2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar bebisi aldim.. insallah bende hamileligi yasarim bugune kadar hic yasayamadim.. bugunde bir arkadasimin daha hamile haberini aldim yaa size soylemistim artik kaderime uzuluyorum rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin..
Embriyologa da sordum neden cozunurken incelendi diye cozulme asamasindaki canliligini izlemek icin dedi teknik bi olaymis yani..
Hayırlısı olsun ins tutunur lar cnm

Kizlar bebisi aldim.. insallah bende hamileligi yasarim bugune kadar hic yasayamadim.. bugunde bir arkadasimin daha hamile haberini aldim yaa size soylemistim artik kaderime uzuluyorum rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin..
Embriyologa da sordum neden cozunurken incelendi diye cozulme asamasindaki canliligini izlemek icin dedi teknik bi olaymis yani..
Hayırlı olsun canım artık sevineceksin inşallah ben inanıyorum pozitif gorecegine

Hayırlı olsun canım artık sevineceksin inşallah ben inanıyorum pozitif gorecegine
Insan istiyo ki burda evlat hasretiyle yanip tutusan herkes pozitifi görsün.. ben burda negatif okuyunca cok uzuluyorum pozitiflere de bi o kadar seviniyorum.. bu duyguyu hep beraber yasayalim.. sonra da bi topik acalim bebeklerimizi beraber buyutelim insalllahhhh

B

Bizden 1senelk 600 aldilar
bu nasıl bir sistem bilmiyorum. her merkez kafasına göre takiliyo. buna bi sinir konilmasi lazım. bende hiç odemedim. kendim gittim vezneye sordum dondurulmuslar için nekadar ödeyeceğim diye 1 sene odrmeyeceksin paketin içinde. 1 seneyi geçerse hala dondurulmusun varsa ödeyeceksin dedi.

bu nasıl bir sistem bilmiyorum. her merkez kafasına göre takiliyo. buna bi sinir konilmasi lazım. bende hiç odemedim. kendim gittim vezneye sordum dondurulmuslar için nekadar ödeyeceğim diye 1 sene odrmeyeceksin paketin içinde. 1 seneyi geçerse hala dondurulmusun varsa ödeyeceksin dedi.
Çok iyiymiş ben dondurdugum gün 1300 mu ne verdim hemde bir yıllık resmen soygun maddi acıdan çok zorlandık ama ne yapalım allah yardımcımız olsun

Çok iyiymiş ben dondurdugum gün 1300 mu ne verdim hemde bir yıllık resmen soygun maddi acıdan çok zorlandık ama ne yapalım allah yardımcımız olsun
sonuç için hepimiz razıyız belli bir kısım ödeyelim tamamada dediğin gibi soygun olmasın yaaa. bunlar mecbur vercek diyip insanlar bu kadarda istismar edilmezkii.

Bencede ben nerdeyse 13000harcadm nasip kismet hersey ama heryerde ayni olmasi lazm gerci benm ilaclara vucudum ck zor tepki verdi ben ck ilac parasi verdm o yzden bu kdr tuttu ama rabbm bu yolda olanlara yardm etsb

Zor Can'ım göremezsin. Ben 6+4 ken kanama olmuştu vajinal gördük bebeği de kalbide.7+4 te zar zor duyduk karından.daha var hiç heveslenme. Ben transferden 22gün sonra kese görmüştüm sadece.ona göre hesapla.
Transferden 38 gün sonra gideceğiz doktora eşimle. Şimdi hesapladım. Bebeği ve kalbi görsek yeter. İçimiz rahat eder. Şu anda 5. Haftanın içindeyim. Yani sekizinci hafta doktora gitmiş olacağım canım.

Evet canım çözülüyor inceliyorlar hatta benimkileri bir gün daha bekletmişlerdi. İnşallah çok güzel haberler vereceksin bizlere.

Bencede ben nerdeyse 13000harcadm nasip kismet hersey ama heryerde ayni olmasi lazm gerci benm ilaclara vucudum ck zor tepki verdi ben ck ilac parasi verdm o yzden bu kdr tuttu ama rabbm bu yolda olanlara yardm etsb
amin canim. maddi manevi çok zor. allah yardımcımız olsun. sen adet olsun mu? dün yaotirdinmi kan testi?

Ayy çok para vermişsiniz.. biz 900 mü neydi 1yıllık dondurduk.çok fazla deil mi?
Siz yine iyi ödemissiniz.. biz dondurma islemi icin 350 € ödedik. 6 ay ücretsiz , 6 aydan sonrada her ay için 100€ ödeyecez.. :110::110: emeklerimize değse.. ilk tedavide 1400€+1000€ ilaclar tuttu.. dondurulmus tedavide ne kadar ödixez hic bilmiyoruz.. bakalim ne kadarlik fatura göndercekler.. allahtan dondurulmusta ilac yok..

X