2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Allah yardımcın oldun canım inşallah onun durumu iyidir ve sana sıkıca tutunur :)

dualarımız seninle inşallah tutunacak annesine içini ferah tut sıkıntı yapma canım.

canım, 1 tane kalıp da hamile kalan nice arkadaşı okuduk. allah yardımcın olsun. inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.

Kizlar 5.gün embriyosu daha mi saglikli oluyor tutunma ihtimali daha mi yuksek yoksa sadece oyle bir tezmi ya bilgisi olan varmi
Genel anlamda 5. Gun Blast embiryonin daha tercih edilir olduğu gerçek ama benim ilk iki tedavimde 5. Gun embiryosu idi ama nasip olmadı. Şuan 3. Gün embiryosu transfer edildi. Rabbim can verdikten sonra ikin ci gün embiryosu bile tutuyor. İki üç üncü günler hamile kalın bi çık arkadas var

Canimm o senin altın yumurtanın inşallah
Zaten bu iş için sadece bir tane lazım. O da bu yumurta inşallah. Canını sıkma olumlu pozitif olki brbeginle ilk buluşmada ona o pozitif mutlu enerjiyi ver o da sana sımsıkı tutunsun . Annem beni çok seviyor desin ve sonuna kadar seninle kalsın inşallah dualarum seninle canım benim Rabbim kolaylik versin bol dua et ayetelkursui oku ülke. gir içeri kuzunu al çık Allah in izni ile

Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip eyler inşallah cnm dua edicem sana

ay inşallah benimkiler ikinci gün embriyosu

3 ay vitamin vermis kaan bey hangi vitaminleri kullandin bir de hangi testleri yaptilar?

Merhaba,
Bende yumurta toplama olduktan sonra erkenden adet oldum, doktora sordum, kullandığın ilaçlardan ve yumurtalarına müdahale yaptığımızdan dolayı demişti.
ya benim dr kafana takma olur dedi. ama bnm progesteron çok yüksekti vücut ancak toparlıyor demekki:)

3 ay vitamin vermis kaan bey hangi vitaminleri kullandin bir de hangi testleri yaptilar?
Canim esime butun hormonlari ve banada insulin direncine kadar hepsi bakildi genetik testte yapildi esime daha once hormonlara bakilmamisti onlarda sorun vardi vitamin olarak suan tam olarak hatirlayamadim ama b12 dilalti, quenzim q, d vitamini, 2 tane daha vardi ama adini hatirlayamadim

İnsallah en kisa zamanda meleklerimize kavusuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…