2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet teyZeleriii kuzucum size merhaba demek istedi ❤️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 106
Ben bugün rutin testleri yaptırdım aile sağlık merkezinde idrarda az miktarda kan var düşük tehtidi dedi hatta sürekli senin düşük riskin var dedi durdu lekelenmem sancim yok böyle bir şey doğru olabilir mi.. daha önce de yazdım görmediniz. . :mad:

Canım idrarda kan görülmesi düşükten önce böbrek taşı kum ve enfeksiyon demektir. Boşaltım sistemi ile üreme sistemi ne alaka yani. Bi tek şu var ayıp olmasın ama , kaba idrar verirken vajinal sıvılardan bulaşan şeyler olduysa, anca anca öyle düşük.ihtimali denir. Ben anlatırken bile durumun ne kadar manasız göründüğünü anladın demi.
Boşaltım sistemi solunum sistemi vs hepsi birbirinden bağımsız organ toplulugudur. Rahimde kanama olup idrara geçmez. İlk ihtimalin kum taş ve enfeksiyon. Yakın zamanda doktorundan bilgi al canım. Geçmiş olsun :KK66:

Kizlar topige veda ediyorum sizlere kucaginiza almayi nasip etsin Rabbim.kese buyumedi betahcg artisida durdu.bugun.kurtajsiz duser dedi dr 3 ay denemeyin dedi universiteye arsatirtmak icin gidicem 2. Dusuk .hem hemoroid sorunum var gebelikte cok zorlandim o sorunumu cozmem lazim.Ben uzulmuyorum en azindan dogal yolla hamile kaliyorum Hayirlisi Allahdan.

Allah yardımcın olsun canım. İnşallah hayırlı sağlıklı gebelik yaşarsın tekrardan :KK66:

Benm de bi düşüğüm vardı 2 yıl oldu ondan sonra hiç hamile kalamdm ama çok adet düzeensişzğlm oldu eşimle de sürekli beraber olamıyrm işi dolayısıyla temmuzdan beri ayrıydık şubatta geldi çok şükr ilk aydan tuttu çok zor geldi meleğimiz , allhım bize bağışlasın inşlh.,,. İnllh haftaya kalp atışını duyarz.... Sağlıkla kavuşalm bebişlerimize

Amin canım kalp atışını duyarsak bir nebze olsun rahatlamis olacağız. .doktor haftaya gel dedi ama ben dayanabilirsem 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum. .hem bebek büyümüş olur hem de sınavım ı anlatmış olurum. .sen ne zaman gideceksin

Kısslar
Çin takviminde cinsiyete baktınız mı
Ben hiç bakmamstm inanmam pek öyle şeylere ama doktor bi tanidigmn Çin takvimiyle hastalrnn cinsiyet tahminn %90 tuttugunu söylediğini duydum.Bi bakiim dedim.erkek gösterio bizimkini ama bakalım. Tutcak mi :KK66:

Kısslar
Ben hiç bakmamstm inanmam pek öyle şeylere ama doktor bi tanidigmn Çin takvimiyle hastalrnn cinsiyet tahminn %90 tuttugunu söylediğini duydum.Bi bakiim dedim.erkek gösterio bizimkini ama bakalım. Tutcak mi :KK66:
Benimki de erkek çıktı ama inanmadım canım Allah bilir bide rus takvimi var ordada kız çıktı :) onlar eğlencesine

Kısslar
Benimki de erkek gosteri ama kiz okcakmis gibi hissediyorum ve erkek istyorum hayirlisiyla insallah:)

X