2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım hayırlı olsun stres yapma yumoşlarını etkileme.bebişlerinize günbe gün yaklasıyorsunuz güzel düşünün güzel olsun moralimizi her zaman yuksek tutuyoruz
Çok saol canım , stres yapmamaya çalışıyorum işte :) bu dönemde dikkat etmem gereken bişey var mı beslenmemde filan ?

Çok saol canım , stres yapmamaya çalışıyorum işte :) bu dönemde dikkat etmem gereken bişey var mı beslenmemde filan ?
Tabi canım mümkün oldugunca dogal beslen özellikle kabız olmamaya calıs bol su iç.meyve sebze protein ağırlıklı beslen
Balık ye tam mevsimi..sigara içiyosan bırakmaya calış.
Transferden sonrada gecerli bunlar

1 ogunde balik ye canim bde ananas gunde 2dilim bde kabak cekirdegi kekik falan kullanma sarimsak bunlar olumsuz etkiliyoms
iyiki söyledin canım ben sarımsağı sevmem de zaten baharatı çok severim bütün yemeklerde dikkat edeyim, balık , ananas ve kabak çekirdeğini tüketeyim, Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin ne zor bişey ya başlaması ayrı dert beklemesi ay :)

Tabi canım mümkün oldugunca dogal beslen özellikle kabız olmamaya calıs bol su iç.meyve sebze protein ağırlıklı beslen
Balık ye tam mevsimi..sigara içiyosan bırakmaya calış.
Transferden sonrada gecerli bunlar
iyi ki bu gurup vaa valla, bunları hep doktora ya da ebeye sorarım diyordum ama insan unutuyor aklına bile gelmiyor hastanede sorular , söylediklerine dikkat edicem canım :)

iyiki söyledin canım ben sarımsağı sevmem de zaten baharatı çok severim bütün yemeklerde dikkat edeyim, balık , ananas ve kabak çekirdeğini tüketeyim, Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin ne zor bişey ya başlaması ayrı dert beklemesi ay :)
He bde nar suyu ic canim tabi maydanoz dereotu onlari saymiyrm ble kahve tuketme siyah cay 1 bardak bana bunlari syledler canm bde kendi arastrmalarm

X