2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hoşgeldinnnnn.. dur daha şimdiden başlama heyecanlanmaya.. bi transferin olsun görücez ben heyacanını ozmn...
Ayy ben zaten sabırsızım yaa o zaman çatlarım meraktan heralde Tabi bakalım embriyo oluşumu falan nasıl olacak transfere gidebilecekmiyim bi de o var tabi.. Allah hayırlısını versin bu transferden sonra 12 gün uyutsalar falan olmuyo mu yaa ne kadar zor bi bekleyişş Senin de bebişin hayırlı olsun canım sağ sağlim doğar büyür inşallah ne mutlu sana

İnşallahh Can'ım saol.. öyle böyle geçiyo o 12 gün.ama insanın ömründen baya çalıyor.. o bekleyiş en zoru. Gerçi bitmiyo sonra kese var mı bekleyişi,ardından kalp atışı duyulacak mı derdi.. zor işler bunlar

Çok zor tabi Allah hepimizin yardımcısı olsun.. kalp atışını duyabildin mi? ya da ne zaman duyacaksın?

Slm arkadaşlar ben de gelebilirmiyiiimmmm

Hoşgeldin canım hayırlı olsun tedavin opun olacakmış inşallah kaliteli yumoşların olsun hepsi saglıkla dollensinler sonrada bebiş olup kucagına gelsinler

Kızlar transferim yarın öğlen olacak dualarınızı esirgemeyin nolur.
Canım benim dualarımız seninle kaç tane embriyo transfer edecekler
İnşallah sımsıkı tutunacaklar hersey cok guzel olacak.

Hoş buldum canım teşekkür ederim amin inşallahh dualarımız kabul olur

Slm kızlar ben de bugün Gonal F 225 ml ile iğnelere başladım , çok heyecanlıyım çok stresliyim dualarınızda bana da yer verin lütfen ..
Canım hayırlı olsun stres yapma yumoşlarını etkileme.bebişlerinize günbe gün yaklasıyorsunuz güzel düşünün güzel olsun moralimizi her zaman yuksek tutuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…