sağlıkla bebislerinizi kucağınıza almayi nasip etsin insallah :)

Cok gecmis olsun cnm allah melegini korusun dualarimizi kabul etsin insallah

Canımm benimm çok geçmiş olsun geçick de inşallahh Dualarım seninle ben inanıyorum hersey çok güzel olck Allahın izniyle sende yüreğini ferah tut ki inşallah bebişinde sana tutuncaktır...dua,sağlık ve sevgiyle...

Kızlarr ben hamileliğimi öğrendiğimden beri iki kez beta hcg yi gttim dr randevumu bekledim zor da olsa baska dr a gitmemek için direndim şimdi randevum salı günü sizce muayene gitmeden tekrar bi beta hcg yaptrmalıyım dr istiyormu cok takın zaman hcc si falan ay bide kızşar göğüslerim ilk zamanlardki kdr şiş ve hassas değil asllında bakarsanız fazla gaz dışında bi belirtim yok şuan normalmidir

Kızlarr ben hamileliğimi öğrendiğimden beri iki kez beta hcg yi gttim dr randevumu bekledim zor da olsa baska dr a gitmemek için direndim şimdi randevum salı günü sizce muayene gitmeden tekrar bi beta hcg yaptrmalıyım dr istiyormu cok takın zaman hcc si falan ay bide kızşar göğüslerim ilk zamanlardki kdr şiş ve hassas değil asllında bakarsanız fazla gaz dışında bi belirtim yok şuan normalmidir
Canim bende 2 kere hcg yaltirdim persembe dr kntr benim de gaz var diger agrilar gecti ama karnim 5 aylik gibi :)

canm kontrilde dr bndrn istemedi bence deger yukseldgni gorduysen yaptirma... ayni durum bende de var eskisi gibi hassas cok degil goguslerim bende de halsizlik disinda baska belirti yok ben de bazan acaba sorun nu war diye dusunuyorum sali kalp atsi icin gitcem kontrole cok merak ediyorum

A
Canim bende 2 kere hcg yaltirdim persembe dr kntr benim de gaz var diger agrilar gecti ama karnim 5 aylik gibi :)
ayyy canım aynıyız demek wallahi benimde karnım 5aylık gibi gaz fena dr a sorcam grtgnde varmı bi ilaç vs caresî diye özellikle yemeklerden sonra az miktarda bile yesem hemen şişiyrm senin ilk hamileliğinde böyle biley olmşmuydu

canm kontrilde dr bndrn istemedi bence deger yukseldgni gorduysen yaptirma... ayni durum bende de var eskisi gibi hassas cok degil goguslerim bende de halsizlik disinda baska belirti yok ben de bazan acaba sorun nu war diye dusunuyorum sali kalp atsi icin gitcem kontrole cok merak ediyorum
Canım inşallahh duyarsınn sağlıcakla ben kesesini görürüm die umuyorum ama kalp atışı olursada sürpriz olur:)demekki oluyomuş demek belirtisizlkler kimi de 6.haftadan sonra baslıyo diyorlar bulabtı vs görcez artık herkesin aynı olmuyor demekki takmayalım en iyisi canımcım

A

ayyy canım aynıyız demek wallahi benimde karnım 5aylık gibi gaz fena dr a sorcam grtgnde varmı bi ilaç vs caresî diye özellikle yemeklerden sonra az miktarda bile yesem hemen şişiyrm senin ilk hamileliğinde böyle biley olmşmuydu
Evet canim olmustu ama bu sefer bana biraz fazla gibi geliyor :) ve bende duygusallikta basladi kizimda cok hassastim simdi y8ne basladim aglamalara :)

Kızlar dün aksamuzeri kanamam başladı bu sabah yazliga yakın diye acıbadem hastanesinde bi doktora gittim ve bebeğin 6 haftalık görünümünde olduğunu yolk saç kesesinin oldugunu ama kalp atışları olması gerekirken yok dedi birde yerinden kopmuş vücudun aticak dedi.ağlaya ağlaya eve döndük .sonra eşimle içimize sinmedi aksamuzeri kendi doktorumu aradım kanamam vardı şimdi kahverengiye döndü diye hemen hastaneye gel dedi apar topar hastaneye geldik iğne vuruldum yarına kadar 2 tane serum yiyicem .yarın öğlen doktorum gelicek.sizlerden dualarınızı bekliyorum hepinizi çok öptüm
ayyy cok cok sewındım ınsallah tahlıllerınde ıyı çıkar ıcın rahatlar ..... bebış bıraz nazlı olucak galıba :KK51: dualarım senınle daha güzel haberını beklıyoruz

Evet canim olmustu ama bu sefer bana biraz fazla gibi geliyor :) ve bende duygusallikta basladi kizimda cok hassastim simdi y8ne basladim aglamalara :)
Kıyamam bide zaten anne olarak bi hamilesin o duyguyu bizden daha iyi biliyosun haliyle iki kat duygusalsındır biri elinde biri göbişinde bizden daha zor senin durumun duygu gecişleri işte bnde bi duygusal bi sinirli eşim şaka mı yapıyosun dio bazen ama bn bike şaşırıyorum o ne yapsın ruh hali değişimlerime:)bn bi salı gidiyim göriim de sr dan bi duyaym gidişat nasıl diye sonra biraz rahatlıcam inşallah sende kızına yoğunlaş dıygusallaşmamaya çalış oyy öperim kızını da:)

Canım inşallahh duyarsınn sağlıcakla ben kesesini görürüm die umuyorum ama kalp atışı olursada sürpriz olur:)demekki oluyomuş demek belirtisizlkler kimi de 6.haftadan sonra baslıyo diyorlar bulabtı vs görcez artık herkesin aynı olmuyor demekki takmayalım en iyisi canımcım
ben keseyı gordum canm gecen hafta cok sukur 2 gunsonra pıt pıt kalp atışını duyucan cok heycanlıyım merak edıyorum .. korkuyorum bısey olucak dıye 2 defa lekelenmem oldu bu dabenı korkuttu

X