2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Can'ım bende gidip duş alamıyorum saçımı yıkayın demedim zaten.fön bahanesiyle gittim dışardaydım eve gidip gelmek zor geldi yıkayıp öle çekelim fönü dedim.ama dışarı çıkmıyorsan sorun etme dayan biz o akşam yemeğe davetliydik ondan mecburdum yıkatmaya..
Yk canm anladm ben seni kuafr benim karsimda hemen bde kucuk bi yer oldugu icin o yzden yanls anlama sakn sadece igneye gdiyrm o kdr saliya kdr dayaniynda sonra yaparm artk

Benim aralık ayında 3. Yılım bitiyor inşallah hamile kalırsam 3 ay kimseye soylemeyi düşünüyorum bakıyorum etrafıma hiçbir sorunu olmayıp hemen hamile kalanlar bile 9-10 haftalarda soylüyor..gecenlerde baska topicte bi arkadas düşük yaptı demiştiki hemen dillendirmeyin nazar oluyor..nazara da cok inanıyorum..ben şimdiye kadar kim sorduysa istemiyoruz demedim olmadıgını herkes biliyor ama 3 yıl sonra bulsamda bu insanoğlu yine nazar eder

bende aynennn öyle düşünüyor ve nazara çook inanıyorum.
tedavimi bile kimseye söylemedim.
hatta öyle endişeliyim ve üzerine titriyorum ki kaç embriyom olduğunu bile birkaç kişi biliyor çok yakınımdan.
benim de 2 yıl oldu olursa gözümden sakınacağım ne yapayım o_O

bende aynennn öyle düşünüyor ve nazara çook inanıyorum.
tedavimi bile kimseye söylemedim.
hatta öyle endişeliyim ve üzerine titriyorum ki kaç embriyom olduğunu bile birkaç kişi biliyor çok yakınımdan.
benim de 2 yıl oldu olursa gözümden sakınacağım ne yapayım o_O
He onu biliyom sormuştum da bana bile söylemedin :-)
Burda hepimizin derdi aynı herkes birbirine duacı o yuzden ben gerek gormedim ama sanada saygı duyuyorum
İnsan herseyden korkuyo bu surecte..

He onu biliyom sormuştum da bana bile söylemedin :-)
Burda hepimizin derdi aynı herkes birbirine duacı o yuzden ben gerek gormedim ama sanada saygı duyuyorum
İnsan herseyden korkuyo bu surecte..

ya çok değişik bir psikoloji sen biliyorsun zaten varikosel topiğinden zor zamanlardan geçtik.
herşeyden korkar oldum.
buradan sakındığımdan değil tabiki ama diyorum ya insan endişe ediyor.
zaten benimki ekim sonu hem sabırsız hem gerginim :KK43:

Kızlarrr progestan iğneniz kalçada sertlik ağrı yaptımı.... çok kötüyüm bennnn....
Yapmaz mı hemde cok fena.. dün yürümekte oyle zorlandım ki.vuran kişiye gorede değişiyo sanki ilk gün mesela hastanedeki hemşire vurdu iki gün cok agırdı sonra saglık ocağında devam ettim cok hafif agrı oldu.özel hastanede dün yaptırdım yine pert oldum
Masaj cok iyi geliyo canım mutlaka iğneden sonra ov bi süre

Yapmaz mı hemde cok fena.. dün yürümekte oyle zorlandım ki.vuran kişiye gorede değişiyo sanki ilk gün mesela hastanedeki hemşire vurdu iki gün cok agırdı sonra saglık ocağında devam ettim cok hafif agrı oldu.özel hastanede dün yaptırdım yine pert oldum
Masaj cok iyi geliyo canım mutlaka iğneden sonra ov bi süre
Biraz kolanyalı pamukla ovuorm ama kısa bi süre. Biraz daha dikkt edicem. Anneöde kalıorum bu süreçte çok üzülüo halime belli etmemeye çalışıyorum ama dayanamıorum artık yatmaya halim kalmadı

Biraz kolanyalı pamukla ovuorm ama kısa bi süre. Biraz daha dikkt edicem. Anneöde kalıorum bu süreçte çok üzülüo halime belli etmemeye çalışıyorum ama dayanamıorum artık yatmaya halim kalmadı
Canım surekli yatıyor musun kalk gez oksijen kan gitmesi lazım rahime
Agrın hafifleyene kadar ov eşindende yardım iste tabi

Cevaplarınız için teşekkür ederim kızlar Benım ekstra 3 prednol ve 6 estrofrem var , cok geldı bana ama doktorun bir bildiği vardır :) Benim de iğneler cok Canımı yakıyor fakat eve gelince buz torbasının üstüne yatıyorum kolay dağılmasını sağlıyormuş Iyı gelıyor bana ,siz de deneyin .

Cevaplarınız için teşekkür ederim kızlar Benım ekstra 3 prednol ve 6 estrofrem var , cok geldı bana ama doktorun bir bildiği vardır :) Benim de iğneler cok Canımı yakıyor fakat eve gelince buz torbasının üstüne yatıyorum kolay dağılmasını sağlıyormuş Iyı gelıyor bana ,siz de deneyin .
Prednol bende 5 gün kullandım birde antibiyotik vardı onuda 5 gün kullanıp bıraktırdı

X