2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hos bulduk canim. Insallah birlikte alalim guzel haberleri. :KK54:

Sizin kacinci deneme? :oops:
Biz 9 aylik evliyiz hic korunmadik bu zamana kadar sanirim yasinda etkisi oluyor ben 30 yasindayim esim 41 yasinda :oops::-) 2 ay once sogan kurunu yaptim..bu adetimden oncede bal corekotu tarcin kurunu yaptim hayirli vakit neyse artik o zaman olacak bekliyoruz..bu ayda ovulasyon testi yapayim dedim bunda da olmazsa baska birseyle ugrasmicam olursa olur..ister istemez insan stres oluyo:KK35:

Biz 9 aylik evliyiz hic korunmadik bu zamana kadar sanirim yasinda etkisi oluyor ben 30 yasindayim esim 41 yasinda :oops::-) 2 ay once sogan kurunu yaptim..bu adetimden oncede bal corekotu tarcin kurunu yaptim hayirli vakit neyse artik o zaman olacak bekliyoruz..bu ayda ovulasyon testi yapayim dedim bunda da olmazsa baska birseyle ugrasmicam olursa olur..ister istemez insan stres oluyo:KK35:

Stres de etkiliyormus. Zamani ne zamansa olur insallah. Hayırlısıyla. :KK54:

Hanımlar hanımlar 2015kasım annesiyim geçen sene yarın son adetimi oldum..şşmdi oğlum lucağımda..bu seruvenin başlangıcında tuttumu tuttuysa duştu mu düşecek mi kanamam var mı dertleriyle cebelleşirken bir donem sonra kusmalar aşermeler derdimiz olmuştu..araya taramalar girdi bir çok annemiz kotu tarama sonuçlarından strese girdi o sonuçlar düzeldi derken korkularımız başladı artık dopumlar yaklaşıyordu..nitekim grubun yarısı çakma kasım anasıydı zaten..yani şu an şubatın başında yazan sizler gibi...don zamanlar nefesler alamadık tabi..minnaklarımızın tekmeleri inletti ortalığı ...ekimde ilk doğumlarla beraber coşmaya başladık bizlerde...hastaneye gittiğim gün korkudan napacağımı şaşırdım...ameliyathaneye girdiğimde hele...oğlumu gosterdiklerinde..odaya çıktığımda ..ilk yurutulduğumde...her şey mıh gibi kazındı beynime..ne de olsa erkeklerde askerlik anısı bir kadında da doğum anısı..şimdi oğlum ayaklarımda 88 günlük oldu bile..ve ben gözlerimi ayıramıyorum ondan..o kadar dehşet bir hızla buyuyor ki her gün biraz daha değişiyor...ve ben asıl şimdi korkuyorum..oğlum gir içime buyume tekmeler at bana ama çok buyume seni hep sevebileyim dur yerinde..ama ne çare her geçen gün daha da hareketleniyor..o buyuyor ben yaşlanıyorum..dun nasıl doğacak derken şimdi nasılda buyuyor diyorum..BU MARATONDA hepinize başarılar dilerim iyisiyle kötüsüyle her anınızı kaydedin tadını çıkarın kimsenin sizi strese sokmasına musade etmeyin...mutlu hamilelikler güzel doğumlar hayırlı ömürler dilerim sizlere..her şey gönlünüzce olsun.

merhaba kızlar bende 7 aylık evliyim şimdiye kadar hiç çocuk düşünmedik ama bugün itibari ile düşünüyoruz karar verdik yumurtlama dönemi içindeyim heyecanlandım bebeğim olacak mı diye eğer ki bu ay tutarsa sanırım bende kasım annesi olacağım sizin deneyimlerinizi merak ediyorum bana fikir verebilir misiniz ne yapmam gerek

İyi akşamlar herkese
Ekim Annelerini izliyorum bir yandan. Bugün test yaptım negatif çıktı. Sanırım Kasım Annesi olacağım ben de

