2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar benuz adet olmadm bugn 3.gnum vucut sicakligim artti gbi su gbi terliyrm aadet olmadan once ck usurdum acaba hala 0lanmadimi eger yarnda adet olmazsam doktor cuma kan testi istedi yne ykselme gbi bi durum olurmuki
Olabilir mi dersen herşey olabilir Allah'tan ümit kesilmez canım.

Kizlar benuz adet olmadm bugn 3.gnum vucut sicakligim artti gbi su gbi terliyrm aadet olmadan once ck usurdum acaba hala 0lanmadimi eger yarnda adet olmazsam doktor cuma kan testi istedi yne ykselme gbi bi durum olurmuki
Gelsin diye bekliyorsun ya Naz'a çekiyordur.keşke rabbim bir mucize verse.

hadi hayırlısı arkadasım guzel haberlerle gel ınsallah...bebegin yada bebeklerın sıkı sıkı tutunsunlar sana..

R
Mübarek cuma günü güzel haberlerle gel ınsallah...ınsallah gebesındır..
Rabbim buyuktur tam umutlarimiz tukendi derken neden olmasn dmi rabbm kuru dala bile can veriysn benm icimdekinede can ver dye dua ediyrm buyuktur bakalm kirkum dis gebelk olup kurtaj olmasi ama icimi rahatlattiniz siz iyiki varsiniz brda gercektende brbirimize destek oluyrz cnku kmseye bsi anlatamiyo insan

Ya byle delircem hc bi belirti yk adet olmam icin bliyrm ck zor bi ihtimal ama korkuyrm dis gebelik olck dye
Bukadar düşünme dış gebelik olucanı hiç sanmıyorum.git Bikez daha kan ver bari bukadar düşünüyorsun sıkıntıdan da gelmez adet.

Selam kızlar bugun tup bebek drumla gorustum ikinci denemede embriyo cgh önerdi birde rahime çizik atılacakmış tutunmayı kolaylastırmak için.eşimle benden kromozom testi istedi birde kan pıhtılaşması testi..şimdilik bu testleri yaptırıp bekleyeceğim bana kalsa iki sene sonra ikinci denemeyi istiyorum o kadar yoruldum..eşimde seneye deneyelim diyor..İnşallah gerek kalmadan bi mucize olur.

Kızlar ben bide negatif sonuc aldıgımıza dair rapor aldım bununla devlet hastanesinde tup bebek raporu cıkarabilir miyim
Diyelimki çıkardım kac sene geçerliliği var

inşallah olur canım. rahime çizik ben de attırmıştım tutunmayı kolaylaştırıyormuş. embriyo chg nedir kuzum?

inşallah olur canım. rahime çizik ben de attırmıştım tutunmayı kolaylaştırıyormuş. embriyo chg nedir kuzum?
Embriyo genetiğine bakıyorlarmış
Pgt yerine bu sistem gelmiş sanırım
Rahime çizik atma histereskopi mi oluyor agrılı birsey mi canım

Embriyo genetiğine bakıyorlarmış
Pgt yerine bu sistem gelmiş sanırım
Rahime çizik atma histereskopi mi oluyor agrılı birsey mi canım
Histeroskopi ile oluyor ben anestezi aldım basit bir operasyon canım. Ben de yapışıklık şüphesi vardı o yüzden anestezi verildi belki anestezi olmaz senin.

Kizlar bugun bi arkadasimin hamile haberini aldim ustelik cikolata kisti vardi.. ve hemen hamile kaldi artik suna inaniyorum erkek faktoru olmadigi surece istedigin kadar kist mist inancim kalmadi

Kizlar bugun bi arkadasimin hamile haberini aldim ustelik cikolata kisti vardi.. ve hemen hamile kaldi artik suna inaniyorum erkek faktoru olmadigi surece istedigin kadar kist mist inancim kalmadi
Oyle dusunme canim bende pko var esimde bisi yok uc senedir olmuyo. Sadece erkek faktoru olan asilamayla bile hamile kalabiliyo. He degeri 0 hic sperm yoksa sorun okadar. Hersey allaha kalmis gerisi hikaye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…