2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

arkdaslar merhaba, bu ultrasonum 4 hafta 6 gunlukken yapildi. goruntusu benzer olan var mi, ve benim dikkatimi cekti alttaki kesnin ustunde ona bitisik Eki Görüntüle 1581189 minik bir kese daha mi var yoksa yolk kesesi mi o bilemedim. doktorda bisey demedi, haftaya gel dedi, carsamba gunu gidecegim.
Canım benim Allah nasip ederse ikizlerim olacak. Alttaki ultrason görüntüsünde sağdakiler benim miniklerim. 5+1 günlük. seninkisi tek gibi ama ilk kontrolde tek kese görüp ikinci keseyi sonra gören bir çok kişi de olabiliyor. Allah gönlüne göre versin inşallah sağlıklı olsunlar da bir iki farketmez değil mi ama☺

Eklentiler

• 20150702_171837-1.jpg
    20150702_171837-1.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 106
Hay maşallah :) Rabbim korusun miniklerini
Bende çok isterim ikiz bebişlere sahip olmayı. Zor ama çok güzel. İnşallah sağ salim kucaginada alirsin
Canım benim Allah nasip ederse ikizlerim olacak. Alttaki ultrason görüntüsünde sağdakiler benim miniklerim. 5+1 günlük. seninkisi tek gibi ama ilk kontrolde tek kese görüp ikinci keseyi sonra gören bir çok kişi de olabiliyor. Allah gönlüne göre versin inşallah sağlıklı olsunlar da bir iki farketmez değil mi ama☺

Kusura bakma..
Allah sağlıklı bir şekilde bu bebeğini kucağına almayı nasip etsin. ..

benim 3 yaşında bir kızım var...
tutarsa inşallah ikinci bebeğim olacak. .
Belli değil daha beklemedeyim

hayırrr o bebegımı kaybettım ukde kaldı ıcımde mart annelıgı o yuzden marta annelerını takıp edıyorum sanırım :KK43:
bu b

Maşallah diyelim 41 kere maşallah. ..

Kusura bakma..
Allah sağlıklı bir şekilde bu bebeğini kucağına almayı nasip etsin. ..

benim 3 yaşında bir kızım var...
tutarsa inşallah ikinci bebeğim olacak. .
Belli değil daha beklemedeyim

bu b
ne kusuru cnm nerden bıleceksın kı ınsallah tutar hadı ıkıncı bebeıs bu ay gelmıs olurrr

Hay maşallah :) Rabbim korusun miniklerini
Bende çok isterim ikiz bebişlere sahip olmayı. Zor ama çok güzel. İnşallah sağ salim kucaginada alirsin
Canım Allah hepimizin evlatlarını bize bağışlasın. Ben 7 yıl uğraştıktan sonra tüp bebekle kavuştum ve bişey olacak diye ödüm patlıyor. İkiz çok güzel ama bi okadar da riskli. Her gün progestan iğne oluyorum. Ayrıca her gün 3 tane progestan fitil. Bir de kan sulandırıcı iğnem var. Yine de ağrım sızım bitmiyor. 7 haftalık ama 3 aylık gibi göbeğim var ☺☺☺

Merhaba bayanlar, hayırlı olsun hepinize öncelikle .. Kısmet olursa benimde mart ayı gibi gözüküyor doğum yine .. Uzun bi hikayem var, 2015 mart annesi olacakken 2014 kasım ayında kaybettim bebeğimi 6 aylık, inşallah bu defa yüce Rabbim nasip eder kucağıma almayı .. 6+2 haftalığız şu an bebeğimle, dün kalp atışlarını duyduk şükür ..

Bekleyen 3 kisiyiz sanırım birde ebyar diye bi arkadaş vardı. .

