2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
:)) sıpacan izin vermiyor ki teyzesi. Ah sürekli yerlerde. İki dk bakamıyorum telefona. Emzirirken yazıyorum e artık onda da vuruyor telefona resmen bana bak bırak onu der gibi
Evet ya emzirirken yazardım kitap okurdum şimdi imkansız bana çok sardılar bide rahat tutmuyorlar uyurken de beraber uyumuyorlar denk gelmeyince isyann

Harikaa:)

Evet ya emzirirken yazardım kitap okurdum şimdi imkansız bana çok sardılar bide rahat tutmuyorlar uyurken de beraber uyumuyorlar denk gelmeyince isyann
Ahh ne kadar dua etmiştim ikiz olsun diye. Şimdi bu böcekten iki tane... :)))

Beni unutmuşsun

Herkesler tatilde galiba.biz 4 yıldır çıkamıyoruz bi uere en son 2012ydi.sonra 2013 hamilesin 2014 cocuk emekliyor 2015 cocuk küçük bi sey anlamayuz 2016 hamile ve 2017 cocuk küçük..... Ayyy
tatil deme (( çok moralim bozuk bu knuda esimin koyune findik toplamaya gtcez ben toplamam tabı de eşımle gtçem tam 3 hafta.evde tv bıle yok onlar butn gun bahcede.ben yemek çay hizmetnde off bisey olsa gtmesem gecen sene hamileym gitmem diye yırtmştim (

Kız nereli esin Trabzon,ordu ,Giresun hangisi 3 hafta çok ya

Canım sen varya süpersin D dertah eksik

Buradayım kızlar.. eşimin ailesi geldi geçen persembe dün gittiler baya kalabalıkdı görümcem ve kaynımda geldi. Baya bi yorgunluk oldu zaten iyi değilim kaç gündür bi baş ağrım var ve kasıklarım ağrıyor. Baharımın iştahıda beni çok üzüyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…