Selam kızlar bn 2015 kasım annesıyım 3 kasım bnm değişimim oldu kızımı kucagıma aldım şimdi 97 günlüğüz. Gecen sene bu zmnlar endişelerim cok buyuk tu 4 senede 4 hamlelik 1 yasayan önce hakkımızda hayırlısını isteyelım, gecen sene bgnletde drumkorunmayı bırak hadı dediğinde bian durdum bu sefer hıc bişey olmucak 2015 bnm senem dedım ve öle oldu hamilelık gecmez sanıosun ama hazırlıgıydı dr kontroluydu derken pat dogum oluo. 40dı 2 ay dı derken 3.ayımız bıttı hamileliğimi ilk öğrendiğim gunden berı bır ajandam vardı gün gün yazdım resımlerle süsledım hazırlık zamanında yazdım sonra bbgım dogunca 31 aralıga kadar devam ettım şimdide ilk yılı dıe notlar alıyorum nacizane tavsıyem bgnlerın tadını doyasıya cıkarın sağlıkla kucagınıza alın bebişlerınızı

Herkese merhabalar. Ben de kasım ayına talip olmak çok istiyordum , 2016 kasım ayında evliliğimizin tam üçüncü yılı olacak Allah nasip ederse.. Kasım ayında evimize bi melek gelir , hediyemiz olur . bize üzüntülerimizi unutturur die hayal kurmuştum :KK42: 2 kaybım var benim kızlar. İlki 6 haftalıkken kendiliğinden düştü. İkinci de 9 haftalıktı Eylül de kürtaj oldum , kalbi durdu gelişemedi. Ben şimdi hamile kalmaya hiç cesaret edemiyorum , hiç güvenim yok , korkularım çok. Hep yine kaybedicem korkusu yerleşti içime. Anne olmayı da o kadar çok istiyorum ki , yaşım da 30 yaşta geçiyor. Şuan adetimin üçüncü günü , bittikten sonra korunmayı bıraksam mı tekrar denesem mi bilemiyorum çok karışığım. Allah yardımcımız olsun , hayırlısıyla , sağlıkla tüm isteyenlere anne olmayı Rabbim nasip etsin inşallah..

selam kızlar ben 2014 kasım annesiyim fakat bu ay adetim 3 gün gecikti ve dün cok hafif pembemsi bir lekem oldu ve devamı gelmedi.agrılarım da kesildi çok korkuyorum oğlum daha çok küçük yeni düzene girmiştik. oğluşumda süpriz yapmıştı bize 7 haftalıkken öğrendik o yüzden belirtileri kestiremiyorum.test yapsam çıkarmıki... allah isteyen herkese bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..eğer hamileysem barlas ım kadar sevemezmişim gibi geliyor

Herkese merhabalar. Ben de kasım ayına talip olmak çok istiyordum , 2016 kasım ayında evliliğimizin tam üçüncü yılı olacak Allah nasip ederse.. Kasım ayında evimize bi melek gelir , hediyemiz olur . bize üzüntülerimizi unutturur die hayal kurmuştum :KK42: 2 kaybım var benim kızlar. İlki 6 haftalıkken kendiliğinden düştü. İkinci de 9 haftalıktı Eylül de kürtaj oldum , kalbi durdu gelişemedi. Ben şimdi hamile kalmaya hiç cesaret edemiyorum , hiç güvenim yok , korkularım çok. Hep yine kaybedicem korkusu yerleşti içime. Anne olmayı da o kadar çok istiyorum ki , yaşım da 30 yaşta geçiyor. Şuan adetimin üçüncü günü , bittikten sonra korunmayı bıraksam mı tekrar denesem mi bilemiyorum çok karışığım. Allah yardımcımız olsun , hayırlısıyla , sağlıkla tüm isteyenlere anne olmayı Rabbim nasip etsin inşallah..
allah sağlık ve mutlulukla istediğn meleğini kucağına almayı nasip etsin.senin meleğin de zamanını bekliyor

allah sağlık ve mutlulukla istediğn meleğini kucağına almayı nasip etsin.senin meleğin de zamanını bekliyor
Amin tşk ederim , cümlemizin tüm isteyenlerin inşallah.. Benim günüm gelmeden evde yaptığım testte pozitifi görmüştüm ben. Sizin de çıkar tahminimce. Pembemsi leke de yerleşme kanaması olabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah..

selam kızlar ben 2014 kasım annesiyim fakat bu ay adetim 3 gün gecikti ve dün cok hafif pembemsi bir lekem oldu ve devamı gelmedi.agrılarım da kesildi çok korkuyorum oğlum daha çok küçük yeni düzene girmiştik. oğluşumda süpriz yapmıştı bize 7 haftalıkken öğrendik o yüzden belirtileri kestiremiyorum.test yapsam çıkarmıki... allah isteyen herkese bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..eğer hamileysem barlas ım kadar sevemezmişim gibi geliyor

X