2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Senin yine tutmuş düşmüş benimki hiç tutmadı.eşimin değerleri aşırı kötü de değil anlamadım ki.inşallah 2.denemede yüzümüz güler son olur

Senin yine tutmuş düşmüş benimki hiç tutmadı.eşimin değerleri aşırı kötü de değil anlamadım ki.inşallah 2.denemede yüzümüz güler son olur
İnşallah canım. Yumurta ve sperm kalitesi için bişeyler yiyip içiyo musun. Yumrta sayı ve kalite için ısırgan otunun faydasını çok gören var. Arı sütü bal poleninde. Ben inşallah gerek kalmaz ama 3 ü de tutmazsa bunları yapmak istiyorum. Keşke baştan bilgim olsaydı da yapsaydım diyorum hep.

Isırgan otu tohumu kullandı bi süre eşim.şimdi negatiften sonra tekrar içiyor kapsül şeklinde var.keçiboynuzu kürü yapmaya da başladım tekrar.evicap kullanıyor.bol bol nohut yemeği yenmesi gerekiyormuş nohutu ıslattığın suyu da dökmeyecekmişsin yemeğe katarsın.benim bildiklerim ve uyguladıklarımız bunlar.arı sütü bal polen hiç kullanmadık hepsi üst üste gelince çok maliyetli oluyor

Yumurta kalitesi için hiçbirşey yapmadım eşime yoğunlaştık.bana öyle bi problemden bahsetmediler yumurta rezervim falan iyiymiş

Yumurta kalitesi için hiçbirşey yapmadım eşime yoğunlaştık.bana öyle bi problemden bahsetmediler yumurta rezervim falan iyiymiş
İyi bari canım. İşte insan ne iyi geliyorsa denemek ister ya ben öyleyim. İyiyse daha iyi olur belki düşüncesi var :) ama herşey rabbime bağlı. Ne mucizeler okudum bu forumda şu zamana kadar. Bizimde olur inşallah oldu çok şükür demeyi nasip etsin Allahım.

Selen hanım sana vitamin ilacı vermedi mi
Yumurta kalitesi için?
Bana bitane multi vitamin,balık yagı q10 hapı, devit damla(tutunma için önemliymiş)
Ve inofolic yazdı
Bunlar yum kalitesi ve tutunma için önemliymiş

Amin Can'ım inşallah çok şükür ki dermansız derdimiz yok olur inşallah.bende öyleyim nerde ne var hemen uygulamaya çalışıyorum deneme tahtasına döndük artık.sonuç olumlu olunca yaşadığımız tüm sıkıntıları unuturuz inşallah denemekten zarar gelmez

Verdi Can'ım vitamin ilaçları kullandım.ama sorun bende olmayınca tutmadı işte ekstra birşey yapmadım kendim için

Slm kızlar bende 4-5ağustos gibi başlacağım inşAllah. Tüp bebek ile kavuştuğumuz bir kızım var şuan 4 yaşında. İlk denemede olmuştu. Eşimde azosperm var, kaan hocada iki yıl tedavi olmuştuk o zaman. Şu anda ne durumda bilmiyoruz, cuma test vercez. Geçen sene eşim böbrek nakli oldu, inşAllah sperm çıkar.

Yaşım 32, erkek infertilesi, merkez genart veya hrs olacak şuan için belli değil.

Verdi Can'ım vitamin ilaçları kullandım.ama sorun bende olmayınca tutmadı işte ekstra birşey yapmadım kendim için
Daha ne yapabiliriz ki yeterde artar bu kadarı..bazen ne yaparsan yap olmuyor o hesap ama bu sefer olacak Allahın izniyle

Aynen canm. Kasımda mı başlıycaksın tekrar sen.

Aynen canm. Kasımda mı başlıycaksın tekrar sen.
Evet Kasım gibi giderim bi problem yoksa aralık adetimle başlarım diyorum inşallah.çünkü önceki tedavim mayıstaydı haziranda transfer oldu.maddi anlamda anca toparlanırız

Ay ne güzel ilk denemede olmuş. Hemde azosperm. Böyle olunca mutlu oluyorum ya umut doluyo içim. Yanlış anlama nolur sanki sizin sıkıntınızdan pay çıkarıyormuşum gibi ama inanki öyle değil. Sonuçta gerçekten de 1 sperm ve 1 yumurta lazım olan. Bunun farkına varıp şükrettiriyo Allahım işte.

Evet Kasım gibi giderim bi problem yoksa aralık adetimle başlarım diyorum inşallah.çünkü önceki tedavim mayıstaydı haziranda transfer oldu.maddi anlamda anca toparlanırız
Doğru diyosun. Biz rapor çıkartıp yapmıştık sayı 5 ml altı olduğu için. Uygun olmuştu baya. Şimdi dondurulmuş olduğu için yine pahalı değil transfer ücreti varmış sadece

Doğru diyosun. Biz rapor çıkartıp yapmıştık sayı 5 ml altı olduğu için. Uygun olmuştu baya. Şimdi dondurulmuş olduğu için yine pahalı değil transfer ücreti varmış sadece
Bize rapor vermezlerdi aşılamayla da ben uğraşmak istemedim.ilk tedavide 8.500 gitmiş.2.de sil baştan tedavi en az o kadar gider tutsun da gitsin ne yapalım

Evet canım çok şükrediyorum Rabbime. Bize asla sizin çocuğunuz olmaz dediler, ama Rabbim ol dedikten sonra gerisi boş. İnşAllah bundada tekrar nasip eder. Herşey sıfırdı bizim, sonra sperm çıktı bu seferde tüm hareketler sıfır. Ölü olabilir dediler ama yılmadık, bol dua ettik. O nedenle asla olumsuz düşünmeyin. Herşeyin hayırlısı, ağustosu heyecanla bekliyorum. Kızımdada temmuzda olmuştu. 23ağustosda sonucunu öğrenmiştim Olumsuz düşünmüyorum, elimizden geleni yapacağız yine takdir Rabbimden. Olmazsada rabbim kızımın ömrünü uzun etsin.

Tedaviniz hayırlı olsun . Rabbim bize de annelik nasip eder inşallah.aynen bi çocuğunuz var ya anneliği tatmışsınız ne güzel Allah gönlünüze göre versin

Bizimde şimdi herşey özel olacakmış. Merkezler 6500 ve ilaçlar olacak. Artık ne kadar giderse.
Kızlar ben sigara kullanıyorum. İlkindede yumurta toplanacak gittim önce sigaramı içmiştim hangi kafayla yaptıysam artık. Şimdi ilaç vs kullanmıyorum. Yumurta rezervim ne durumda bilmiyorum. Doktorum ilk doktor yine. Bişey yapmana gerek yok dedi ama folik asit alsammı acaba en azından?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…