2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar tüp bebekte dondurulmuş transferimiz oldu gebelik hesabı ultrason a göre mi yapılıyor nasıl oluyor acaba...
Bende dondurulmuş transfer oldum son adete göre hesaplandı.üstelik ultrasonda 6+1 yazıyordu.hemşire 5+3 dedi.sanırım ultrason gebeliğin başında doğru değer vermiyor,

Iste bende yarndan itibaren basliym yavas yavas islerime dyorum evi toplasam kafi gbi geliyo ama ayakta durunca belim agriyo hemen ya bugn azck ayakta durdm belim agriyi

Ben kucuk bi yerde yasiyrm canm smdi gtsem bu saci yikatsam hemen yayilir yani ondan gdemiym bu kru sampuanlar varya onlarla idare etcem artk 2gun daha
Can'ım bende gidip duş alamıyorum saçımı yıkayın demedim zaten.fön bahanesiyle gittim dışardaydım eve gidip gelmek zor geldi yıkayıp öle çekelim fönü dedim.ama dışarı çıkmıyorsan sorun etme dayan biz o akşam yemeğe davetliydik ondan mecburdum yıkatmaya..

Ben zaten yumurta yemezdim şimdi iyice tiksindim aynı senin gibi kokusu bile beni benden alıyor
Ben yiyordum bi sıkıntım yoktu ama kaç gündür evde yumurta dahi pişmedi banyo havlular yastıklar bardaklar herşey yumurta gibi kokuyo.eşime kokla bak yumurta kokuyo yastık diyorum ne yumurtası be yumuşatıcı kokuyo dedi akşam.anlamıyo da ona kokmadığı için delircem artık.

tutundular o bebişler meraklanma

Insallah canim hamile kaliriz sanki bebek hayal gibi geliyor ama olur ins
Rabbim ol dedikten sonra hiç bişey önüne geçemez canım inşallah Rabbim bizim bebişlerimiz için ol desin biraz sıkıntı yaşadığımız için öyle geliyor şimdi. İnşallah biz de kavuşacağız minnoşlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…