2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bugun cok kotuydum evi supurdum toz fln sonra bı dusmusum oldugum yerde uyuya kalmışım ac susuz ilac saatim fln gecmiş eşimin kspı sesine uyandım. . Yemek getirmiş allahtan onu yedım zorla. . Sonra yıne uyudum aptal gıbı oldum resmen şimdi zorla kalkıp paspas yaptım bıde yarına yemek. . Hiç enerjim yok. . Vıtamınsız kaldım galıba

Kontrolden geldim şimdi. 10+0 olması gerekiyordu. Son kontrolü 8+0 da yapıldı. Ondan birkaç gün sonra kalp atışı durmuş.hafta sonuna doğru kuretaj yapılacak. Aglamaktan helak oldum. Allah bi daha bana da kimseye de yasatmasin..
Canım benım cok uzuldum aglıyorum suan cok uzucu içim acidi rabbım oyle uygun gormuş hayırlısı buymuş demekten baska soz gelmiyor agizdan :KK43:( benımde ilki husranla sonuclanmıştı. . Kurtajdan 1 ay sonra hamile kaldım umudunu yıtırme cokta yıpratma kendını. . Ben inan kurtajdan sonra asla aglamadım bile dua ettim asla isyan etmedim. . Rabbım tez zamanda saglıklı gebelık nasıp etsın.. melegının mekanı cennet zaten ..

Kontrolden geldim şimdi. 10+0 olması gerekiyordu. Son kontrolü 8+0 da yapıldı. Ondan birkaç gün sonra kalp atışı durmuş.hafta sonuna doğru kuretaj yapılacak. Aglamaktan helak oldum. Allah bi daha bana da kimseye de yasatmasin..

Çok çok çok üzüldüm canım :KK43: Rabbim sabır versin en kısa zamanda sağlıklı bebek dünyaya getirirsin inşallah valla ne diyim bilmiyorum :KK61::KK61:

Çok geçmiş olsun Üzücü bir olay ama Allah hayırlıysa versin deriz ya böylesi hayırlıymış demekki İnşallah birdaha ki sefere daha sağlıklı bir hamilelik nasip etsin Rabbim

Ben de üniversite hastanesine gidiyordum zaten. Bana inceleme isteyen de doçentti, yapiliyordur hastanede. Eşimle benimkini de yapacak mi bilmiyorum, yoksa soyliyim de yapsın. Zaten 3 ay korunma önerecek sanirsam.
O arada testler de çıkar
benimde kürtajım aralıkta oldu doktor kontrolden sonra rahim normale dönmüş hijyen konusunda eşine ve kendine güveniyosan hiç durma dedi ama nlur nlmaz diyosan 3 ay bekle dedi bizde zaten kayıplar olduğu için hiç durmadık..kontrolden sonra belli olur canım hayırlısı olsun hakkında..

Bugün aklımdaydın canım epeydir yazmıyorsun diye düşünüyordum. Rabbim sabır versin arkadaşım. En hayırlı zamanda tekrar hamile kalırsın ve kucağına alırsın inşaallah. :KK61::KK61:

Canım benım cok uzuldum aglıyorum suan cok uzucu içim acidi rabbım oyle uygun gormuş hayırlısı buymuş demekten baska soz gelmiyor agizdan :KK43:( benımde ilki husranla sonuclanmıştı. . Kurtajdan 1 ay sonra hamile kaldım umudunu yıtırme cokta yıpratma kendını. . Ben inan kurtajdan sonra asla aglamadım bile dua ettim asla isyan etmedim. . Rabbım tez zamanda saglıklı gebelık nasıp etsın.. melegının mekanı cennet zaten ..

Sağol canım allah razı olsun. İsyan etmiyorum asla ama üzülmemek elimde değil şimdilik. Susup susup ağlıyorum. Ultrasondaki halleri gitmiyor gözümün önünden. Abllah sabır verecek inşallah .

Sağol canım allah razı olsun. İsyan etmiyorum asla ama üzülmemek elimde değil şimdilik. Susup susup ağlıyorum. Ultrasondaki halleri gitmiyor gözümün önünden. Abllah sabır verecek inşallah .
Canım kurtajin arkasına hemen hamile kalırsın yengem düşük yaptı kurtajdan sonra hiç korunmadi massallah 9 yaşında kızları rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin insallah üzülmemek elde değil ama yemeği ekmek yokmuş cennette seni karşılayacak bebegin:cry:

benimde kürtajım aralıkta oldu doktor kontrolden sonra rahim normale dönmüş hijyen konusunda eşine ve kendine güveniyosan hiç durma dedi ama nlur nlmaz diyosan 3 ay bekle dedi bizde zaten kayıplar olduğu için hiç durmadık..kontrolden sonra belli olur canım hayırlısı olsun hakkında..

Bakalım ne diyecek beklemek mi hayırlısı ,sağlıklısı bilemiyorum. Ne diyecek acaba doktor. Ne istedigimi de bilemiyorum şu an :KK43:

Bugün aklımdaydın canım epeydir yazmıyorsun diye düşünüyordum. Rabbim sabır versin arkadaşım. En hayırlı zamanda tekrar hamile kalırsın ve kucağına alırsın inşaallah. :KK61::KK61:

Anlatacak birseyim yoktu, yine de hafta sonu mutlu mutlu yazmıştım topic e. Allah hayirlisini versin ya :KK43:

Canım kurtajin arkasına hemen hamile kalırsın yengem düşük yaptı kurtajdan sonra hiç korunmadi massallah 9 yaşında kızları rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin insallah üzülmemek elde değil ama yemeği ekmek yokmuş cennette seni karşılayacak bebegin:cry:

Keşke yanımda olsaydı... Allahin takdiri diyorum. Elimden birşey gelmiyor. İnsallah bi sorun yoktur. Aradstirmada ne çıkacak. O kürtaj nasıl olacak. Bunların derdi başladi

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun,Allahim sabır versin,en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik yaşarsınız inş

dmt cm dmt cm çok geçmiş olsun canım, Rabbim bi daha yasatmasn, daha beternden korusun. Saglıkla tekrar hamile kalmayı, kucagna almayı nasip etsn. Çok uzuldum.

İyi de Can'ım ben zaten balıkesirdeyim :) doğru anlamışsın ...sevgi hastanesine Bursa'dan bir doktor gelmiş ona gittim aslında aladdin beyede gidiyorum birde Sevcan hanım ve Ertan beyi deneyeceğim kafama göre gidiyorum :))) sen balıkesirdesin sanırım kime gidiyorsun memnunmusun

:KK70: ben korfezde oturuyorum burdaki devlete gidiyorum.sevgide nurettin beye gidiyorum daha hic gitmedim ona mauis basinda oglumun kontrolu var univ.de ordan da sevgiye gecicez nasipse.2 dogumumu da nurettin beyde yaptim.ilki dogum evinde oldu 2.sevgide oldu.hastaneden de cooook memnun kaldim yine dogumumu orda yaparim nasip olursa.

X