2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim biz varız bugün oldu transfer 5 ekim test günü, ben biraz dam dan düşer gibi girdim buraya ama napiym tutamadim kendimi, inşaallah herkes hayırlı güzel haber alır

Canim biz varız bugün oldu transfer 5 ekim test günü, ben biraz dam dan düşer gibi girdim buraya ama napiym tutamadim kendimi, inşaallah herkes hayırlı güzel haber alır
Hayırlı olsun canım inşallah sıkı sıkı tutunur annesine.guzel haberlerini bekliyoruz

Ay ayni gun ne guzl
Amin canim benim hepiniz en güzel haberleri inşaallah
Ne imde 5 ekim bugn oldu ama kalitrli dedi kac hucreli falab demedi 5.gun embriyosuydu bde agladm sen ck guzl anne olcaksn dedi ins ikisifr tutunur hepimizin. Yuzu gulsun ins

Evet cnm pozıtıf çıkması ıyıymıs.. Kese kalp atısı ıcın gıttıgınde ısteyecektır bır suru test ıstıyorlar hem kandan hem ıdrardan... Bendende hemen ıstemedıler cunku .. 2. Yada 3. Kontrolde ıstedı..

Kizlar ayin 30nda progestan trsti istedi sizdende istemislermiydi bde bana baya bi ilac yazdi

Kizlar ayin 30nda progestan trsti istedi sizdende istemislermiydi bde bana baya bi ilac yazdi
Benden istemedi canım
Benimde ilacım coktu transferden iki gun sonra iki tanesini bıraktırdı rahatladım
İğne coraspirin folik tsh için hap crinone jel bunları kullanıyorum
Kişiye göre değişiyor ilaclar

Arkadaslar merhaba ben eylul 10 da tedavime basladim
Maalesef rezervim azaldigi 1 tanecik yum dollendi simdi 2. Deda ilac alicam mecburen havuz yapamaya calisiyoruz

Sizlee sanirim hep transfer asamasindasiniz acaba
ELİNDE 2 KUTU ORGALUTRAN 0.25 LİK ŞIRINGA OLAN VARMI ? Ucretiyle mesaj atar misiniz?

Ay ayni gun ne guzl

Ne imde 5 ekim bugn oldu ama kalitrli dedi kac hucreli falab demedi 5.gun embriyosuydu bde agladm sen ck guzl anne olcaksn dedi ins ikisifr tutunur hepimizin. Yuzu gulsun ins

nasıl bir his ya?
benim de ekim sonu.
ben şimdiden heyecanlıyım.

Benden istemedi canım
Benimde ilacım coktu transferden iki gun sonra iki tanesini bıraktırdı rahatladım
İğne coraspirin folik tsh için hap crinone jel bunları kullanıyorum
Kişiye göre değişiyor ilaclar
Benim bide gobekten ignem vr canim clexne dye bunlarn hepsini genelk testine kdr kullanicakmisim ccuma o testi verip sonucu yollucam ilaclar iyi geliyomu ona bakicaz duruma gre arttirablr dedi

nasıl bir his ya?
benim de ekim sonu.
ben şimdiden heyecanlıyım.
O kadar heycanlidm ki gece uyudum mu bilmiyrm titreyerk yattm o catala hemsire heycan iyidr dedi pit dye koydulr heycandan baylcaktm doktor gonlundekini yapalm 2 tane koycam dedi sonra bas ucuma geldi yuzumu iki elinin arasina aldi dedi hersey guzl olcak sn ck iyi anne olcaksn basladm aglamaya nye agliysn dyolr blmiyrm ki dye basladm bu sefer gulmeye sonra 1saat yattm anlatamam valla cisimi bile gidim gidim yapiyrm ya bsi olursa onlara dye agir cekim yuruyrm burda bri demisti tutmasa ble 12 gun anneym gercektende oyle rabbm hepimizin yzune gulsun cok heycanli bi o kdr endiseli

Bende eşimde transfer gunu uyuyamadık heyecandan aramızda cok duygusal konusmalar gecti..oyle uykusuz bi vaziyette gittim bebişleri almaya
Bu seferde heyecan dan idrarım gelmedi bardaga ilac bile attılar..
Tabi yarım saat sonra wc gittim mecburen ilacında etkisiyle cok feci oldum
Benim drum hiç oyle guzel cumleler kurmadı olsun canı sagolsun

Valla banada yap tuvaletini dediler hemen yk yapamadm o kdr ck varki oysa agrin olur dediler yk sonra 1 saat yattm ama catlicaktm valla allah razi olsn odasina cktk ilac icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…