2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bi sorum var şimdi oto koltuğu bu arka kısmı yatıyormuş ama pek aklım ermedi sanırım bizim arabanın arkaya eğimi kadar yatıyor dimi?sizce bunda bebek rahat uyur mu?diğer oto koltuğu olanlarda bebek uyuyunca kafasının düşmesinden şikayetçi bu arada
Canim bu markayı bilemedim ama çocukları mağazada oturtturmadan
Asla alma derim ben oyle son anda fikir değiştirdim

komik-gunaydin-mesajlari-4.jpg

evet canım son anda oldu:KK66:Hala aynı canım abartmıyorum 10 kere falan kalkıyoruz ama ben abladan alışkınım:KK43: ayda 1 kere falan 3 defa kalkıyor ödül veriyor aklınca herhal.Vücut resetliyor uyuyunca.3 kere kalkınca enerjiden ne yapacağımi şaşırıyorum:KK53:
bunlar boyle geldi boyle gidecekler demekki...hala gelip su ayini bu ayini bekle duzelir diyenleri firinci kuregiyle kovalayasim geliyo:) benimki de arada 2saati geciyo uykusu vucut alismis uyaniyorum hemen aa uyanmadi diyorum geri yatiyorum 10 dakika olmadan uyaniyo:) benim bunyede uykusuzluga alisti da vucut pert artik her gece 11 kiloyu odanin icinde dolaştıra dolastira sabah üstümden kamyon gecmis gibi uyanıyorum:)

bunlar boyle geldi boyle gidecekler demekki...hala gelip su ayini bu ayini bekle duzelir diyenleri firinci kuregiyle kovalayasim geliyo:) benimki de arada 2saati geciyo uykusu vucut alismis uyaniyorum hemen aa uyanmadi diyorum geri yatiyorum 10 dakika olmadan uyaniyo:) benim bunyede uykusuzluga alisti da vucut pert artik her gece 11 kiloyu odanin icinde dolaştıra dolastira sabah üstümden kamyon gecmis gibi uyanıyorum:)
Fırıncı kuregi az gelir canım.ben oglumda anılarını yaşadım ordan biliyorum .bide ikinci öyle olmaz demişlerdi kız farklı olurmuş hani nerde benmi goremiyorum

Kanma kuzucum kanma :) benim hamilelikte zor gecti herkes ikinci oyle olmaz yap ikinciyi diyo sanki onlar bakacakEn Büyük KK bende ikinciyi yapsam ayni sen gibi olurum Y yilfasa o da uykusuz gazli olur kesin sen nasıl cesaret ettin ikinciye :KK53:
Canım bunlar hep unutuluyor gerçekten.ama ben 6 sene sonra cesaret edebildim anca.2.de aynı olunca aboooo yinemi ya :)) diyorsun.

Eyvah 2. Aynı olursa ben yandım yine aşırı bulantili hamilelik dönemi ve 4 ay beni bitiren bir gazman im daha olursa zor olur herhalde Allah herkesin gönlüne göre versin

Belli olmaz canım belki tam tersi olacak.kizkardesimun 1. Çocuğu canına okudu 2. Si bildiğin melek ağzı var dili yok masallah.r abbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin
Eyvah 2. Aynı olursa ben yandım yine aşırı bulantili hamilelik dönemi ve 4 ay beni bitiren bir gazman im daha olursa zor olur herhalde Allah herkesin gönlüne göre versin

Çocuk yap diye niye tavsiye veriyorlar hiç anlamıyorum. İki kişinin özel hayatı yatağına karışıyorlar farkında değiller. :işsiz:
Bana mı?hiç düşünmeyin ki bunlar ikiz bişey demezler diye daha hamileyken "bunları yalnız bırakma" diyorlardı :KK51:
ayy koptum :) millet olarak deliyiz ya :))) yahu ikiz çocuklara da tek kalmasın öğüdü şahane 4üz yapsan yine yaranamazsın :KK70:

rint rint nerelerdesin canım son dakika karar değiştirip okula mı başladın yoksa sende :)
Ahh canım çok sağ ol. Tesadüfe bak şimdi girdim. :))) yok canım başlamadım. Cuma ayrıldım hatta yarın da maaşımı mal müdürlüğüne teslim edeceğim.
Bu ara sıpa çok hareketli. Giremiyorum. Asıl sorunumuz da alerjimiz devam ediyor. Pazartesi gittik doktora hiç kabarcık yoktu. İki genel foto gösterebildim. Senin beyanınla hareket edemem bebek bu yanlış tedaviye gelmez görmek lazım dedi. Akşamına çocuğun tüm vücut kızardı kabardı. Ayrıntılı fotoğraf yolladım seyrini yazdım. Şimdi yine ilaca başladık ama geçmiyor iki gün sonra yine görecek.
Bu ara çok düşürüyorum. Hele bugünü anlatsam... Yavrunun başına gelmeyen kalmadı katlanan sandalyenin arasına bile sıkıştı bıdık. Madem izne ayrılmadın hadi coşalım diyor resmen

Koca kişisi ne yapıyor bu dolaştırmalar esnasında ? Ver biraz da o dolaştırsın.

X