2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Havuç suyunu keçi boynuzuyla kullanmadın dimi
Yok kullanmadım.keçiboynuzu kürünü uyguladım baya bi.sonra bir ay kadar havuç kürü yaptım.keçiboynuzuyl sayı yükseldi ama hareket değişmiyor fazla.proexed harekete iyi geliyor.6 ay kullanmıştı eşim önceden

Yok kullanmadım.keçiboynuzu kürünü uyguladım baya bi.sonra bir ay kadar havuç kürü yaptım.keçiboynuzuyl sayı yükseldi ama hareket değişmiyor fazla.proexed harekete iyi geliyor.6 ay kullanmıştı eşim önceden
Bizde de öyle 2 milyondan 10 milyona yükselttik sayıyı ama hıza bişey olmuyo. İleri yavaş arttı %15 ten %25 e çıktı ama ileri hızlı yerinde sayıyor.

Bizde de öyle 2 milyondan 10 milyona yükselttik sayıyı ama hıza bişey olmuyo. İleri yavaş arttı %15 ten %25 e çıktı ama ileri hızlı yerinde sayıyor.
İnşallah ileri hızlı da proexed plus la yükselir.bende kararsızım tekrar kullansak mı diye.çünkü iki kutu gidiyor ayda çok pahalı

Merhaba kızlar
Bende Ağustos ayında tedaviye baslayacagım.bahçeci umut tüp bebekte..
İlk gorusme yapıldı vitamin ilacları kullanıyorum şuan..
Agustos 13-15 gibi regl olur 2. Gunu dr gel dedi.Allah hepimizin yardımcısı olsun Emeklerimizi kucaklarımızı boş bırakmasın Rabbim
Eşimin son testi mlde 20 milyon hız 25 çıktı varikosel ameliyatı oldu bir sene önce..
Bendede çikolata kisti var yumurta rezervim iyiymiş Allahtan

Merhaba kızlar
Agustos 13-15 gibi regl olur 2. Gunu dr gel dedi.Allah hepimizin yardımcısı olsun Emeklerimizi kucaklarımızı boş bırakmasın Rabbim
Eşimin son testi mlde 20 milyon hız 25 çıktı varikosel ameliyatı oldu bir sene önce..
Tedavin hayırlı olsun inşallah.bende bahçeci umutta Selen hanımda tedavi gördüm kendisi çok tatlı bir doktor.benim sonucum malesef negatif oldu.bizde de sorun sperm hareketsizliği ve morfoloji idi

Merhaba kızlar
Aynı zamanlarda regl olcaz :) ben gittiğimde yapcaklar amh testini. Ben fulyaya başlicam inşallah mutlu haberler alırız :)

Tedavin hayırlı olsun inşallah.bende bahçeci umutta Selen hanımda tedavi gördüm kendisi çok tatlı bir doktor.benim sonucum malesef negatif oldu.bizde de sorun sperm hareketsizliği ve morfoloji idi
Sagol canım hepimiz için hayırlı olsun
Benim drumda selen hanım.İnş bu sefer olacak sakın umutsuz olma forumdan bi arkadas vardı o da 2. Tüpte mujdeyi aldı ustelik epey bi dusuktu esinin degerleri
Allah ol dedikten sonra gerisi boş

Aynı zamanlarda regl olcaz :) ben gittiğimde yapcaklar amh testini. Ben fulyaya başlicam inşallah mutlu haberler alırız :)
Amiiiin canım göbüşler çifter çifter dolsun inş.Ay kızlar ben ikiz istiyorum var mı ikiz isteyen :-) bi daha ugrasmak istemiyorum hemde bekarken bile ikizim olsun isterdim
Yumoşlarımda doğal iki tane oluyor ama işte olmayınca olmuyor
Ben o testi hiç yaptırmadım drda bahsetmedi
Yumurta rezervi sanırım degil mi? Benimki iyiymiş ultrason dan bakıp soyledi

Kızlar eşime emodex almayı düşünüyorum vitamin ilacı daha önce kaan hoca da yazmıştı.sperm kalitesine iyi gelir diye düşünüyorum
Sizin eşiniz takviye ilaç kullanıyor mu

Sagol canım hepimiz için hayırlı olsun
Benim drumda selen hanım.İnş bu sefer olacak sakın umutsuz olma forumdan bi arkadas vardı o da 2. Tüpte mujdeyi aldı ustelik epey bi dusuktu esinin degerleri
Allah ol dedikten sonra gerisi boş

Amiiiin canım göbüşler çifter çifter dolsun inş.Ay kızlar ben ikiz istiyorum var mı ikiz isteyen :-) bi daha ugrasmak istemiyorum hemde bekarken bile ikizim olsun isterdim
Yumoşlarımda doğal iki tane oluyor ama işte olmayınca olmuyor
Ben o testi hiç yaptırmadım drda bahsetmedi
Yumurta rezervi sanırım degil mi? Benimki iyiymiş ultrason dan bakıp soyledi
Bende ikiz olsun istiyorum ve aynen senin gibi bi daha uğraşmamak için :)) ben geçen ay çift yumurtlamıştım kontrolde öyle dedi dr. Amh rezerv testi kandan bakcaklarmış.

Benimki proxeed plus kullanıyor 6-7 aydır
Gecen sene 3 ay kullandı eşim sayıyı çok düşürdü bizde bıraktık gerci o zaman ameliyat olmamıstı eşim
2.5 yıldır kürlere hastanelere o kadar para yatırdık ki..
Hsg de cekildim 7 ay önce..elimizden geleni yaptık yani..
Şuan sadece opu işleminden korkuyorum ben calıstıgım için ne kadar agrım olur yatmak zorunda kalırım bilemiyorum
İş yerindekilere soylemiycem ailemden de sadece ablama soyledim baska kimseye duyurmuycam.duyuranlar hep pişman sürekli sorgu sual tuttu mu tutmadı daha cok strese yol acıyor.

Gecen sene 3 ay kullandı eşim sayıyı çok düşürdü bizde bıraktık gerci o zaman ameliyat olmamıstı eşim
2.5 yıldır kürlere hastanelere o kadar para yatırdık ki..
Hsg de cekildim 7 ay önce..elimizden geleni yaptık yani..
Şuan sadece opu işleminden korkuyorum ben calıstıgım için ne kadar agrım olur yatmak zorunda kalırım bilemiyorum
İş yerindekilere soylemiycem ailemden de sadece ablama soyledim baska kimseye duyurmuycam.duyuranlar hep pişman sürekli sorgu sual tuttu mu tutmadı daha cok strese yol acıyor.
Bizde kimseye söylemiyoruz milletin öenesini çekemem valla. Opudan sonra ağrı olurmu bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar söylerler. Bende haziranda hsg çekildim temiz çıktı. Olmazsa opudan sonra rapor alırsın ben öyle yapmayı düşünüyorum.

X