2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Insallah ben de basliycam bu ayin sonunda adetin ikinci günü gel dedi dr um kisa veya uzun protokole neye gore karar veriyorlar
Hadi hayırlı olsun. Yumurta rezervine göre heralde karar veriliyor protokole. Tam emin değilim yanlış yönlendirmiyimde..

Kızlar toplama işlemi çok basit hiçbir ağrı olmuyor hafif bi sızı diyeyim.o gün öğlenden sonra işe bile gidebilirsiniz.bence rapora gerek yok yine de siz bilirsiniz

Raporu sadece tup bebek olarak verebilirim dedi baska bölümden almak lazım ama nasıl hiç bilemiyorum fikri olan varsa soylesin

Kızlar toplama işlemi çok basit hiçbir ağrı olmuyor hafif bi sızı diyeyim.o gün öğlenden sonra işe bile gidebilirsiniz.bence rapora gerek yok yine de siz bilirsiniz
İyi o zaman ya. Ben transferden sonra rapor aliyim o zaman evde dinlenirim

Kesinlikle söylemeyin bizim aileler de anneler biliyordu birde benim iki arkadaşım biliyordu.biri tüp Bebek'le hamile kaldığı için söyledim yoksa söylemezdim.yeni tedavimde hiçkimseye söylemeyeceğim.inanın negatifi alınca ilk düşündüğüm Nasıl açıklayacağım bu durumu oldu.asla ve asla söylemeyin

Ay inşallah canım bizimde rahat gecer
Bide drum transferin ilk ve ertesi gunu yatak istirahatı önerdi o zaman da iki gun boyunca geciştirebilirim sorun olmaz

İyi o zaman ya. Ben transferden sonra rapor aliyim o zaman evde dinlenirim
Aynen transferden sonra da bence işin ağır değilse 3-4 gün rapor al.çünkü insan evde kendini çok dinliyor strese giriyor.zaten o günler önemliymiş

Ben hamile kalırsam ilk 3 ay söylemeyi düşünmüyorum :) ne olur ne olmaz Allah korusun bişey olursa ah ah vah vah çekemem o haldeyken :))

Opuda kaç adet yumurta toplandığına da bağlı. Çok fazla olursa hafif ağrı oluyor. Ben eve geldiğimde narkozun etkisiyle midem falan bulanmıştı. Ama ben 2 defa narkoz almak zorunda kaldım 2 etapta toplandı yumoşlar. Elinizden geldiğince o gün izinli olmaya çalışın derim. Ne olur ne olmaz. Ertesi güne bişeyiniz kalmaz ben avm ye gezmeye gitmiştim. 20 dk işlem toplama. Nasıl uyuduğumu anlamadım bile uyandığımda odadaydım.

Ben hamile kalırsam ilk 3 ay söylemeyi düşünmüyorum :) ne olur ne olmaz Allah korusun bişey olursa ah ah vah vah çekemem o haldeyken :))
Kesinlikle bende bu tedavimde keseyi görmeden söylemeyeceğim.insanlar hep bunaltıyor.zaten stresli bir durum bide onlarla uğraşmak çok can sıkıcı

Herkes yaşını
Tüp bebek merkezini
Deneme sayısını
Tedavi başlangıç tarihini
Yazsın yarın liste yapıcam

Ben hsg narkozlu cekilmiştim çıkışta yürüyerek eve gitmiştim ama gece bi agrım oldu kusma ates falan öldüm öldüm dirildim
Narkozun etkisiyle heralde..

Ben hsg narkozlu cekilmiştim çıkışta yürüyerek eve gitmiştim ama gece bi agrım oldu kusma ates falan öldüm öldüm dirildim
Narkozun etkisiyle heralde..
Olabilir canım. Bende de arabada ve eve geldiğimde oldu ama çok hafif. yemek de yiyemedim. Yattım dinlendim hemen zorlamamak gerek o gün. Ama ertesi güne dediğim gibi etkisi kalmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…