2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet canım salgın durumuna göre yapılıyor herhalde sürekli bir Suriyeli göçü var.biz ilk dozunu yaptırdık 2. Doz 14 aaylıkken.

İşte canım küçükken istedim ama öyle böyle geçti. Şimdi de hareketlendiği için korkar diyorlar
Canım valla ben 3 aylıkken yaptırdım bizimkinin bile eller kollar tutulduğu için ben kucağıma almadığım için yarım saat ağladı. Sonra sarılmıyorum falan psikolojisi bozulmuş 1 hafta çığlıklarla ağlamıştı. Ondan sonra huyu değişti kuzunun. Yani şimdi değil 3 aylıkken de korktu tutulduğu için çocuk
Ama ne kadar erken k kadar iyi. Klipsli sünnet oldu bizimki. Çok da memnun kaldım ben pansuman vs derdi yok. Ben dikişe bakamam zaten bunda açık yara da yok enfeksiyon ihtimali falan ötekine göre çok düşük. Devlet ve üni hastaneleri hem genel anestezi yapıyordu hem de cerrahi yöntemşe dikişli yapıyordu. O yüzden özelde yaptırmıştık.

Kasim anneleri uyku problemi var galiba bebegimiz gunduz depolanmazsa yani iyi beslenmezlerse gece uyanirlar bilginize sabah 6 da baslayip aksam 9.5 yada 10 kadar iyi besleyin ve su vermeyi unutmayin yatmadan once minnaklarimiza
Canım merhaba benimkinin kilo alımı iyi. Çok yemiyor ama emiyor. Su da içiyor. Hiç uyumuyor. Evet aç olabilir diyorum ama yemiyor sıpa... Ama kilo alıyor anlamadım be bu işi

Maşallah ablamıza barekallah
Canım yeni gördüm kayınlederşn ameliyat olmuş iyi geçmiş çok sevindim Allah tez zamanda şifa versin

Canım merhaba benimkinin kilo alımı iyi. Çok yemiyor ama emiyor. Su da içiyor. Hiç uyumuyor. Evet aç olabilir diyorum ama yemiyor sıpa... Ama kilo alıyor anlamadım be bu işi
Bizimkilerin açlıkla alakalı değil canım uyanmalari bence çünkü gece uyanınca emmiyor ki kucağa al memeyi ver pat uyusun

Maşallah yavruya öptüm onun yanaklarını annesi

Oyy maşallah ona ya

Maddiyatı toparlayıp özelde yapalım desek yaşını geçecek çocuk. Bu ara boya,kombi cart curt derken fena sıkıştık. Ablam da burası iyi buraya gelin dedi işte. Orası da o şekilde yapıyormuş.

Maddiyatı toparlayıp özelde yapalım desek yaşını geçecek çocuk. Bu ara boya,kombi cart curt derken fena sıkıştık. Ablam da burası iyi buraya gelin dedi işte. Orası da o şekilde yapıyormuş.
Canim bizde sunneti 3aylikken yaptiracaktik esim o hastane pahali burasi pahali diye diye erteledi devlette anestezili yapiyolar ben istemedim esimde sunnetci getirelim eve o yapsin dedi onu da istemedim guvenemedim diye diye kaldi sunnet isi...simdi yaptiralim diyoruz ama oglum cok hareketlendi bide bezi acinca elini direk oraya atiyo oynuyo falan normal mi bu sizde de varmi oyle bisey altini zor temizliyorum valla nasil olacak boyle bilmiyorum

Evet canım benimkiler de yapıyor merak ettikleri içinmiş

Eve sunnetci gelmiyor yasak artik.gelse ben getirtcem.soyledik sunnetciye yasak oldugundan sorumluluk almak da istemiyorlar.

Aynen canım yeni keşifleri bizde bi netleştiremedik

Canım a rkadasim oglumu 6 aylıkken genel anestezi ile sünnet yaptirdik.cok az bir anestezi yapılıyor o korkmamalari icin.ciktiginda hemen benim kucağıma verdiler hiç birşey hissetmedi.iyilesmeside küçüka ya çabuk oldu.

Ha ha hayyyyytttt aynı bizimki de öyle bezi açılınca kapalı yeri merak ediyorlar kız erkek hepsi aynı.benim oğlum bezi açılınca oturur pozisyona geçip eğilip orasini eliyle gözüyle iyice incelerdi

Biz özelde genel anestezi ile yaptirmistik 6 aylikken

Sut aciktirir ki aksamlari midesini tutan yemek yada muhallebi yada gece mamasi ile beslersen bence uzun uyur meyrada oyleydi gece mamasi yada rezeneli mama verdim uyudu tok tutmali yoksa uyaniyordu meyra cadisi :) anne sutu kilo yapar ama tok tutmaz

Denedim canım maalesef olmadı. İrmikli meyve püresi verdim iki gece uykudan bir saat önce. Emzirip yatırdım sonra. Ama hiçbir faydası olmadı. Gündüz 4 saat tok duruyor bu dediğimle. Ama gece bana mısın demedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…