2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim nasl tedaviyi iptal eder ya benim yumurtalarm 15gn boyunca buyumedi sonra birden patladi hemde doktor her sefernde moral verdi bak olablr uzilmek yk sn uzulnce onlarda uzulur dye sakn moralini bozma olucak ama gec olucak temiz olucak
İnşallah benim de senin gibi olur da tabi tedaviyi iptal etmezse düne kadar çok tatlı bi heyecanım vardı dünden beri stres küpü oldum acaba yarın ne olacak diye düşünüp duruyorum

Degerin kac cikti.yrn degilmiydi senin testgunun.adet olmadan birakma ilaci.
Evet yarındı 0.192 çıktı
Yarın yine yaptırcam drum istiyor
Umidim yok canım saldım gitti
Senin değerin iyi bence yukseleceğini umuyorum inş guzel haberlerle donersin canım

Evet yarındı 0.192 çıktı
Yarın yine yaptırcam drum istiyor
Umidim yok canım saldım gitti
Senin değerin iyi bence yukseleceğini umuyorum inş guzel haberlerle donersin canım
Allahtan hayirlisi.cok pozitif konusmadilar merkezden arayanlar o yuzden umutlanmiyorum.elimizden geleni yaptik gerisi tevekkul

Amin canım Allah razı olsun sende de. Burada aile gibi olduk. Hepimiz aynı süreçten geçiyoruz ve birbirimizi iyi anlıyoruz. Senin de zamanın elbet gelecek. İnan yeter. Sevgiyle kal.

Icim rahatlaUOTE="izmir-girl, post: 48252900, member: 635568"]benımde degerlerım cok düşük cıkmıstı..bende hemen ıgneye başlamıstım...cok şükür bebegım tutundu bana..üzülmene gerek yok arkadsım..ınsallah tutunacaklar..[/QUOTE]
Icim rahatladi canm saol bakalm ykselcekmi benmde

kızlar bi anda inanılmıycak derece de kanamam geldi çok fazlaydı hemde.apor topar doktora gittik.bebeğm ke kese sağlam kalp atışlarını da duyduk ama nolur bilmiyorum resmen korkudan ölücektim.

kızlar bi anda inanılmıycak derece de kanamam geldi çok fazlaydı hemde.apor topar doktora gittik.bebeğm ke kese sağlam kalp atışlarını da duyduk ama nolur bilmiyorum resmen korkudan ölücektim.
Cok gecmis olsun Canim... Doktor ne soyledi peki, sebep ne olabilir ki _? Progestan kullaniyor musun ?

Cok gecmıs olsun arkadasım..neden bır anda oyle olmus...ne dedı doktorun..cok gecmıs olsun cnm ..inşallah bi daha yaşamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…