2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
@My moonlight misafirin varmis yoklamaya katmiyorum seni.
@yaren92 nin de misafiri var.
@Yagmur8991 yavrucugu hasta
@yasemn2014 sunnetli yavrusu.

@yilfasa @emnis @jean L Larendee hasbeee hasbeee siz burayi yalniz birakmiyorsunuz.

TaeYang TaeYang A Askina eskiya rint rint @gozdefat26 @Hurdunya @disikartal87 pek girmez oldunuz sanki hergun giriliyor ama sohbet pek yok.

@ebyar @true love cok cok nadir girenlerdensiniz.

@because of you artik unuttu buralari.

@yess_mor ilk gunler muhabbete katildi ama devami gelmedi.

Baska kim kaldiiii listeye eklemedigim.aklima suan gelmeyen varmi acaba bilemedimmmm

@yilfasa yoklama tamammi :)))))
Canım benim taşınma telaşı var ama yine de giriyorum ev toplanıyor :KK43:

tatil deme :KK43:(( çok moralim bozuk bu knuda esimin koyune findik toplamaya gtcez ben toplamam tabı de eşımle gtçem tam 3 hafta.evde tv bıle yok onlar butn gun bahcede.ben yemek çay hizmetnde off bisey olsa gtmesem gecen sene hamileym gitmem diye yırtmştim :KK43:(
Kız Trabzonlu mu eşin.offf bizde de bazen bu muhabbet dönüyor da ben gitmem diyorum :)

Düğünden geldik yarim saat önce açık alanda ufaklık tum gece bendeydi malum sen düşün hareketliliğini bi yandan da kızım var tabi kontrok altinda.evimiz 5.kat ve bende topuklu var rahatsiz eden cinsten ve bir de sirt cantasi ağır.dedim ki arabadam inince icme sigara cocugu sen al çıkalım ayagimda topuklu var.hemen yakti ve çantayı bana ver dedi.al cocugu dedim ya niye iciyosun dedim.elimde sigara var alamam çocuğu senin derdin huzur bozmak kavga çıkarmak baska derdin yok dedi.sinirlendim ben de cantayi bile vermedim dinleme dinkene çıktım ve arkadan sigarasini icerek geldi.napiyim ben simdi:sinirli:sinirim zıpladı resmen.çocugu yatirmaya odaya gectim o iceride

Ay hakkınızı helal edin uzun oldu ama yanlış aktarmak istemedim.simdi deyin ki sen haksızsın ya vallahi susacam evet ben problemliyim deyip kabul edecem

Düğünden geldik yarim saat önce açık alanda ufaklık tum gece bendeydi malum sen düşün hareketliliğini bi yandan da kızım var tabi kontrok altinda.evimiz 5.kat ve bende topuklu var rahatsiz eden cinsten ve bir de sirt cantasi ağır.dedim ki arabadam inince icme sigara cocugu sen al çıkalım ayagimda topuklu var.hemen yakti ve çantayı bana ver dedi.al cocugu dedim ya niye iciyosun dedim.elimde sigara var alamam çocuğu senin derdin huzur bozmak kavga çıkarmak baska derdin yok dedi.sinirlendim ben de cantayi bile vermedim dinleme dinkene çıktım ve arkadan sigarasini icerek geldi.napiyim ben simdi:sinirli:sinirim zıpladı resmen.çocugu yatirmaya odaya gectim o iceride
Offf offf bzmkinde sigara yok ama oyun var smdi oyun oynuyorum kalkamam,konuşamam.bizim öyle lukslerimiz olamaz her daim hazır olmalıyız.ben de içinden çıkamıyorum kizsan olmuyor iyilikle yaklassan o da olmuyor.

Ay hakkınızı helal edin uzun oldu ama yanlış aktarmak istemedim.simdi deyin ki sen haksızsın ya vallahi susacam evet ben problemliyim deyip kabul edecem
Tabiki sonuna kadar haklısın canım benimki de bi ara öyleydi aldım karşıma konuştum bu çocuk sadece benim değil dedim çocuğu almıyorsan çantayı falan al işimi hafiflet dedim. Ise yaramicaksan da bileyim dedim. Şimdi saolsun ya çocuğu alır ya çantayı soyletmez yani. Sakin ol güzelce anlat sende inşallah anlar yormaz seni

X