2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Anladim canim hayirlisi olsun arkadasim inslh guzel sonuclar alirsin
Sagol canim allah razi olsun.3 yillik mucadelende cok yipranmissin.ama hic birakma isin pesini.ben 30 yasimdayken esimi tanimiyordum bile:) rezervin iyiyken kisa bir sure dinlendikten sonra devam et.bu yokda hic pes etmeyenlere geliyor minnoslar:)

Sagol canim allah razi olsun.3 yillik mucadelende cok yipranmissin.ama hic birakma isin pesini.ben 30 yasimdayken esimi tanimiyordum bile:) rezervin iyiyken kisa bir sure dinlendikten sonra devam et.bu yokda hic pes etmeyenlere geliyor minnoslar:)
Canim benim sende çok sağol ama insanin zoruna gidiyo kabullenmek zaman aliyo hele bide sebepsiz olmak,sorunsuz olmak dahada zor.4ayda 2 tup bebek yaptirdim dondurulmuslarim var halen daha ama uzun bi sure cesaret edemem heralde.maddi manevi çok yiprandik,üstüne bide insanlarin bitmek bilmeyen sorulari yetip artiyo işimizi zor valla
Senin ne zaman basliyo tedavin?

21 kasimda lucrin le basliyoruz.7 8 gun kullanip adet olunca buyutme ignelerine baslicaz.uzun protokol olacak bu sefer.ilk tedavideki kisa protokoldu.yumurta kalitesi her ay ayni olmazmis ins tedavi olacagim ayda iyi olur
Allah ozellikle fesatligindan soranlari bildigi gibi etsin.

Anladim canim 2.tedavin mi ben ilk saniyodum.ari sütü polende kullan istersen yumurtalara çok faydasi oluyo.

Anladim canim 2.tedavin mi ben ilk saniyodum.ari sütü polende kullan istersen yumurtalara çok faydasi oluyo.
Evet canim 2.tedavim olacak kismetse.ari sutu bal polen aliyorum sabah aksam 1 tatli kasigi.omega 3 ve folik asit.aslinda en onemli engel stres onu yenemiyorum.

Evet canim 2.tedavim olacak kismetse.ari sutu bal polen aliyorum sabah aksam 1 tatli kasigi.omega 3 ve folik asit.aslinda en onemli engel stres onu yenemiyorum.
Evet canim enerjinin yüksek olmasi lazim bu tedavide en önemlisi o.
Ben nefes terapisine gittim bu tedavimde ama keske daha önce gitseymisim biraz psikolojimi düzeltmeye yönelicem artik.sende kendine oyalancak biseyler bul puzzle olabilir kitap olabilir calisiyosan isine yogunlas yada

2 senedir calismiyorum.cok yogun bir is hayatindan sonra evdeyim malesef.bankaciydim ben.bazen de iyi ki calismiyorum diyorum cunku bankada calismak basli basina stres. Tuvalete bile gidemezdik ki..zirtpirt tedavi icin kimse izin vermezdi.hele ki tedavi suresi uzadikca..
Kitap okuyorum.Nefes terapisini de arastirayim.ev islerine vereyim kendimi diyorum olmuyor.icimden hic is yapmak gelmiyor

2 senedir calismiyorum.cok yogun bir is hayatindan sonra evdeyim malesef.bankaciydim ben.bazen de iyi ki calismiyorum diyorum cunku bankada calismak basli basina stres. Tuvalete bile gidemezdik ki..zirtpirt tedavi icin kimse izin vermezdi.hele ki tedavi suresi uzadikca..
Kitap okuyorum.Nefes terapisini de arastirayim.ev islerine vereyim kendimi diyorum olmuyor.icimden hic is yapmak gelmiyor

Evet canim bankacilik zor is haklisin.naparsan yap kafandan tamamen atamiyosun ama en aza indirgemek lazim sanirim ben genel olarakta cok stresli bi insanim tedavilerimdede hep olumsuzdum ve sonuclarimda hep negatif oldu,olumlu düşünsem belki normal yolla bile gene kalabilirim sonuçta bi sorunum yok,zaten benim gibi sebepsizlerde sorunun daha cok psikolojik oldugu söyleniyo ya
Sana tavsiyem en başta olacagina inanarak basla bol bol dua et.

Evet stres benim kromozonlarima islemis.bu mevzu disinda da stresli bir insanim.hersey kontrolumde olsun isterim.benim de degerlerim cok kotu degil cok sukur.normal birinde 10 12 yumi cikiyorsa ben de 8 cikti.2 yumisi cikanlardan hamile kalan oldu forumda bin masallah.bana da kendin hamile kalirsin dediler.ama gel gor ki ben de tedavilerin basinda hep negatif ve max kaygiliydim.allah icimize ferahlik versin.

Kafalar aynı sanırımbende aynı senin gibiyim belkide bu yüzden normal yolla hamile kalamadık.rahat olan insanlar çok daha kolay hamile kalıyolar,yada kafadan atınca hamilr kalanda çok var.ben iyice içime kapandim arkadaşlarımla bile görüşmüyorum herkesin bebeği oldu onların yanında kendimi yabanci hissediyorum yanlızlaşmaya başladım çok.
Aşılama oldumu canim senin?

Ah canim aynen ben de en yakin arkadaslarimi onlar daha hamileyken gormedim bile.ne zaman duydum ki hamileler kacmaya basladim.bebeklerini gormeye gitmedim..
5 asilama oldum ben

Ah canim aynen ben de en yakin arkadaslarimi onlar daha hamileyken gormedim bile.ne zaman duydum ki hamileler kacmaya basladim.bebeklerini gormeye gitmedim..
5 asilama oldum ben
Hadi ya seninde baya asila olmus senin benimde 2 asilamam var her sey iyi gitti ama sonuc malesef ortada

canım seninki olumlu sonuçlanmış sanırım tebrik ederim.
bana anlatır mısın biraz?
belirtin ağrın sızın var mıydı transferden sonra?
benim de 4.günüm bugün.

kızlar merhaba.
bugün transfer olalı 4. günüm.
ama hiç trf olmamış gibiyim ağrım sızım belirtim yok.
korkmaya başladım biraz.
deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

kızlar merhaba.
bugün transfer olalı 4. günüm.
ama hiç trf olmamış gibiyim ağrım sızım belirtim yok.
korkmaya başladım biraz.
deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
benim hiç belirtim yoktu. 7. gün yerleşme kanaması oldu belirti olarak. ama bir yerim ağrımadı. öğrendikten sonra karnım ağrıdı 10.haftaya kadar. daha sonra belirti oluyor. ben çok normaldim test sonucu almaya bile eşimi gönderdim. rabbim inşallah nasip etmiştir. ananas ve kabak çekirdeği yiyor musun? ben onları yemiştim bir de çok su içmiştim.

Oyle icimi rahatlattın ki. Ananas yemedim ama kabak cekirdegi yiyorum. Benim yarın 5.gunum benim de belirtim yok canım ama sen bana umut oldun. İnsallah bende senin gibi hamileyimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…