2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyy cok heyecanlı tabiki şurda iki güncük kalmış benimde öyle:)sakın endişe etme iki damla diyodun yerleşme kanaması oldugunu düşündüm direkt sakın edip bebişini de strese sokma annişi herşey yolundadur inşallah doktorunda onaylayacktır:)içini ferah tut

hoşgeldın aramıza cnm bende tüp bebekle hamıle kaldım transferın nezamandı ben dun karındn gördüm keseyi sende görürsün merak etme..benım yazımın altndakı hamılelık takvımının en altında sende ımzana ekle yazsı var oraya tıklayıp yapabılırsın cnm

saol canım bnm 5+1 yaklaşık erken ama pazartesi alttan görünür kendi doktoruma gideceğim transfer 23 haziran

Ayyy cok heyecanlı tabiki şurda iki güncük kalmış benimde öyle:)sakın endişe etme iki damla diyodun yerleşme kanaması oldugunu düşündüm direkt sakın edip bebişini de strese sokma annişi herşey yolundadur inşallah doktorunda onaylayacktır:)içini ferah tut
ınsallah canm dr gorustum dewamı gelmezsse korma dedı ılk olunc a panık oluyoruz :) kontrolumuz aynı gun ınsallah sen sagllıkla kesenı gorursun bende pıt pıtı duyarım

ınsallah canm dr gorustum dewamı gelmezsse korma dedı ılk olunc a panık oluyoruz :) kontrolumuz aynı gun ınsallah sen sagllıkla kesenı gorursun bende pıt pıtı duyarım
Ahhh ahhh şu paniklerimizi bi ayarlayabilsrk zaten napalım hiç bilmediğimiz bi güzel yola cıktık haliyle endişeliyiz alışcaz:)evet aynı gün hayırlu haberlerle dönelim inşallah yazarız:KK66:

Kızlar bi şey soracağım biliyorum çok erken ama ben hiç bi şey hissetmiyorum goguslerde hassasiyet dışında kanda sonucumu görmüş olmasam hamile değilim derim tüp bebekle olunca aklıma her şey geliyor sizde belirti var mı

Merak etmeyin. Herşey normal
Kızlar bi şey soracağım biliyorum çok erken ama ben hiç bi şey hissetmiyorum goguslerde hassasiyet dışında kanda sonucumu görmüş olmasam hamile değilim derim tüp bebekle olunca aklıma her şey geliyor sizde belirti var mı[

Merak etmeyin bende de sadece bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var bulantı tiksinme yok ilk gebelikde kasıklarda rahim büyüdüğü için ağrı oluyormuş sadece bunları yaşıyoruz şanslıyız herkesde bulantı olacak diye birşey yok dedi doktorum belirtilerin biri bile olması kafi ... keyfini çıkarın ☺☺

Kızlar doktorum muayne etti kesenin etrafında kan yok dedi kesede yerinde duruyor bozulmamış dedi ama kese içerisinde anlam veremediğim bişey var kanama gibi dedi.bu gecede hastanede yatıcam yarın tekrar muayne edicek.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim gelişmelerden haberdar ederim ...

Kızlar doktorum muayne etti kesenin etrafında kan yok dedi kesede yerinde duruyor bozulmamış dedi ama kese içerisinde anlam veremediğim bişey var kanama gibi dedi.bu gecede hastanede yatıcam yarın tekrar muayne edicek.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim gelişmelerden haberdar ederim ...
Ohh canım çok şükür bebişin seninle bsk sakın sakın ne kendini ne onu üzmüyosun güzel düşün relax ol canım benim güzel haberlerinide yaZ bizlere Rabbim seni ve bebeğini korusun inşallahhhh

Kızlar bi şey soracağım biliyorum çok erken ama ben hiç bi şey hissetmiyorum goguslerde hassasiyet dışında kanda sonucumu görmüş olmasam hamile değilim derim tüp bebekle olunca aklıma her şey geliyor sizde belirti var mı
Canımm hiiiççç sıkma canını hatta bnde sabah yazdım normalmi pek belirti hissetmiyorum diye emin ol bnde öyleyim bi çocugumuzda öyle ki şikayet yazan oek yok ya böyle gidicek yada daha baslamadılar belirtilerimiz sakın takma kafana aynen bnde öylym hiç midem bulanmıo göğüslrmn şişi indi vs takma yani:KK66:

canm cok sukur bebıs duruyor ınsallah kese ıcındekı de sıkıntı degıldır

Canim morelini yuksek tut hast olman iyi k9ntrol altindasin opuyoruz dualarimiz seninle

Kıyamam bide zaten anne olarak bi hamilesin o duyguyu bizden daha iyi biliyosun haliyle iki kat duygusalsındır biri elinde biri göbişinde bizden daha zor senin durumun duygu gecişleri işte bnde bi duygusal bi sinirli eşim şaka mı yapıyosun dio bazen ama bn bike şaşırıyorum o ne yapsın ruh hali değişimlerime:)bn bi salı gidiyim göriim de sr dan bi duyaym gidişat nasıl diye sonra biraz rahatlıcam inşallah sende kızına yoğunlaş dıygusallaşmamaya çalış oyy öperim kızını da:)
Ayy hep ilgim kiximin ustunde oda hep oyun istiyor bazen halsizlikten fazla ilgilenemiyorum ve uzuluyorum kuzuma :KK43: gecicek bu gunlerde kardesim ne zaman gelcek anne hadi artik gelsin deyip duruyo cikarsin dr amca karnindan diyo :)

X