Ben şimdiden testimi aldım. .
Tatilde yim annemin evinde. .
Bayram için yarin başka bi yere gideceğiz orada bulamam diye aldım koydum. ..
☺ ☺
heyecanlıyım. ..
bende bazen kendimi hamile gibi hissediyorum tamam diyorum kesin hamileyimdir bazen de yok kesin hamile değilim diyorum acaba kendi kendime belirtimi uyduruyorum acaba diye düşünüyorum zaman çok yavaş geçiyo ben daha test almadım çarşamba günü eşimle beraber almayı planlıyoruz

Kizlar benden hafif kahverengi leke gelmiş acaba yerlesme kanamasi dedikleri bu mu?nasil anliyorsunuz siz??yarin doktora gidecegim ama doktora nasil anliycak lekenmemi gormeden?Beni mazur görün ilk gebeligim ve o kadar kitap vs.okudum bilincli olabilmek icin ancak tecrübe edinmis olanlarin bilgisi daha değerli benim icin.

ne kusuru cnm nerden bıleceksın kı ınsallah tutar hadı ıkıncı bebeıs bu ay gelmıs olurrr

Inşallah baya umutlandim. .
Olursa bayramda Belli olacak işte. .
Eşim görev yaptigimiz yerde kaldı ona güzel bir bayram hediyesi olacak...

bende bazen kendimi hamile gibi hissediyorum tamam diyorum kesin hamileyimdir bazen de yok kesin hamile değilim diyorum acaba kendi kendime belirtimi uyduruyorum acaba diye düşünüyorum zaman çok yavaş geçiyo ben daha test almadım çarşamba günü eşimle beraber almayı planlıyoruz
Ben de aynı senin gibiyim. .
Varsa ya da yoksa diye düşüncelere dalmaktan geceleri uyuyamiyorum
Anneme de söylemedim
Annem soruyor kafana taktigin bişey mi var diye ben yok deyip gwcistiriyorum ama..
Ah ah bi bilse içimde fırtınalar kopuyor...
Sadece eşim ve sizler biliyorsunuz bekledigimi :KK66:

Buraya da yazmam iyi oluyor biraz rahatliyorum. ..:)))

Merhabaaa kızlaaar, hic düsünmüyorken, planlarımızda da yokkeenn süüppriizzz 4+3 haftalık hamileyim bendee.. Dün ögrendik.. Kesesi henüz görünmedi o yüzden haftaya bir daha gidicez kontrole bir aksilik cıkmazsaaa Allah ım nasip ederse lokumcuk Martta geliyor.
Canimm hayırlı ugurlu olsun haftaya görünür inşallah bende ilk 4 haftalik öğrendim kese gorunmedi 5 haftalik göründü canım aramıza hosgeldin :))

Ben de aynı senin gibiyim. .
Varsa ya da yoksa diye düşüncelere dalmaktan geceleri uyuyamiyorum
Anneme de söylemedim
Annem soruyor kafana taktigin bişey mi var diye ben yok deyip gwcistiriyorum ama..
Ah ah bi bilse içimde fırtınalar kopuyor...
Sadece eşim ve sizler biliyorsunuz bekledigimi :KK66:

Buraya da yazmam iyi oluyor biraz rahatliyorum. ..:)))
ben iki üç gün önceye kadar eğer hamileysem eşimin doğum günü ağustosta o zamana kadar söylemiyeyim diyodum kendime sonra biraz abarttığıma karar verdim ben eğer hamile değilsem çok üzülücem ama eşim benim kadar endişe etmiyo ne olcak bi daha ki ay olur kafasında o da öğrendi iyice yumurtlama günlerimi üzülme diyo 1 ağustos diğer yumurtlama günün o zaman olur ben ben illa mart ayında bebeğim olsun istiyorum eğer hamileysem cinsiyetini öğrenene kadar eşim dışında kimseye söylemiyim diye düşünüyorum çifte sürpriz olur diye inş hamileyizdir de hayallerimiz gerçek olur ramazan ayı hürmetine hayırlı aza noksansız evlatlarımız olur

X