2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

bril cim hayırlı olsun bebişler yerini cok sevecek sımsıkı tutunacaklar inşallah
Bekleme süresi sahiden zor ama gunler gecmek bilmiyor

Canım sonuna kadar it jeli sıktıktan sonra 15 dk yürümeye çalış doktorum bu şekilde kullan demişti
Cok sagol canim tesekkur ederim
Yürüyus yapıyorum evde cok az bişe geri geliyor
Kullanımı rahat bi ilac iğneden bin kat iyi

Cok sagol canim tesekkur ederim
Yürüyus yapıyorum evde cok az bişe geri geliyor
Kullanımı rahat bi ilac iğneden bin kat iyi
Öyle tabi canım iğneye göre daha rahat ben de kullanmaya devam ediyorum zaten yürüyüş yaptığımız için azı geri geliyo büyük kısmı yayılıyo içeride

Ben progestan iğne kullanıyorum da artık kalçam çok kötü doktor a msj attim bu jeli kullan demiş aynı etkiyi yapiyir demek ki bi de cnm sağlık ocağı yazıyor mu çok pahalı baktım da fiyatına
canım aile hekimi yazıyor bilgin olsun...
Saol Can'ım randevum 2 de şimdi gittim kan verdin yine bişey varsa gitmeden hazırlıyayım kendimi diye..bakalım ne haberlerle dönecek size..beni bekleyin anacım..
bak bakalım ne çıkcak ben kese kontrolüne ve aile hekimine gitiiğimde hiç bhcg bakmadılar. aile hekimi zaten tüm değerlere baktırmış 5 sayfa tahlil sonucu var tsh, b12, ferritin, hemogram, idrar

Ben o zaman kendimi deniym bugn kac ltde sıkışık olcam ayarliym ona gre bde catlicak gbi olmiym valla dedign gbi kepaze olurim

Kızlar crinone jelin uzun ince kısmını sonuna kadar mı itiyorsunuz? Ben yarıya gelince sıkıyorum jeli yanlışmı yapıyorum
canım sonuna kadar itiyorsunn,sık sıktığın yeri bırakmaki tekrar içine geri almasın. o jelde en başta iyide gün geçtikçe zorlaşıyor. inşallah hayırlı pozitif sonucu alırsan anlayacaksın bi garip oluyor alt taraf. gün geçtikçe zor gidiyor.

Ben o zaman kendimi deniym bugn kac ltde sıkışık olcam ayarliym ona gre bde catlicak gbi olmiym valla dedign gbi kepaze olurim
ay bende yasemine aktıldım sakın çok sıkışık gitme. bana dediler 11 de alcaz 12 ye uzuadı her seferinde hemşire baktı ultrasonla 2 bardak yapın yaptım hala fazla dediki sondayla alalaım. çıkınca 1 saaat yattım zar zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…