2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

İyiym canm. Tekrardan başlamıştım ya tedaviye bu ay dondurulmuş transferim oldu işte. 2 tane 5.gün embriyosu kondu. 4 ekimde. Transferi sayarsak 7.günüm. herkesi gizliden takip ediyorum ara ara. Soru olursa cevaplıyorum falan :) bugün akşam idrar testi yaptım sizce ikiz falan mı ya :) @ZehreNur
olabilir valla tebrikler :KK66:

Kiz 16.gun de nedir bebek 6.gun rahme yerlesiyo ve yerlesir yerlesmez hcg salgilamaya basliyo..
Sen idrarda bakmadin mi
baktım koyu iki çizgi çıktı. ben en iyisi bu sabah kan vermeye gideyim. ne bileyim doktor 16. güne diyince. ama buradan arkadaşlar 14. günde baktır 16 da bir daha baktırırsın dediler. doktor zaten öyle 2 günde bir artış görmek istermiş. ben zaten çatlayacağım gidip baktırayım. zaten dün sağ bacağım o kadar ağrıdı ki :KK43:

Diyetisyene randevu aldm canm 2kasima verdi hemen vermem lazm 20kg var onu verdkfen snra baslicam tekrr bakalm gerci doktor adetn bitince gel konusalm dedi
Pko vardi demi canim sende de ben glifor kullandim bi sure hatta o donemde izindeydik ankarada ve cok fazla yurumustum hareket tavandi 3 haftada 5 kilo verdim ve yemekten de hic kismamistim. Sonra durdu verwmedim ama tekrar almamaya calisiyorum o donem daha zor geciyo vermek kolay

Yaa.. :KK43: hayirlisi olsun canim en azindan hamile kalabildigini gordün.. üzme kendini.. bak eski arkadaslarimizdan hamile haberleri aliyoruz :))
kacinci gün embriyosuydu senin?
Dondurulmusun var mi
5.gun embriyosydu canm 2tane transfer edildi 2tane dondurlmusum var smdi tek istegm adet olmak dis gebelige cevirmesn korkuyrm

Hem
Can'ım kimyasaldan sonra tutma oranı artıyo sakın üzülme.benimde ilki kimyasaldı ikinci tedavi hemen tuttu.
Hemen tedavi dusunmuyrm canm azck kilo vermek istiyrm doktor yuzyuze konusalm dedi bakalm ne olck adet olsam rahatlicam dis gebelige cevireblr dedi

Pko vardi demi canim sende de ben glifor kullandim bi sure hatta o donemde izindeydik ankarada ve cok fazla yurumustum hareket tavandi 3 haftada 5 kilo verdim ve yemekten de hic kismamistim. Sonra durdu verwmedim ama tekrar almamaya calisiyorum o donem daha zor geciyo vermek kolay
Pko var canm uzgunum aama yapcak hc bseymz yk bliyrm rabbm byle nasip etmis

Evet ama ne asamada oldugu henuz belli degil kizlar yaa.bhcg cok fena firladi keseyi dun goremedik bi kararti goruldu sadece. Biraz daha zaman gecmesi lazim henuz sevinemedik yani..

Evet ama ne asamada oldugu henuz belli degil kizlar yaa.bhcg cok fena firladi keseyi dun goremedik bi kararti goruldu sadece. Biraz daha zaman gecmesi lazim henuz sevinemedik yani..
Can'ım çok erken daha ben pozitif aldıktan 12gün sonra gördüm keseyi.panik yapma herşey yolundadır inşallah.bthcg kaçlarda.

2200 du dun canim ama nerdeyse 4 kat artti oncekiyle doktorda sasirdi.mol gebelik diye biseyde varmis(ilk defa duydum) dusuk bi ihtimal dedi.bugun belki yine giderim kontrole yoksa haftaya pazartesi net belli olacak.hayirlisi diye dua ediyorum bekleyip gorecegiz..

2200 du dun canim ama nerdeyse 4 kat artti oncekiyle doktorda sasirdi.mol gebelik diye biseyde varmis(ilk defa duydum) dusuk bi ihtimal dedi.bugun belki yine giderim kontrole yoksa haftaya pazartesi net belli olacak.hayirlisi diye dua ediyorum bekleyip gorecegiz..
Can'ım daha az görmek için.ben gittiğimde 10.031 di düşün.sadece vaginal görülebilir sanırım şuan.karından ultrasonda 5000 olmadan zor görünüyormuş.

Evet canim oyleymis doktorda belki goruruz belki goremeyiz dedide fazla artis olmasi kafada soru isareti birakti once 3kat artti sonra 4kat artti.baskada yatirma dedi.nasipte ne varsa onu gorecez artik...

Evet canim oyleymis doktorda belki goruruz belki goremeyiz dedide fazla artis olmasi kafada soru isareti birakti once 3kat artti sonra 4kat artti.baskada yatirma dedi.nasipte ne varsa onu gorecez artik...
Benim bak nasıldı bende fazla yükseliyo diye stres yapmıştım.
10.gün 99
12.gün 241
14.gün 758
17.gün 3229
20.gün 7321
22.gün 10.031. Başlarda 3 -4 kat artarken sonuncuda 2 katı bile olmadı.o çok önemli değilmiş.doktorum panik yapma o artışlar değişken çok demişti.panik yapma Cuma'dan öncede gitme cuma görürsün kesin.merak etme.ben dış gebelik mi diye stres yaptım başlarda keseyi görünce boş gebelik stresi başladı.ama hiç biri olmadı sende de olmaz inşallah.ben doktora hemen gitmek istemiştim gebelik olunca sonra doktorum göremiycez strese gireceksin yokyere dedi haklıydı da delirirdim kesin göremesem.sabret herşey Harika olucak bak gör.

Ayy super canim yaaa benimde bu sekilde iste cok yakin ilk ogrendigimde 210du iki gun sonra 670 iki gun sonra 2200e cikti iste.birden cok panik olduk.valla rahatladim bunu gorunce yaa arastirdim ama pek boyle yukselen gormemistim canim yaa sagolsin.bikac gun il disinda olacagim haftaya pazartesi gidebilecegim ozman kesin belli olmus olur artik.

Ayy super canim yaaa benimde bu sekilde iste cok yakin ilk ogrendigimde 210du iki gun sonra 670 iki gun sonra 2200e cikti iste.birden cok panik olduk.valla rahatladim bunu gorunce yaa arastirdim ama pek boyle yukselen gormemistim canim yaa sagolsin.bikac gun il disinda olacagim haftaya pazartesi gidebilecegim ozman kesin belli olmus olur artik.
Aynen hiç stres yapma tadını çıkar gebişliğin.bende benim gibi yükselen görmeyince çok korkmuştum.ama normalmiş.bak şimdi kalbi bile atıyo pıt pıt..

X